Страница видео уроков

КАК это делать :)

Moderators: Mayo, Модераторы

Post Reply
User avatar
hardcorov
на drummer.org.ua я живу
Posts: 115
Joined: 12 Jun 2006 12:52

Post by hardcorov »

Игорек ты выложишь школу :wink:
User avatar
МУPAXA
Пластики уже рвал...
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2007 16:12
Location: Львів

Post by МУPAXA »

В середу, 21-го буду в Києві(ну, думаю причина приїзду зрозуміла.... Марко Міннеман). Так от. Не знайшовши нічого у Львові,- маю надію на Київ. Це я про двд з відеоуроками. Можливо хтось підкаже, де це щастячко можна купити у Києві, так щоб не дуже далеко від центру, ну тобто щоб змогла знайти;), і як взагалі туди(в певний магазин) добратись. Ну, а може й знайдуться серед вас(тих, хто на майсер-кл.Марко піде) такі добродушні, що мають якісь записи відеоуроків і можуть поділитись. Бо зкачувати з нету, нажаль не можу, - ліміт(300мб :cry: ) і відносно маленька швидкість. Тож, - чекаю порад :P
Дах над головою часто не дозволяє людям рости.
(Станіслав Єжи Лец)
Image
User avatar
VoVai
на drummer.org.ua я живу
Posts: 143
Joined: 27 Jul 2006 11:03
Location: Київ
Contact:

Post by VoVai »

МУPAXA wrote:В середу, 21-го буду в Києві(ну, думаю причина приїзду зрозуміла.... Марко Міннеман). Так от. Не знайшовши нічого у Львові,- маю надію на Київ. Це я про двд з відеоуроками. Можливо хтось підкаже, де це щастячко можна купити у Києві, так щоб не дуже далеко від центру, ну тобто щоб змогла знайти;), і як взагалі туди(в певний магазин) добратись. Ну, а може й знайдуться серед вас(тих, хто на майсер-кл.Марко піде) такі добродушні, що мають якісь записи відеоуроків і можуть поділитись. Бо зкачувати з нету, нажаль не можу, - ліміт(300мб :cry: ) і відносно маленька швидкість. Тож, - чекаю порад :P
В мене того добра вистачає. Уроки, драммер-відео, музика, кліпи, концерти ...
Пиши в РМ - покажу, шо маю. вибереш собі шось... :wink:

ЗІ. Нажаль в Києві з тим туго. Всьо в неті...
User avatar
Baracuda BAZ
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2267
Joined: 28 Aug 2005 14:11
Location: зі Львова

Post by Baracuda BAZ »

МУPAXA wrote: Так от. Не знайшовши нічого у Львові,- маю надію на Київ.
Зле шукала...............
Image
User avatar
МУPAXA
Пластики уже рвал...
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2007 16:12
Location: Львів

Post by МУPAXA »

Ну, як не знайшла, то зрозуміло, що зле шукала. Можливо поділишся інформацією,де все ж можа знайти?Ну, якщо то не секрет :wink:
Дах над головою часто не дозволяє людям рости.
(Станіслав Єжи Лец)
Image
User avatar
Punk
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 255
Joined: 08 Oct 2006 10:49
Location: Львів

Post by Punk »

МУPAXA wrote:Ну, як не знайшла, то зрозуміло, що зле шукала. Можливо поділишся інформацією,де все ж можа знайти?Ну, якщо то не секрет :wink:
У мене є дешо на двд. Школа Векла (хєрове зображення троха) і повно драмсолосів і окремих уроків.
User avatar
Baracuda BAZ
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2267
Joined: 28 Aug 2005 14:11
Location: зі Львова

Post by Baracuda BAZ »

тааак, пора мені робити ревізію в моєму хом'ячнику....
бо інфи я троха нахомячив, але не всю ще використовував.
а ще є паперові ксерені книжки
Image
User avatar
МУPAXA
Пластики уже рвал...
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2007 16:12
Location: Львів

Post by МУPAXA »

2VoVai Велике-велике тобі ще раз дякую! Я ледь дочекалась, щоб приїхати додому і передивитись то все. Аааа... я щаслива....дякую=)) :wink:
Дах над головою часто не дозволяє людям рости.
(Станіслав Єжи Лец)
Image
User avatar
МУPAXA
Пластики уже рвал...
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2007 16:12
Location: Львів

Post by МУPAXA »

Punk wrote:
МУPAXA wrote:Ну, як не знайшла, то зрозуміло, що зле шукала. Можливо поділишся інформацією,де все ж можа знайти?Ну, якщо то не секрет :wink:
У мене є дешо на двд. Школа Векла (хєрове зображення троха) і повно драмсолосів і окремих уроків.
Ммм... :P кажеш в Політесі вчишся(?),.... може якось там можна тебе знайти з тим добром?... :oops: :wink:
Дах над головою часто не дозволяє людям рости.
(Станіслав Єжи Лец)
Image
User avatar
VoVai
на drummer.org.ua я живу
Posts: 143
Joined: 27 Jul 2006 11:03
Location: Київ
Contact:

Post by VoVai »

МУPAXA wrote:2VoVai Велике-велике тобі ще раз дякую! Я ледь дочекалась, щоб приїхати додому і передивитись то все. Аааа... я щаслива....дякую=)) :wink:
Wellcome в Drummerworld :wink:
User avatar
BAXtheGREATEST
Mustang-Drummer
Posts: 680
Joined: 30 Jan 2007 02:26
Location: Сумы

Post by BAXtheGREATEST »

появилось еще несколько школ, а именно:
Грэгг Бисоннэт - игра в группе
Джо Марелло - рабочй барабанец
Джим Чапин - "самая востребованая школа" с Драм.нет.... тоже рабочий... толька на английском( учите)
User avatar
Jay
на drummer.org.ua я живу
Posts: 111
Joined: 07 Feb 2007 16:58
Location: Херсон
Contact:

Post by Jay »

Помогите!!! Если кто-то может поделиться видео школами по барабанам, пожалуйста поделитесь! :roll: 5.04 07 в Киеве будет мой друг по делам, он мог бы их взять. Напишите кто может помочь. :oops:
User avatar
Andy Gone
Главный редактор
Posts: 6730
Joined: 16 Dec 2004 10:04
Location: Киев
Contact:

Post by Andy Gone »

Я готов встретиться со всеми откликнувшимися и записать для Jay диски.
"Пусть изнутри мы будем иными во всем – снаружи мы не должны отличаться от людей." © Луций Анней Сенека
User avatar
Jay
на drummer.org.ua я живу
Posts: 111
Joined: 07 Feb 2007 16:58
Location: Херсон
Contact:

Post by Jay »

Andy Gone wrote:Я готов встретиться со всеми откликнувшимися и записать для Jay диски.
Спасибо!!!
User avatar
ivolin
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 218
Joined: 17 Feb 2007 13:14
Location: Харків
Contact:

Post by ivolin »

Имеется некоторое количество барабанного видео. Я сегодня еду в Киев. Буду вторник-четверг вечером свободен. Вечером - это часов с 7-8ми. Или до 10 утра. Если будет у кого-нить желание получить что-нибудь из списка видеошкол - сможем встретиться. Есть что-нибудь, чего у меня нету - буду рад. Если что - телефон напишу в личку.
Attachments
Drum Video and Books.rar
(7.63 KiB) Downloaded 452 times
Post Reply