Шановні жителі цього сайту, прошу вашої допомоги!!!

Вопросы начинающих, советы бывалых :)

Moderators: Mayo, unklemoses, Модераторы

NazaROCK
Пластики уже рвал...
Posts: 16
Joined: 22 Apr 2007 09:19
Location: Україна

Шановні жителі цього сайту, прошу вашої допомоги!!!

Post by NazaROCK »

Через 2 місяці я нарешті купляю нормальні тарілки. Граю hard-rock, поки шо на (стидно призатися) Meinl Headliner. Це такий собі студенстький варіант, хоча crash 16 звучить непогано. А все решта.....о
Розраховую на 500$, але може ше трохи дозбираю. Вирішив брати Avedis Zildjian (rock crash 18), ride або PST5 або Paiste Alpha, з хетом не оприділився. Яка ваша думка на рахунок всього того? SABIAN вирішив не брати.
Шукай,- і ТИ знайдеш, стукай,- і ТОБІ відкриють, купляй тарілки мрії,- і отримуй задоволення...
User avatar
Vilka
Родился с палками в руках
Posts: 373
Joined: 05 Apr 2007 12:25
Location: Киев
Contact:

Post by Vilka »

Райд Пст5 норм. на нем можно повалить лично я взял бы))))
Ычь - Ачь
Image
NazaROCK
Пластики уже рвал...
Posts: 16
Joined: 22 Apr 2007 09:19
Location: Україна

Post by NazaROCK »

Vilka wrote:Райд Пст5 норм. на нем можно повалить лично я взял бы))))
А яка різниця у звучанні ПСТ5 і Альфа?
Шукай,- і ТИ знайдеш, стукай,- і ТОБІ відкриють, купляй тарілки мрії,- і отримуй задоволення...
User avatar
Vilka
Родился с палками в руках
Posts: 373
Joined: 05 Apr 2007 12:25
Location: Киев
Contact:

Post by Vilka »

NazaROCK wrote:
Vilka wrote:Райд Пст5 норм. на нем можно повалить лично я взял бы))))
А яка різниця у звучанні ПСТ5 і Альфа?
если чесно то на альфа не играл :oops: :oops: :oops: , щас играю на ПСТ5 еи валить то мне подходит, при желании можно и шото тихое поиграть))))))))))))
Ычь - Ачь
Image
User avatar
AmaDeus
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2036
Joined: 28 Feb 2006 09:01
Contact:

Post by AmaDeus »

Якщо твій бюджет 500 єнотів, і ти береш креш Аведіс, то на решту в тебе не так і багато залишається. Це - дуже впливовий фактор, і я навіть не знаю, чи вистачить тобі на Альфу. Звичайно, якщо обирати між ПСТ5 і Альфою, я б радив Альфу. Бо слухав і грав на обох серіях і можу тебе запевнити, що Альфа відрізняється не лише ціною, але й якістю. ПСТ5, як на мене, дуже хороший бюджетний варіант - в цій серії є дуже непогані екземпляри, а от Альфа - це вже напівпрофесійний продукт, який навіть можна використовувати для запису.
Ти, до речі, свій Хедлайнер, часом, не продаєш?
Image
Image
User avatar
ZiH
DepUtaD
Posts: 605
Joined: 03 Dec 2005 14:28
Location: UA
Contact:

Post by ZiH »

+1
Альфа поприкольнее звучит, чем ПСТ5. Тока по деньгам хватит ли тебе?
Тадеуш

Re: Шановні жителі цього сайту, прошу вашої допомоги!!!

Post by Тадеуш »

SABIAN вирішив не брати.
А чем тебе SABIAN ненравится??? :shock:(
User avatar
AmaDeus
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2036
Joined: 28 Feb 2006 09:01
Contact:

Post by AmaDeus »

На вкус и цвет колбаса разная
Image
Image
Mirage
Постоянно на этом сайте
Posts: 66
Joined: 21 Feb 2006 11:01
Location: Одесса
Contact:

Post by Mirage »

Все-таки советую прислушаться к Сабиану... серии АА и ААХ, на всякий также - к самым толстым райдам из Б8, Б8про...

Из другого - как насчет Paiste Rude? Или Paiste Innovations? Есть интересные варианты и в 2002, но эта серия снята с производства.
гаечный ключ на 13 - инструмент перкуссиониста
User avatar
Alex Zhukov
Ковбой ритма
Posts: 2418
Joined: 26 Nov 2004 10:21
Location: Kiev
Contact:

Post by Alex Zhukov »

Парни, ещё раз обратите внимание на кол-во денег у человека. 500 уе, Это только нижние серии, либо БУ.
User avatar
AmaDeus
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2036
Joined: 28 Feb 2006 09:01
Contact:

Post by AmaDeus »

Mirage wrote:Все-таки советую прислушаться к Сабиану... серии АА и ААХ, на всякий также - к самым толстым райдам из Б8, Б8про...

Из другого - как насчет Paiste Rude? Или Paiste Innovations? Есть интересные варианты и в 2002, но эта серия снята с производства.
Innovations снята с производства. А 2002 - нет :)
Image
Image
User avatar
BAXtheGREATEST
Mustang-Drummer
Posts: 680
Joined: 30 Jan 2007 02:26
Location: Сумы

Post by BAXtheGREATEST »

а я вот начал задумыватся про Истанбул... из-за того, что:
1. Турецкое производство
2. Не такой известный Брэнд
Эти 2 фактора понижают цену... так я живу в Сумах, а тут чего-то хорошого послушать редко удается... я вот хочу к ним присмотрется...
Вот, моё мнение, попробывать выбрать такой звук, который хочешь из них, и сравнить цену...
П.С. Ну это мое мнение... и сорри, что не совсем по сабжу...
NazaROCK
Пластики уже рвал...
Posts: 16
Joined: 22 Apr 2007 09:19
Location: Україна

Post by NazaROCK »

до речі, свій Хедлайнер, часом, не продаєш?
Продавати не буду, навіть якщо не буде хватати на другий комплект. Дуже добре мати робочі тарілки для репетицій.(Я про MEINL)

Сьогодні ми писали на студії демо-альбом (стояли 2 креші Zildjian ZBT і SabianB8pro). Сабіан мені сподобався, звук довше тримається., а в зілів він яскравіше виражений. Райд і хет були ZBT - нормально, набагато краще ніж мої Meinl (ха-ха).
Чому не беру Сабіан? Може то дивно і трохи по-дурному, але з трьох фірм поки шо Сабіан мені не дуже,( все таки простіше вибирати з двох варіантів ніж з трьох) але знаю, шо багато народу грають саме на таких залізяках.
Можливо мені і не вистачить на всі тарілки (500$), але якщо Альфа надійніші і кращі за звуком від ПСТ5, то почекаю і підзбираю. ( райд'20 ПСТ- коло 750грн а Альфа десь 1200).Різниця грубо в 100$, які треба заробити.
Дуже мрію про 2002 серію Пейстів, але не по кишені. Може колись, як буду мільйонером, то візьму....


А шо робити з хетом? Я так і не побачив ніяких пропозицій?
Чуть не забув, читав про Істамбул, грав на них, але єдине питання: чому так мало народу грає на тих тарілках. Невже ручна ковка не виправдовує себе?
:D :)
Шукай,- і ТИ знайдеш, стукай,- і ТОБІ відкриють, купляй тарілки мрії,- і отримуй задоволення...
User avatar
AmaDeus
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2036
Joined: 28 Feb 2006 09:01
Contact:

Post by AmaDeus »

NazaROCK wrote:А шо робити з хетом? Я так і не побачив ніяких пропозицій?
А які можуть бути пропозиції? Кожен рекомендуватиме власне свій улюблений хет. Мені довподоби 4 моделі: Zildjian 13" A New Beat Hihats, Paiste 13" Signature Dark Crisp Hihat, 13" New Signature Dark Energy Hats Mark I, 14" 2002 Crunch Hats. При цьому я впевнений, що з усього форума ніхто не розділяє мій смак. І так ти можеш спитати кожного - в усіх будуть різні варіанти, і цілком ймовірно, що жоден не підійде тобі. Просто слухай, думай, обирай - це дуже персональна фігня. Я б навіть сказав - інтимна. Так що, мої найкращі побажання, і який би вибір ти не зробив, він буде вірним.
Image
Image
User avatar
Andy Gone
Главный редактор
Posts: 6730
Joined: 16 Dec 2004 10:04
Location: Киев
Contact:

Post by Andy Gone »

Вообще если совсем сомневаешься, то лучше иметь хет и райд одной и той же серии, но в случае альфа это будет стоить 208$ (Rock HH 14") + 222$ (Metal Ride, Rock Ride или Heavy Ride 20") = 430$ = 2328 грн. в риалмюзике (розница без скидки).

Плюс аведис твой будет где-то около 220$, а то и больше (ребята из Музторга поправят если что). В сумме выходит минимум 650$, но такой подход того стОит - всегда лучше подкопить и взять более высокое качество.

ЗЫ также рассмотри вариант покупки и креша тоже серии Альфа (Rock Crash 18" = 185$), тогда комплект Альфы обойдется тебе в 615$ = 3330 грн розница.

Как по мне, Альфа - очень хорошая серия за свои деньги.
"Пусть изнутри мы будем иными во всем – снаружи мы не должны отличаться от людей." © Луций Анней Сенека
Post Reply