Amati.Яку модель взяти?Гляньте сюда!Як вам ця..?

Барабаны, тарелки, палочки и вообще все, чем и на чем вы играете.

Moderators: unklemoses, Модераторы

User avatar
galiley
Пластики уже рвал...
Posts: 39
Joined: 25 Oct 2007 16:17
Location: Галичина

Amati.Яку модель взяти?Гляньте сюда!Як вам ця..?

Post by galiley »

Допоможіть зробити вибір.
Нарешті наскладав потрібну суму на барабани і підшукав те що всі радили але не знаю що вибрати.
Варіант 1: Amati Super Gigant частково розкомплектована(бочка,2 альта без нижніх ободів,флур том і малий барабан.-це все).
На барабанах фірмові пластики,а самі барабани оббиті чорним дермантином.Звук кльовий але коли б'ю в бас-бочку
чути якусь тріскотню,звук не повністю чистий.ціна 300$
Варіант 2: Amati Classic(бочка 20 дюймів якщо я не помиляюся, томи 12, 13, флур том 16, малий 14)кріплення для томів,
стійка для малого барабану, педаль для бочки, стійки для хай-хєту+хай-хет, 2 стійки під тарілки+ride. Пластики Maxtone на томах.
На бочці пластиків нема і здається що вона трохи малувата (50 см ~ 20 дюймів),а струни до малого барабана приклеєні скотчем.ціна 170$.
ЩО ПОРАДИТЕ?ШУКАТИ ДАЛІ?
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
зявився варіант три(це добро йде без стійок і тарілок): на фотографіях нижче і коштує 250$(інакших фоток поки що нема)

http://www.xy4.ho.com.ua/photos/rezunku/rez1.JPG
http://www.xy4.ho.com.ua/photos/rezunku/rez7.JPG
http://www.xy4.ho.com.ua/photos/rezunku/rez2.JPG
Attachments
Барабани продаються без тарілок  стійок і педали,скільки такі коштують на вашу думку
Барабани продаються без тарілок стійок і педали,скільки такі коштують на вашу думку
rez7.JPG (54.21 KiB) Viewed 7083 times
Барабани продаються без тарілок  стійок і педали,скільки такі коштують на вашу думку
Барабани продаються без тарілок стійок і педали,скільки такі коштують на вашу думку
rez2.JPG (21.38 KiB) Viewed 7074 times
Барабани продаються без тарілок  стійок і педали,скільки такі коштують на вашу думку
Барабани продаються без тарілок стійок і педали,скільки такі коштують на вашу думку
rez1.JPG (59.68 KiB) Viewed 7089 times
Last edited by galiley on 02 Dec 2007 16:21, edited 9 times in total.
User avatar
Andy Gone
Главный редактор
Posts: 6730
Joined: 16 Dec 2004 10:04
Location: Киев
Contact:

Post by Andy Gone »

Схоже, що варіант 1 - це просто CуперАматі...

Фото є?
"Пусть изнутри мы будем иными во всем – снаружи мы не должны отличаться от людей." © Луций Анней Сенека
FRiO
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2956
Joined: 04 Oct 2007 18:11

Post by FRiO »

Уважно порівняй два варіанти. Другий варінат за такі гроші непоганий, все залежить від стану. Якщо все на місті і дерево не розклеєне - бери, якщо ті початківець тобі пласти фірмові і не потрібні :)
П.С. Перевір чи є на малому "машинка"
А перший варіант, як на мене, завелика ціна.
User avatar
SlipknoT
†АнТи-ГопниК†
Posts: 2773
Joined: 31 Dec 2006 22:14
Location: Тирасполь
Contact:

Post by SlipknoT »

бери амати гигант если найдёш.
† Смерть админам †
User avatar
galiley
Пластики уже рвал...
Posts: 39
Joined: 25 Oct 2007 16:17
Location: Галичина

Post by galiley »

2 FRiO на малому "машинки" нема,і бочка 20''
Last edited by galiley on 24 Nov 2007 23:45, edited 2 times in total.
FRiO
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2956
Joined: 04 Oct 2007 18:11

Post by FRiO »

Я думаю питання диаметру бас-барабана не так суттєво в данному випадку.
Треба порахувати. У скільки тобі обійдеться приведеня у повний "боєкомплект" обох комплектів і що у кожнмоу випадку ти отримаєш. Я бі порахував и дивився б у бік другого варанту ;-)
Роздобудь фотографії и люди обовїяково допоможуть.
В мене була Аматі класік здається (жовтенька та блискуча) - нормальна штука, купив її за 200 грн, але то було дуже дуже давно. Тут головне над нею попрацювати. А про "Гігант" чув що то просто дуже файна штука.
User avatar
galiley
Пластики уже рвал...
Posts: 39
Joined: 25 Oct 2007 16:17
Location: Галичина

Post by galiley »

Вона чорного кольору,резонатрний пластик на бочці -TAMA.Виглядає кльово але задорого для мене.Навіть якщо візьму,то грати почну лише коли наскладаю гроші на педаль і хет ,а хет хочеться хороший(націлився на Meinl MCS)
User avatar
galiley
Пластики уже рвал...
Posts: 39
Joined: 25 Oct 2007 16:17
Location: Галичина

але якшо куплю то поміняти бас вже не вийде.

Post by galiley »

Хіба 20" зможе зазвучати як 22''???Таку наприклад стидно буде в клуб тягнути ,але це хоча б не 300 $.Є ще супер гігант у повному боєкомплекті але без тарілок...зовсім без тарілок і за 350$.І ту і другу ледве найшов,і втрачати шкода обидві а Amati Classic чувак скинув уже до 150$.добрий мабуть попався...
Боюсь тільки не наробити дурниь:
FRiO
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2956
Joined: 04 Oct 2007 18:11

Post by FRiO »

Наскільки я читав, бас-барабані пройшли революцію від дуже великих, до середніх (22") а потім розповсюдилися і більш малі (20 і 18) такі є і на дорогих моделях, але, наскільки я знаю, для легкої та джазової музики. Що ти грати хочеш?
150 у.о. за такий комплект - нормальна ціна. Райд Аматі - нормально звучить (зараз на аткому граю, але в мене кований). Тобі треба будет витратити ще десь 100 баксів (на пласти, машинку для малого) і все буде файно. Потмі купиш креш та нову педальку.
Ти тільки починаешь грати чи вже маеш якийсь досвід? Де будеш використовувати драми?
User avatar
galiley
Пластики уже рвал...
Posts: 39
Joined: 25 Oct 2007 16:17
Location: Галичина

Post by galiley »

А хіба машинку до малого можна купити(під словом машинка я розумію механіку яка притискає струни)??!?!?!?ЇЇ до барабана цвяшками прибивати чи що???
FRiO
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2956
Joined: 04 Oct 2007 18:11

Post by FRiO »

Вони начебто продаються окремо, а прикрутити їх можна різними способами (але точно не цвяхами). В моєму барабані малому там на "болтіках" і "гаєчках" якщо я не помиляюсь. Дири для цього у корпусі начебто є :-)
User avatar
galiley
Пластики уже рвал...
Posts: 39
Joined: 25 Oct 2007 16:17
Location: Галичина

Post by galiley »

Якщо вона дійсно прикручується тоді беру варіант 2.але все одно доведеть ся ще в продавця у нашій "Трембіті" перепитати

:? :)
shafa
Пластики уже рвал...
Posts: 30
Joined: 07 May 2007 18:08
Location: Франик
Contact:

Post by shafa »

galiley wrote:Якщо вона дійсно прикручується тоді беру варіант 2.але все одно доведеть ся ще в продавця у нашій "Трембіті" перепитати

:? :)
Чувак! йди до того "продавця" супер аматі і кажи хай не ви**бується з ціною!!! хоть за 250 єнотів хай віддає! ну 300 це вже занадто!!
якщо вже він такий впертий і наглий то бери всерівно! на рахунок другого варінту-це практично Р-міф...пожалієш!
я свою брав колись повністю боєготовною, з залізом за 200 у.е.!!
http://drummer.org.ua/forum/viewtopic.p ... &start=600
вона знизу. гламурного коліру))
User avatar
galiley
Пластики уже рвал...
Posts: 39
Joined: 25 Oct 2007 16:17
Location: Галичина

Post by galiley »

2 shafa : Я і сам бачу що 300 то за багато,тай 250 забагато як на мене за самі барабани,хоча може я не правий.
1)Що саме тебе не влаштовувало в твоїй ударці?
2)А якщо та ціна зависока то яка ціна на Аматі Супер є середньою?Враховуємо
тільки барабани.
User avatar
Baracuda BAZ
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2267
Joined: 28 Aug 2005 14:11
Location: зі Львова

Post by Baracuda BAZ »

galiley wrote:2 shafa : Я і сам бачу що 300 то за багато,тай 250 забагато як на мене за самі барабани,хоча може я не правий.
1)Що саме тебе не влаштовувало в твоїй ударці?
2)А якщо та ціна зависока то яка ціна на Аматі Супер є середньою?Враховуємо
тільки барабани.
абсолютно погоджуюсь, що ті комплектації, які описав не варті грошей, які за них хочуть.
Я свою аматю два роки томукупив за 400 гривень з кованими аматівськими тарілками (правда без хета, хет мені потім віддав один гітараст). Я просто попитав в лабухів (таких, що по весілях лабають) з району за ударкою, вони пустили чутку і за тиждень я вже їхав під Золочів за аматьою.

Перше - дивись уважно на ободи - щоб не було овалу (замір двох взаємоперпендикулярних діаметрів) і щоб не вздуло дерево (поклади на стіл і подивись чи рівно лягає кромка). Ну і наявність зворотніх пластів чи навіть кріплень для них - великий плюс.

Мені здається, що перший варіант програє, я брав би другий.
Сильно не парся з малим барабаном, хоча його можна зробити без проблем, там все докручується і доставляється - все одно бажано буде тобі докупити
1) педальку (бажано, хоч ти не написав в якому стані кухня)
2) малий барабан (теж по бажанню, бо з металевого, або і деревяного в хорошому стані, можна зробити толк)
3) залізо - Майнл MCS - вдалий вибір, мені сподобались більше ніж Сабіанівські В8про чи інші однокласники.

короче я за 2-й варіант
Image
Post Reply