Пласкостопість - чи має вплив на швидкість ніг???

КАК это делать :)

Moderators: Mayo, Модераторы

я граю 180-220 БПм

Poll ended at 14 Jul 2012 11:26

в мене НЕМАЄ пласкостопості і я валю не задумуючись
7
21%
в мене НЕМАЄ пласкостопості але ніяк не вигребу
3
9%
в мене пласкостопість і ці темпи не проблема
15
44%
в мене пласкостопість і всі потуги марні
9
26%
 
Total votes: 34

User avatar
Thrasher92
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 434
Joined: 22 Aug 2011 11:55
Location: Хмельницкий.Stryvigor, Kroda

Re: Пласкостопість - чи має вплив на швидкість ніг???

Post by Thrasher92 »

У меня тоже плоскостопия. На игру вроде не влияет. В темпе за 200 играю. Просто надо заниматся часто и интенсивно.
Но при долгой ходьбе или беге на длинную дистанцию стопы сильно устают.
User avatar
Demian
Пластики уже рвал...
Posts: 58
Joined: 27 Nov 2006 21:29

Re: Пласкостопість - чи має вплив на швидкість ніг???

Post by Demian »

та впринципі вже сам помічаю що не впливають... :?

просто наприклад передивившися міліон відео, і прочитавши купу інфи, пробуючи все і сильно тужившись при цьому отак :arrow: :shock: (я про зусилля тренувань,а не заживми всіх кінцівок) :roll: - все одно нічого не виходило.....

а ле зараз, коли я купив цей чудовий масажер.... ой про шо я)))
а ле зараз, більше звертаючи увагу на механіку руху, осознаючи як має рухатися нога, так сказати в режимі "пружинкі", все такі щось почало виходити))

дак шо людечкі, що мають пласкостопість, і які ще не гребуть мега швидко, як показує практика, просто знайдіть правильний підхід і техніку, на це може піти і більше року, як наприклад в мене :opa:
if you have hands, you must keep the stick, because the drummer - is the man

Image
User avatar
M1A1
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 764
Joined: 16 Nov 2007 22:48
Location: Киев, город Оболонь
Contact:

Re: Пласкостопість - чи має вплив на швидкість ніг???

Post by M1A1 »

я вообще когда родился у меня правая ступня целиком была смята и внутрь смотрела :P . сейчас, через четверть века осталось плоскостопие.
при игре в темпах 160-180 16-ми дискомфорта нет (больше пока в музыке не требуется, но диапазон расширяю про запас). ходить пешком, бегать (в том числе легкая атлетика, в школе ещё помню были хорошие результаты), плавать, и т.д. не мешает, разве что на коньках когда пару часов катаюсь, начинает "ныть" нога. с непрывычки, наверное.

а вообще, при правильной постановке техники всё решается только количеством занятий. так что боритесь и радуйтесь, что у вас именно 2 ноги, не меньше и не больше. ну а уж если не обе левые, то не всё ещё потеряно :mrgreen:
Post Reply