Перший Всеукраїнський АРТ-МОБ "ЄДИНІ РИТМОМ"

Все что относится к перкуссии :)

Moderator: Модераторы

Post Reply
User avatar
nastena-star
на drummer.org.ua я живу
Posts: 84
Joined: 21 Feb 2009 02:28
Location: Киев, Украина
Contact:

Перший Всеукраїнський АРТ-МОБ "ЄДИНІ РИТМОМ"

Post by nastena-star »

Ритми Життя з нагоди святкування своєї першої річниці запрошують вас на
Перший Всеукраїнський арт-моб "ЄДИНІ РИТМОМ"
Що відбудеться
17-го квітня 2010 року
з 17.00 до 21.00

Одночасно у найбільших містах України:
Київ, Одесса, Миколаїв, Херсон, Донецьк, Житомир

"ЄДИНІ РИТМОМ" - неформальний відкритий творчий рух основним напрямком якого є створення спонтанних масових інтерактивних перкусійних перфомансів.

Арт-моб використовує принцип флеш-мобу (з англійської – «натовп нізвідки»). За кілька днів до акції організатори анонсують місце і час зустрічі. До участі запрошуються як професійні перкусіоністи, так і абсолютні новачки, будь-які інші музиканти зі своїми інструментами, актори театрів,артисти, що працюють з вогнем, танцювальні ансамблі, вокальні колективи, і взагалі усі охочі співати,танцювати, дивитися,слухати і творити.

Механізм колективної гри на барабанах полягає у можливості легкого і швидкого порозуміння її учасників, не залежно від їх кількості. Майже одразу «натовп нізвідки» перетворюється на злагоджений музичний колектив. Мелодії створені кількома десятками барабанів та іншими музичними інструментами, співи і танці, феєричні виступи акторів вогню, музикантів, перкусіоністів, танцорів перетворюють акцію на яскравий вуличний перфоманс.

З.Ы. Нажаль ми не змогли знайти жодної людини з Харькова та Дніпропетровська, що допомогла б свому місту приєднатися до цього руху. Якщо тут є люди, що зацікавлені - напишить нам rhythmslife@gmail.com
або зателефонуйте 093 678 70 80 Анастасія

УСІ ПОДРОБИЦІ ЗГОДОМ...
Last edited by nastena-star on 25 Mar 2010 12:55, edited 1 time in total.
User avatar
nastena-star
на drummer.org.ua я живу
Posts: 84
Joined: 21 Feb 2009 02:28
Location: Киев, Украина
Contact:

Re: Перший Всеукраїнський АРТ-МОБ "ЄДИНІ РИТМОМ"

Post by nastena-star »

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у встановленні рекорду України "Барабанить вся Україна", що відбудеться в рамках Першого Всеукраїнського арт-мобу "ЄДИНІ РИТМОМ"
17 квітня 2010
Подивитися анонс можно тут: http://www.youtube.com/watch?v=FHQ96e6Otwc
Подробиці на сайті: http://rytmy.com.ua
User avatar
nastena-star
на drummer.org.ua я живу
Posts: 84
Joined: 21 Feb 2009 02:28
Location: Киев, Украина
Contact:

Re: Перший Всеукраїнський АРТ-МОБ "ЄДИНІ РИТМОМ"

Post by nastena-star »

УВАГА КИЇВ !!! ЕКСТРИМ ПАРК ЗАТОПЛЕНО ВОДОЮ. Про це мені повідомили сьогодні о 7 ранку - тож я вимушена відмінити концерт - всі учасники в курсі і висловлюють нам свої співчуття. АЛЕ - РЕКОРД УКРАЇНИ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНИЙ з 18.00 до 18.15 барабанить 6 міст України. Якщо вас не лякає негода і ви хочете підтримати нас - ми будемо в Парку Дружби народів - трохи глибше, де є сухе місце.
Ми дуже старалися, щоб усе це відбулося, але нажаль природа вирішила привітати нас таким способом. Хто сміливий - дзвоніть, приходьте. Буду рада бачити)
User avatar
nastena-star
на drummer.org.ua я живу
Posts: 84
Joined: 21 Feb 2009 02:28
Location: Киев, Украина
Contact:

Re: Перший Всеукраїнський АРТ-МОБ "ЄДИНІ РИТМОМ"

Post by nastena-star »

Успели предупредить всех, кроме груп которые приехали из Николаева и из Ворохты.
арт-моб відбудеться у МОГИЛЯНЦІ !!! З 17.00
до 19.00 - дзвоніть мені о 15.00 скажу адресу. 093 678 70 80
Post Reply