Ну, хлопці, закидали педалями... сорі, питаннями

1.
=Helheim= wrote:
А чего на родных пластах играешь Тамовских?.. неужели нормально звучат?

Нормально для мене

. Тамівські рідні пласти дуже пристойні (Еванси), як і Мапексовські (Рімошки), особливо на снейрі і ББ. Крім того, мені ще купу іншого потрібно купити, так що пласти (думаю спробувати Акваріан Студіо Х) - коли буде все інше.
2.
Vladik wrote:туAngry Metallist!
А где ты взял вухан???
- замовляв у Штатах через корефана
3.
daztrigger wrote:
барабани просто супер! про тарілки не знаю... але якщо подобаються, то шо ж тут поробиш
Подобаються

Звичайно це не Майнл, Зіли чи Пайсті дорогих серій (Сабіан не люблю взагалі... просто так, без причини

), але звучать пристойно і сипучо
4.
AmaDeus wrote:А чайна Ухань теж?
- він самий
Більше усього із тих Вуянів, що у мене є, мені подобаються сплешка 10" і чайник 18".
daztrigger, ти питав про педалі Перл. Я на жаль ДВ ще толком не пробував, але із того, що я мав можливіть добре поюзати, Перл мені більше всього подобається (можливо, просто звик). Кобра для мене заважка чи можливо я залегкий для неї

(62,5 кг - моя вага). Я грав на 4 Кобрах різних людей. Найкраще настроєна із них була у Амаля. Ще крім Перла мені дуже сподобалася Ямаха 9410 (з прямою зчіпкою), але платформи закороткі, зате дуже легенька, швидка і дуже "слухняна". Мапекс і Джанус - педалі непогані, але я напевно не брав би собі, бо є кращі альтернативи за ті ж гроші.