Cергей Ефимов и Круиз

Обсуждаем барабанщиков поодиночке и в больших количествах.

Moderators: Mayo, Модераторы

User avatar
Angry Metallist
колотушечний фахівець
Posts: 689
Joined: 06 Jul 2006 22:45
Location: Україна

Re: Cергей Ефимов и Круиз

Post by Angry Metallist »

Ведомир wrote:
Angry Metallist wrote:Якщо ти любиш такий авангард, послухай Karn Evil 9: 2-nd Impression by Emerson, Lake And Palmer альбом 1973 року Brain Salad Surgery.
Подивився http://www.youtube.com/watch?v=UeQsZOQqO6I Хороша знахідка! Дякую :-)
Angry Metallist wrote:Полюбляєте німецьку групу "Subway to sally" ;)?
P.S. А пісня "не відчуєш" (музика, вокал взагалі не пре :roll: ) - взагалі місцями як "Subway to sally".
Проглянув альбом "Bastard" 2009-го року. Це більше схоже на In Extremo "у них" і на F.R.A.M. (community.livejournal.com/f_r_a_m) "у нас" =) Ми трохи в іншому напрямку рухаємось.

Якщо ми підемо далі так, як ідемо, то зможемо згодом замінити в назві стилю слово "альтернативний" на "прогресивний".
Ні, ти послухай альбоми до 2001 року (1994-2001). Запевняю тебе, ти для себе знайдеш там багато цікавого. Послухав ще раз ваші речі. Ну класно все - звук, сама музика насичена, мікс класний, але класно тоді, коли вокалу немає. У дівчини є голос, але він не в"яжеться до вашої музки. Але це суто моя суб"єктивна думка. Саксофону у "Срібна" extra credits :)! У будь-якому разі - цікавенький матеріал. Успіхів!
User avatar
Ведомир
на drummer.org.ua я живу
Posts: 129
Joined: 26 Jun 2006 11:19
Location: Київ

Re: Cергей Ефимов и Круиз

Post by Ведомир »

Angry Metallist wrote:Ні, ти послухай альбоми до 2001 року (1994-2001). Запевняю тебе, ти для себе знайдеш там багато цікавого. Послухав ще раз ваші речі. Ну класно все - звук, сама музика насичена, мікс класний, але класно тоді, коли вокалу немає. У дівчини є голос, але він не в"яжеться до вашої музки. Але це суто моя суб"єктивна думка. Саксофону у "Срібна" extra credits :)! У будь-якому разі - цікавенький матеріал. Успіхів!
Дякую за усі відгуки! =)
Post Reply