Замок в немецком хвате

Вопросы начинающих, советы бывалых :)

Moderators: Mayo, unklemoses, Модераторы

User avatar
Paratriplet
на drummer.org.ua я живу
Posts: 100
Joined: 27 Jan 2008 10:01
Location: Киев
Contact:

Re: Замок в немецком хвате

Post by Paratriplet »

Вижу, некоторым до сих пор непонятно кто кого бросил. Ну что ж, ладно.
sAINT, абсолютно точно.
Dmee3, ЛС
Уроки игры на барабанах в Киеве - http://www.intelldrummer.com/blog
Я в контакте
Image
User avatar
Marco
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2705
Joined: 07 Jan 2008 18:09
Location: Київ, Shiva the Destructor

Re: Замок в немецком хвате

Post by Marco »

Ну звісно ми тут розумові відсталі - куди вже нам зрозуміти.
Також особисто мені не зрозумлого, що достойного можна побачити в поведінці людини, яка не терпить іншої думки? Форум - це місце, де дискутують. САМ вважає себе істиною в останній інстанції, всякий, хто йому заперечував, наривався на просяклий іронією ("Дурний ти, нічого ти не знаєш...") пост. Також мені не зрозуміло, чому людина, які вже не 15 років, людина, яку знають в наших колах, дозволяє собі в саркастично-куртуазному стилі писати щось на кшталт: "Ти барига, от і торгуй, а я крутий викладач - не сунься". І це, між іншим, адресувалося модераторові, людині вельми авторитетній, не просто пацану-тролю з кількома постами.
Ну а про видалені теми вже сказано. І я підтримую. Ці всі речі не достойні поважної людини.
https://shivathedestructor.bandcamp.com/

Малых нужно иметь, как жену. Cначала поиграть на всех в округе, потом купить один. Но раз в пару месяцев под пиво с друзьями поигрывать на их малых © Watcher
User avatar
Napalmer
Брутальщик
Posts: 1333
Joined: 09 Jan 2008 11:59
Location: Луганск
Contact:

Re: Замок в немецком хвате

Post by Napalmer »

Marco wrote:Ну звісно ми тут розумові відсталі - куди вже нам зрозуміти.
Також особисто мені не зрозумлого, що достойного можна побачити в поведінці людини, яка не терпить іншої думки? Форум - це місце, де дискутують. САМ вважає себе істиною в останній інстанції, всякий, хто йому заперечував, наривався на просяклий іронією ("Дурний ти, нічого ти не знаєш...") пост. Також мені не зрозуміло, чому людина, які вже не 15 років, людина, яку знають в наших колах, дозволяє собі в саркастично-куртуазному стилі писати щось на кшталт: "Ти барига, от і торгуй, а я крутий викладач - не сунься". І це, між іншим, адресувалося модераторові, людині вельми авторитетній, не просто пацану-тролю з кількома постами.
Ну а про видалені теми вже сказано. І я підтримую. Ці всі речі не достойні поважної людини.
+1
http://vk.com/super_futbolka - печать футболок на заказ
http://vk.com/napalmer
User avatar
doctor_Ku
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 673
Joined: 30 Jun 2006 16:46
Location: КИЕВ
Contact:

Re: Замок в немецком хвате

Post by doctor_Ku »

Ну, а какая должна быть реакция у человека, у которого душа болит за своё дело? Любой из форумчан - выложите какую-нибудь свою классную идею, о которой ночей не спалось, которую вынашивали методом проб и ошибок несколько лет, а мы пройдемся по неё дружно и не просто обсудим, а и посарказничаем. У кого нервы окажутся крепче? И не надо рассказывать, что САМ "абидилсо как подросток" - с ним очень сложно разговаривать по одной простой причине - что это сплошной человек-аргумент в своей сфере. А, как известно, когда заканчиваются аргументы в ход идут кулаки (или хамство обыкновенное). Но мало кто за своими обидками заметил, что САМ и конструктивный собеседник, принимающей аргументированную точку зрения и профессионал в своей сфере. В медицине существует такое явление, как фельдшеризм, особенно заметное в службе скорой помощи, когда врач и фельдшер работают бок о бок. И особенно оно характерно для молодых фельдшеров, отработавших 1-2 года. Нахватались по верхам, получили первый опыт и врач для них уже особо не авторитет (слишком много задумывается). И ему не невдомёк, что чем больше знаешь, тем больше задумываешься и всё не так просто. Вот и приходится таких "фелшеров" осаживать жестко, иначе он тебе всю работу своим воспаленным самомнением завалит. И нет в этом ничего личного., обычный производственный процесс.
Вот и САМ, как старший товарищ, науковець и профессионал, прежде всего, возможно и был резок, но уж точно не с целью унизить, но научить (твердое ИМХО). Такой вот он у нас. Не нравится? Предложите более политкорректного, только желательно такого же уровня.
intelldrummer.com
User avatar
Andy Gone
Главный редактор
Posts: 6730
Joined: 16 Dec 2004 10:04
Location: Киев
Contact:

Re: Замок в немецком хвате

Post by Andy Gone »

doctor_Ku wrote:Не нравится? Предложите более политкорректного, только желательно такого же уровня.
Дык не он нам, а мы ему не нравимся :roll:
"Пусть изнутри мы будем иными во всем – снаружи мы не должны отличаться от людей." © Луций Анней Сенека
User avatar
Mefesto
Барабанщик написавший более 150 постов
Posts: 171
Joined: 30 Sep 2007 10:38

Re: Замок в немецком хвате

Post by Mefesto »

Marco wrote:...Також особисто мені не зрозумлого, що достойного можна побачити в поведінці людини, яка не терпить іншої думки? Форум - це місце, де дискутують. САМ вважає себе істиною в останній інстанції, всякий, хто йому заперечував, наривався на просяклий іронією ("Дурний ти, нічого ти не знаєш...") пост...
В наш час взагалі нечасто зустрінеш людей, які НАСТІЛЬКИ ретельно вивчають будь-що перед тим як робити якісь висновки чи тим паче виставляти ці висновки на всезагальний розсуд. Але я не про "рідкісність" науковців. Марко, повір, Станіслав Олександрович має право на те, щоб вважати свої думки, висновки і т.д. істиною, оскільки в його роботі (тут вживаю це слово як узагальнене збірне поняття) все, що вимагає доведення - доведено, все, що вимагає перевірки - перевірено, все, що вимагає уточнення - уточнено - кожна деталь до останньої коми і крапки, причому вся ця сукупність знань впорядкована і систематизована.
Який сенс дискутувати про істину, якщо вона уже віднайдена? Форум це не лише місце де дискутують. Це ще й засіб поширення інформації, а в нашому з вами випадку, шановні форумчани, це була досить таки цінна інформація.
писати щось на кшталт: "Ти барига, от і торгуй, а я крутий викладач - не сунься"
По-перше, було б добре, не прикрашати такі "цитати" словами, яких не було в оригінальному варіанті - це каржинально викривлює змсіт і контекст. А зрештою, хто заперечуватиме, що нам не слід займатися тим, в чому ми не компетентні?

PS: Якщо я не помиляюся, то ані "людині вельми авторитетній", ані "просто пацану-тролю з кількома постами" з боку пана Станіслава жодного разу не було висловлено жодної фрази, котра б принижувала або ображала якимось чином чи то "авторитета" чи то "пацана" (вибачайте за каламбур). Було вказано на помилки (на "промахи", якщо хочете). Але шкода, що замість того, щоб аналізувати свої помилки, вчитися і зростати, вони ображаються. Якраз це, на мою думку, не гідно достойної людини. І саме такий фактор, мені здається, став головною причиною такої ситуації на форумі.

PPS: Від теми у цій гілці ми вже давно відійшли. Думаю, хто що хотів зрозуміти, той зрозумів. Мабуть, вистачить уже "офтопу".
Image
User avatar
Marco
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2705
Joined: 07 Jan 2008 18:09
Location: Київ, Shiva the Destructor

Re: Замок в немецком хвате

Post by Marco »

Mefesto wrote: Станіслав Олександрович має право на те, щоб вважати свої думки, висновки і т.д. істиною
САМ - Господь Бог? Якщо ні, то не має він такого права. Його ніхто не має.

І ще - "Поетом можеш ти нє бить, но чєлавєкам бить абязан". Ми вже на форумі говорили про надмірний пафос і завищену самооцінку деяких його учнів. А так не можна, справжній педагог не має цього допускати.

Справа в тому, що жодна людина з цього форуму не гірша за САМА як людина, а не як барабанщик. І ще раз підкреслю - його вчинок недостойний його статусу. "Я йду, бо ви каки". Ну що ж, право вільного вибору. Але це вже наша справа - яку оцінку давати такому вчинку.
https://shivathedestructor.bandcamp.com/

Малых нужно иметь, как жену. Cначала поиграть на всех в округе, потом купить один. Но раз в пару месяцев под пиво с друзьями поигрывать на их малых © Watcher
User avatar
doctor_Ku
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 673
Joined: 30 Jun 2006 16:46
Location: КИЕВ
Contact:

Re: Замок в немецком хвате

Post by doctor_Ku »

Marco wrote:...Але це вже наша справа - яку оцінку давати такому вчинку.
Право святое. Но, проблема, вероятно, в разных целях, степени чувствительности и и степени воспаленности самолюбия. Для кого-то "ужас-ужас!" а для кого то "ну ужас...но не ужас-ужас!" 8) Моя цель - получить ценную и выверенную информацию, параллельно поснимать максимальное количество лапши с ушей по вопросам драмминга. И, может быть в силу толстокожести, мне, по большому счёту, пофигу в какой форме это будет (за исключением прямого хамства и унижения). И уж поверьте, после мединститута такая формы обучения - это какое-то чаепитие с любованием на цветущие сакуры Image
Last edited by doctor_Ku on 20 Oct 2009 12:58, edited 1 time in total.
intelldrummer.com
User avatar
Paratriplet
на drummer.org.ua я живу
Posts: 100
Joined: 27 Jan 2008 10:01
Location: Киев
Contact:

Re: Замок в немецком хвате

Post by Paratriplet »

У каких конкретно учеников завышена самооценка и излишний пафос? Все, кого я знаю, исключительно дружелюбны и корректны. Даже в этой ситуации.
Есть пословица - в семье не без урода, но такие обычно и не доучиваются.
Вам бы из замечаний правильные выводы сделать, а вы вот как затаили, Марко;)
Ведь в незнании физиологии ничего плохого нет - хуже упрямство.
Уроки игры на барабанах в Киеве - http://www.intelldrummer.com/blog
Я в контакте
Image
Post Reply