Где научиться играть?

КАК это делать :)

Moderators: Mayo, Модераторы

User avatar
МУPAXA
Пластики уже рвал...
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2007 16:12
Location: Львів

Post by МУPAXA »

2Andy Gone Дякую, що прийняли до себе :wink: . Надіюсь, львів'яни все ж відгукнуться. :)

2slon40 О, прикольно :) А художник, доречі, близька мені професія 8) .
Читала тут вже багацько всього, і ще до того як зареєструватись, не раз сюди заходила, та й далі читаю, і справді багато цікавого і корисного для себе знаходжу. Читати так, а от писати буду мабуть мало поки що, все ж досвіду менше :wink: . Хіба що закидатиму вас питаннями, які для вас можливо здаватимуться банальними чи тупими :oops: .
А на рахунок таскання сумок, то готова піти на жертви, ВОНО ТОГО ВАРТЕ. Правда ж? :wink:
User avatar
slon40
Барабанщик-теоретик
Posts: 1133
Joined: 28 Mar 2006 23:29
Location: USA, Philadelphia, Харьков
Contact:

Post by slon40 »

МУPAXA wrote:2Andy Gone Дякую, що прийняли до себе :wink: . Надіюсь, львів'яни все ж відгукнуться. :)

2slon40 О, прикольно :) А художник, доречі, близька мені професія 8) .
Читала тут вже багацько всього, і ще до того як зареєструватись, не раз сюди заходила, та й далі читаю, і справді багато цікавого і корисного для себе знаходжу. Читати так, а от писати буду мабуть мало поки що, все ж досвіду менше :wink: . Хіба що закидатиму вас питаннями, які для вас можливо здаватимуться банальними чи тупими :oops: .
А на рахунок таскання сумок, то готова піти на жертви, ВОНО ТОГО ВАРТЕ. Правда ж? :wink:
На этом форуме не существует понятия "тупых вопросов". Все когда то начинали. Не стесняйся и задавай - уверен никакого хамства или насмешек не будет. Тем то и хорош этот форум.
Не имей Amati, а умей играти ;-)
Купи себе ТАМА, даст любая дама!
Если очень хочешь girl, покупаешь себе Pearl.
User avatar
Punk
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 255
Joined: 08 Oct 2006 10:49
Location: Львів

Post by Punk »

МУPAXA wrote:ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ: якщо хтось знає, підкажіть якогось нормального викладача у Львові. Це не маленький бзік,- це здоровенна мрія. Вчитись там де почала, по певних обставинах немає можливості, а справді якісно грати маю шалене бажання. Коротко кажучи, без барабанів в мене їде дах, і з барабанами він теж не стоїть на місці. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА :wink: :wink: :wink:
Гм, я теж зараз більшість часу у Львові. І дуже хочу знайти викладача. Може обєднаємось у пошуку?Ти ще не знайшла?
Яправда знаю телефон одного викладача у винниках, але ше не був там, і не говорив з ним. Як шо треба, то дам (телефон) :lol:
User avatar
МУPAXA
Пластики уже рвал...
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2007 16:12
Location: Львів

Post by МУPAXA »

Об'єднатись у пошуку, - хороша ідейка :wink: . Якщо буде якась інфа, - пиши, ну і я теж відповідно 8)
User avatar
PES
Один порванный пластик. И то не мной.
Posts: 33
Joined: 08 Dec 2005 17:48
Location: зо Львову

Post by PES »

2 PUNK А того викладача з Винників часом не Ромою звати???
zhe best f#ck the rest
User avatar
Boris B
Б. значит Барабанщик
Posts: 1628
Joined: 04 Apr 2006 15:41
Location: Кривой Рог
Contact:

Post by Boris B »

МУPAXA wrote:2Andy Gone Дякую, що прийняли до себе :wink: . Надіюсь, львів'яни все ж відгукнуться. :)

2slon40 О, прикольно :) А художник, доречі, близька мені професія 8) .
Читала тут вже багацько всього, і ще до того як зареєструватись, не раз сюди заходила, та й далі читаю, і справді багато цікавого і корисного для себе знаходжу. Читати так, а от писати буду мабуть мало поки що, все ж досвіду менше :wink: . Хіба що закидатиму вас питаннями, які для вас можливо здаватимуться банальними чи тупими :oops: .
А на рахунок таскання сумок, то готова піти на жертви, ВОНО ТОГО ВАРТЕ. Правда ж? :wink:
А парни тогда зачем?? За тебя и будут тоскать сумки :D
Image
Image






Life is pretty exciting!
You don't know what's gonna happen!

(Любящий Pearlовку)
http://www.theburnedup.com
User avatar
Hexilium Noxa
БЕЗБАШ
Posts: 212
Joined: 14 Dec 2006 01:21
Location: Киев
Contact:

Post by Hexilium Noxa »

А че так грустно? мне с моим метром в кепке о О-О-огромным весом очень даже весело тягать тарелочки и педальки, еще малого в зубах не хватает! Главное, чтоб было зачем и куда тягать.. :lol:
З.Ы. Помогают еще как!!!
User avatar
МУPAXA
Пластики уже рвал...
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2007 16:12
Location: Львів

Post by МУPAXA »

2Boris B Ну завтра так точно не я таскатиму:twisted:=)))
Ура, щастя привалило, нарешті є можливість потрапити на репетицію і побарабанити :P . Після такої перерви вже й не віриться!
п.с. Але викладача все ж шукаю..... і надіюсь на чиюсь допомогу в пошуках... :oops:
Дах над головою часто не дозволяє людям рости.
(Станіслав Єжи Лец)
Image
User avatar
Віталік
Пластики уже рвал...
Posts: 34
Joined: 28 Mar 2007 22:55
Location: Львів

Post by Віталік »

МУPAXA wrote:2Boris B Ну завтра так точно не я таскатиму:twisted:=)))
Ура, щастя привалило, нарешті є можливість потрапити на репетицію і побарабанити :P . Після такої перерви вже й не віриться!
п.с. Але викладача все ж шукаю..... і надіюсь на чиюсь допомогу в пошуках... :oops:

І як твої пошуки, Знайшла викладача :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: сподіваюсь він толковий і допоможе тобі у здійсненні твоєї мрії навчитись грати на барабасах :D :D :wink: :wink: :wink: :!:
EMOkids will never die :'-(
User avatar
Punk
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 255
Joined: 08 Oct 2006 10:49
Location: Львів

Post by Punk »

PES wrote:2 PUNK А того викладача з Винників часом не Ромою звати???
нєа, його Богдан Дмитрович звати...
доречі ти юзаєш мій нік... :lol: у мене всюди на форумах нік Pes :) тільки тут ти виявився першим...
User avatar
Punk
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 255
Joined: 08 Oct 2006 10:49
Location: Львів

Post by Punk »

МУPAXA wrote:2Boris B Ну завтра так точно не я таскатиму:twisted:=)))
але ти все ж зваж, що коли прагнеш до розвитку вміння, то маєш мати свій інструмент - щонайменше тарілки. Були часи. коли я сам тягав на рєпу 4 тарілки, дробік, стійки (в тому числі й хетову) і ше треба було нести пішки то все 20 хв 8)
User avatar
Punk
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 255
Joined: 08 Oct 2006 10:49
Location: Львів

Post by Punk »

PES wrote:2 PUNK А того викладача з Винників часом не Ромою звати???
а ти (Ви) часом не можете навчити дечого? ну хочаб постановку, рудименти і всякі основи там???
User avatar
PES
Один порванный пластик. И то не мной.
Posts: 33
Joined: 08 Dec 2005 17:48
Location: зо Львову

Post by PES »

Punk wrote:
PES wrote:2 PUNK А того викладача з Винників часом не Ромою звати???
а ти (Ви) часом не можете навчити дечого? ну хочаб постановку, рудименти і всякі основи там???


Ну, старий, з наукою то не до мене... Я й сам в когось би повчився, хоча й теорії троха знаю, а на практиці застосувати не можу :roll: А за нік звиняй... я взагалі-то його не використовую, то я при реєстрації написав перше шо прийшло в голову :oops:
zhe best f#ck the rest
User avatar
Punk
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 255
Joined: 08 Oct 2006 10:49
Location: Львів

Post by Punk »

PES wrote:Ну, старий, з наукою то не до мене... Я й сам в когось би повчився, хоча й теорії троха знаю, а на практиці застосувати не можу :roll: А за нік звиняй... я взагалі-то його не використовую, то я при реєстрації написав перше шо прийшло в голову :oops:
та вже буде твій нік :lol: гиги
User avatar
МУPAXA
Пластики уже рвал...
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2007 16:12
Location: Львів

Post by МУPAXA »

Віталік wrote: І як твої пошуки, Знайшла викладача :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: сподіваюсь він толковий і допоможе тобі у здійсненні твоєї мрії навчитись грати на барабасах :D :D :wink: :wink: :wink: :!:
Пошуки були тривалі і мучительні, та все ж результативні 8)
Обов'язково допоможе, а куди дінеться :wink: :lol: :lol: ...?...
Та це так кльовезно, тепер як хтось питає: "Як справи?", відповідь автоматично одна й та ж сама :"Сууупер! Я нарешті знайшла викладача. І нарешті мене нормально вчать. І все кльово. І я щаслива.... і т.д." щось приблизно таке=))) Але мрія не лише навчитись і все, а й грати ще дуууже довго, ну. завжди, і обов'язково постійно вдосконалюватись. Бо просто навчитись, то мені замало :oops: :wink: :!:
Дах над головою часто не дозволяє людям рости.
(Станіслав Єжи Лец)
Image
Post Reply