Длина бочки

Вопросы начинающих, советы бывалых :)

Moderators: Mayo, unklemoses, Модераторы

User avatar
Andy Gone
Главный редактор
Posts: 6730
Joined: 16 Dec 2004 10:04
Location: Киев
Contact:

Re: Длина бочки

Post by Andy Gone »

Вероятно, частоты выше, поэтому человек слышит их лучше.
"Пусть изнутри мы будем иными во всем – снаружи мы не должны отличаться от людей." © Луций Анней Сенека
User avatar
3im
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1115
Joined: 23 Feb 2008 20:19
Location: Київ

Re: Длина бочки

Post by 3im »

BAXtheGREATEST, а насколько шумны сетки? в пол хоть часть удара идет? ты в многоэтажке живешь, панельной?
сорри за оффтоп)
Каждый из нас обладает определенным количеством отведенных сердцебиений, подобно часам, отсчитывающим секунды, приближающимся к нулевой отметке.
User avatar
Evgen
Хачу играть как Портной. Железо купил.
Posts: 1312
Joined: 27 Jan 2005 19:01
Location: Белая Церковь
Contact:

Re: Длина бочки

Post by Evgen »

Andy Gone wrote:Вероятно, частоты выше, поэтому человек слышит их лучше.
Ага, именно так. Проваливается немного низкая средина из-за чего прут высокие. Так сказаць естественная эквализация :lol:
User avatar
Cofyjon
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1553
Joined: 20 Jul 2010 18:10

Re: Длина бочки

Post by Cofyjon »

У более короткой бочки выше давление.
поставьте одинаковую модель бочки 22*18 и 22*20, первая будет звучать громче. проверено не на одной кухне :)
у более глубокой бочки меньше атаки. больше гула. Взять два малых 14*5 и 14*6,5, думаю не нужно доказывать что 5ка будет выносить мозг :)
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Длина бочки

Post by Drumbulldog »

В чому тоді прикол всіх цих довгих бочок і глибочезних малих 6,5-7-8"....чому саме їх то розпіарюють як інструменти, які порівняно зі звичайними розмірами "виносять мізки" і "б"ють в дихалку"?
User avatar
Gorgeous
Постоянно на этом сайте
Posts: 70
Joined: 02 Dec 2010 10:45
Location: Алчевск, Харьков
Contact:

Re: Длина бочки

Post by Gorgeous »

BAXtheGREATEST wrote:
Gorgeous wrote:как по мне так глубже=лучше.ну это по отношению к бочкам конечно
даешь бочки 22" * 50" думаю моща будет!!! :))) давайте к росу на заказ пускай делает))))

когда ко мне приехал ддрам с глубиной 20, я думал у меня дом равзалится... как увалил на спарке, так шибки в окнах звинели) мама забежала - АААА!!! ты что?!!! Ты не будешь грать дома!!!
пофиг купил сетки для занятий дома, но когда выставлял на концерт с толковым звукорежем звучала просто разрывно!!! теперь меньше никогда не возьму :)
глубже в пределах разумного))
кстати я тоже играл на ддрам 20".звук очень понравился и валит реально громче чем моя 18".
User avatar
Cofyjon
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1553
Joined: 20 Jul 2010 18:10

Re: Длина бочки

Post by Cofyjon »

Gorgeous wrote: кстати я тоже играл на ддрам 20".звук очень понравился и валит реально громче чем моя 18".
18 была тоже дидрам этой модели?
User avatar
Gorgeous
Постоянно на этом сайте
Posts: 70
Joined: 02 Dec 2010 10:45
Location: Алчевск, Харьков
Contact:

Re: Длина бочки

Post by Gorgeous »

нет.18" супер Амати))
User avatar
3im
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1115
Joined: 23 Feb 2008 20:19
Location: Київ

Re: Длина бочки

Post by 3im »

Drumbulldog wrote:В чому тоді прикол всіх цих довгих бочок і глибочезних малих 6,5-7-8"....чому саме їх то розпіарюють як інструменти, які порівняно зі звичайними розмірами "виносять мізки" і "б"ють в дихалку"?
выносят мозг и бьют в дыхалку по-ходу низкие частоты, которых в них больше. Как-то так мне представляется)
Каждый из нас обладает определенным количеством отведенных сердцебиений, подобно часам, отсчитывающим секунды, приближающимся к нулевой отметке.
User avatar
Cofyjon
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1553
Joined: 20 Jul 2010 18:10

Re: Длина бочки

Post by Cofyjon »

ZimKo wrote:
Drumbulldog wrote:В чому тоді прикол всіх цих довгих бочок і глибочезних малих 6,5-7-8"....чому саме їх то розпіарюють як інструменти, які порівняно зі звичайними розмірами "виносять мізки" і "б"ють в дихалку"?
выносят мозг и бьют в дыхалку по-ходу низкие частоты, которых в них больше. Как-то так мне представляется)
есть такой параметр как звуковое давление, так вот в 22*18 его значение выше чем в 22*20. Следовательно 22*18 бьёт в дыхалку сильнее 20ки.
User avatar
Andy Gone
Главный редактор
Posts: 6730
Joined: 16 Dec 2004 10:04
Location: Киев
Contact:

Re: Длина бочки

Post by Andy Gone »

Допустим, но теперь уже и мне интересно - физически за счет чего?
"Пусть изнутри мы будем иными во всем – снаружи мы не должны отличаться от людей." © Луций Анней Сенека
User avatar
HusH
за мной 5000 постов и я все еще тут ;)
Posts: 5370
Joined: 13 May 2008 15:07
Location: Украина,АР Крым

Re: Длина бочки

Post by HusH »

Подозреваю за счет того, что растояние от ударного пласта до резонатора меньше, соответственно волна доходит быстрее и без таких потерь как у 20", наверное по этому рокеры 70-х и играли на бочках глубиной 14"-16"
Listen
HusH, HusH
Thought I heard her calling my name now
HusH, HusH
She broke my heart but I love her just the same now
HusH, HusH
Thought I heard her calling my name now
HusH, HusH
I need her loving and I'm not to blame now
(с) DP

(с) арыть бабра
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Длина бочки

Post by Drumbulldog »

Ну подумаємо логічно - під час удару колотушки в пласт, останній окрім власного звуку і вібрацій на кадло створює потік повітря, який рухається паралельно осі барабана і врешті-решт вдаряється в резонансний пласт, мушуючи вібрувати (і звучати) і його. Сам потік повітря неважко відчути, стоячи навіть на відстані метра-двох навпроти отвора в резонаторі.
Таким чином вібрація з ударного пласта потрапляє на резонатор двома шляхами: безпосередньо через тверде тіло кадла і опосередковано через повітряний потік. Тепер фізика: оскільки тверді тіла передають звукові вібрації легко, швидко і з мінімальним ступенем згасання, довжина кадла не може грати суттєвої ролі в передачі вібрації на резонатор, залишається повітряний шлях - і ось тут не треба надто напружувати уяву, щоб зрозуміти - яким би потужним той потік не був, але це всього лише повітря, і сила потоку з кожним сантиметром, ясне діло, згасає, тобто - чим довша бочка, тим слабше повітряний удар б"є по резонатору і, відповідно, слабше змушує його коливатись......з цієї точки зору, враховуючи, що показник вимірюється десь в ділянці отвора в резонаторі, я розумію логіку оцього твердження:
Cofyjon wrote:есть такой параметр как звуковое давление, так вот в 22*18 его значение выше чем в 22*20. Следовательно 22*18 бьёт в дыхалку сильнее 20ки.
Але, з іншого боку, треба враховувати, що кінцевий звук бочки складається з трьох складових: ударний пласт, кадло/об"єм барабана, резонаторний пласт..... якщо порівняти дві однакові бочки глибиною 18 і 20 дюймів, то незмінним буде лише ударний пласт, в той час як два останні - різні.

Тепер зі змінними: думаю, всім зрозуміло, що чим більше вібруючої поверхні/об"єму, тим "більше" вібрації і, відповідно, "більше" звуку - в 20" бочки кадло довше і робочого об"єму повітря всередині більше, тож і звук, теоретично, має бути гучнішим за 18". Тепер резонатор. Можливо 5 см на шляху повітряного потоку і послаблять останній, але щось я сумніваюсь, що відчутно (доводилось стояти на відстані 5-6 метрів навпроти отвору в бочці Старклассік б/б 18*16 - струмінь повітря приємно обвівав обличчя :!: ), тож особисто мені важко припустити, щоб на 5 см довший шлях від ударного до резонаторного пласта послабив силу і швидкість повітряного потоку аж настільки, щоб резонатор в 20" бочки коливався з принципово меншою інтенсивністю, ніж в 18", ну принаймі вухом почути цю різницю навряд чи вдасться, але ж в 20" бочки плюсується реально відчутна вухом сила звуку довшого кадла і більшого об"єму, тому, на мій погляд, хай там резонатор і коливається на якийсь відсоток менш інтенсивніше, все одно довжина кадла/об"єм повітря з надлишком перекриє це послаблення і в кінцевому результаті 20" бочка звучатиме потужніше за 18".
Вся ця фізична "філософія" не торкається тембральних характеристик, мова лише про силу/ інтенсивність звуку.

Можливо десь я не маю рацію - це всього лише теорія - тоді виправте, будь-ласка.

З власної практики - мав бочку 22*17,5 Сонор 2003, не раз грав на суперстарах 22*18, тепер от обзавівся суперстарами 22*20.....останні реально ДУУЖЕ голосні, виносять все, ніде особливо не гудуть, а їх мегапотужний "чвак" вже ночами сниться :shit:
FRiO
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2956
Joined: 04 Oct 2007 18:11

Re: Длина бочки

Post by FRiO »

Ну, думаю Санчес не придумывал бы просто так :)

Реально важен лишь сигнал, который зафиксирует микрофон. Взять два микрофона одинаковых, две бочки 18 и 20, и мерять, какой микрофон покажет больший уровень.
User avatar
Gorgeous
Постоянно на этом сайте
Posts: 70
Joined: 02 Dec 2010 10:45
Location: Алчевск, Харьков
Contact:

Re: Длина бочки

Post by Gorgeous »

та толку?Драмбульдог вроде все разьяснил по полочкам
Post Reply