Деформація тарілки

Барабаны, тарелки, палочки и вообще все, чем и на чем вы играете.

Moderators: unklemoses, Модераторы

Post Reply
User avatar
Punk
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 255
Joined: 08 Oct 2006 10:49
Location: Львів

Деформація тарілки

Post by Punk »

Ну значіт так... проблемка одна виникла. Купив я десь 2 місяці тому PST5 Rock hats і тут одразу концертик намічався. Ну власне концерт то і концертом не назвеш - 3 пісні відіграли. Ну і грав я на новому хеті на тому концерті. Але от шось на наступних за концертом рєпах я побачив одну дивну річ з хетом. Коли він зачиняється, то двох діаметрально протилежних місцях залишається щілина між верхнею і нижньою тарілками, при тому, що всюди інде тарілки дотикаються без щілин. Щілини лише присутні в певному секторі на невеликій ділянці хета. І тут одразу я зрозумів, що тарілки чомусь вигнулися...коли я поставив на плоску рівну поверхню обидві тарілки хета, то виявилося , що як у нижньої так і у верхньої (в останньої навіть більше) видно невеличке викривлення відносно діаметра, ніби тарілку хтось взяв і гнув руками....ТОді я шось таке подумав, що це може виникати врезультаті носіння в чохлі, бо вони там не завжди одна під одною розташовані. Ну взагалі удар то в мене практично поставлений, та й взагалі я по тим тарілкам бю досить слабо, бо в мене весь комплект PST5, а вони дуже гучні, отож для нормальної динаміки я бю по них досить слабо, інакше більше нічого не чути... Ось така от фігня, а шо з тим робти я не розумію. Наче б то тарілка в порядку, але головна шкода, це часткова втрата контролю. Коли хети просто опущені один на одного, то в певному місці між ними зазор 1-2 міліметра, і це псує звук. Для нормального звучання доводиться їх ще деякою силою дожимати, а при напів-відкритій грі взагалі важко нормально видобувати звук.... треба сильніше відкривати, і як наслідок звучання вже не зовсім таке, як в деяких випадках хочеться... ШО робити? Чи можна якось відновити тарілку? Ну якось прижати її абощо...Допоможіть!
User avatar
NoiSE
dRum_coNNectinG_PeoPle
Posts: 326
Joined: 25 May 2007 03:21
Location: Kiev
Contact:

Re: Деформація тарілки

Post by NoiSE »

Punk wrote:Ну значіт так... проблемка одна виникла. Купив я десь 2 місяці тому PST5 Rock hats і тут одразу концертик намічався. Ну власне концерт то і концертом не назвеш - 3 пісні відіграли. Ну і грав я на новому хеті на тому концерті. Але от шось на наступних за концертом рєпах я побачив одну дивну річ з хетом. Коли він зачиняється, то двох діаметрально протилежних місцях залишається щілина між верхнею і нижньою тарілками, при тому, що всюди інде тарілки дотикаються без щілин. Щілини лише присутні в певному секторі на невеликій ділянці хета. І тут одразу я зрозумів, що тарілки чомусь вигнулися...коли я поставив на плоску рівну поверхню обидві тарілки хета, то виявилося , що як у нижньої так і у верхньої (в останньої навіть більше) видно невеличке викривлення відносно діаметра, ніби тарілку хтось взяв і гнув руками....ТОді я шось таке подумав, що це може виникати врезультаті носіння в чохлі, бо вони там не завжди одна під одною розташовані. Ну взагалі удар то в мене практично поставлений, та й взагалі я по тим тарілкам бю досить слабо, бо в мене весь комплект PST5, а вони дуже гучні, отож для нормальної динаміки я бю по них досить слабо, інакше більше нічого не чути... Ось така от фігня, а шо з тим робти я не розумію. Наче б то тарілка в порядку, але головна шкода, це часткова втрата контролю. Коли хети просто опущені один на одного, то в певному місці між ними зазор 1-2 міліметра, і це псує звук. Для нормального звучання доводиться їх ще деякою силою дожимати, а при напів-відкритій грі взагалі важко нормально видобувати звук.... треба сильніше відкривати, і як наслідок звучання вже не зовсім таке, як в деяких випадках хочеться... ШО робити? Чи можна якось відновити тарілку? Ну якось прижати її абощо...Допоможіть!
а может они такими уже были я когда брал себе хет пересматрел 5 штук и из них 2 были хорошые все плотнинько и четко :D когда береш смотри несколько штук и проверяй на стойке обезательно!!! 8)
User avatar
Andy Gone
Главный редактор
Posts: 6730
Joined: 16 Dec 2004 10:04
Location: Киев
Contact:

Post by Andy Gone »

Это вполне может быть от рождения. У меня была сплешка ПСТ5 8", так она вообще была вертолетом закручена :) Правда, это только прибавляло ей хорошего звука :)
"Пусть изнутри мы будем иными во всем – снаружи мы не должны отличаться от людей." © Луций Анней Сенека
User avatar
Punk
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 255
Joined: 08 Oct 2006 10:49
Location: Львів

Re: Деформація тарілки

Post by Punk »

NoiSE wrote:а может они такими уже были
здається нормальні були..Хоча... Ну а шо можна зробити? Проблема то не в кривизні, а в тому, шо втрачається контроль.... Як би то кривизна тільки, то я б і не дивився на то. Що можете порадити щоб повернути попередню форму?
User avatar
Andy Gone
Главный редактор
Posts: 6730
Joined: 16 Dec 2004 10:04
Location: Киев
Contact:

Post by Andy Gone »

можешь попробовать осторожно выгнуть руками и даже ударами киянки, положив тарелки на ровную и жесткую поверхность. 100% смыкания при этом не добьешься, но это нормально: полностью хет раскроется только через несколько месяцев, когда притрется естественным образом.
"Пусть изнутри мы будем иными во всем – снаружи мы не должны отличаться от людей." © Луций Анней Сенека
User avatar
Amal`
Carbokiller
Posts: 4561
Joined: 24 Feb 2005 02:48
Location: Киев

Post by Amal` »

он должен притереться, я уже говорил об этом.
Играй пока можешь, а когда уже не можешь, то упади сохраняя ритм...

Image
Image
User avatar
Punk
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 255
Joined: 08 Oct 2006 10:49
Location: Львів

Post by Punk »

тобто врезулітаті гри хет вирівняється? Ну хоч трохи втішили... Я сьогодні і гнув його і книжки ставив і гантелі на педаль хета, шоб прижало добре їх... і ніфіга не дає. От западло... Я його гну, а воно зараза не йде. Буду сподіватися, що природнім способом якось виправиться... Дякую за пораду!
User avatar
FUNKY drum
Ukrainian Pepper!
Posts: 274
Joined: 03 Jun 2006 10:21
Location: Southtown
Contact:

Post by FUNKY drum »

ну притираться он долго будет!!!
тем более, если это заводсткой брак.
несколько месяце активной игры...
Sir Psycho Sexy - that is me!
User avatar
Andy Gone
Главный редактор
Posts: 6730
Joined: 16 Dec 2004 10:04
Location: Киев
Contact:

Post by Andy Gone »

лучше простучать киянкой на ровной поверхности, пока кривизна не станет лучше прилегать, а уж потом пусть притирается. Гантели и т. п. не помогут, поскольку бронза, естественно, пружинит.
"Пусть изнутри мы будем иными во всем – снаружи мы не должны отличаться от людей." © Луций Анней Сенека
User avatar
SlipknoT
†АнТи-ГопниК†
Posts: 2773
Joined: 31 Dec 2006 22:14
Location: Тирасполь
Contact:

Post by SlipknoT »

можно ещё раз сделать вывод что к в СНГ везут товар 3-его сорта. :roll:
Cymbаl.Drums.work
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 372
Joined: 17 Sep 2014 12:26

Re: Деформація тарілки

Post by Cymbаl.Drums.work »

Перековка ей поможет,отнеси тем кто занимается ковкой,это дело тонкое,требует навыков!)))так что самому пробивать не советую...!
Барабанные Палочки Tk.drums
https://vk.com/tk.drums05
Ремонт тарелок и прочего стафа Cymbal.Drums.Work
https://vk.com/club65907530
Post Reply