Хто знає як розібрати стійку???

Околобарабанные разговоры.

Moderators: Mayo, unklemoses, Модераторы

Post Reply
User avatar
drozd
на drummer.org.ua я живу
Posts: 102
Joined: 23 Aug 2011 13:30

Хто знає як розібрати стійку???

Post by drozd »

Всім привіт! Допоможіть розібрати стійку, потрібно її поремонтувати, а для цього треба її розібрати на запчасти, незнаю як це правильно зробити( на фото я помітив отвір, в якому я так розуміє є якийсь спец зажим, не можу зрозуміти чи він якось знімається чи відкручується, спочатку думав що там шестигранник, але нажаль ні, тому прошу мене просвітити! Дякую!
Attachments
CS100-Cymbal-Stand-Griffin.jpg
CS100-Cymbal-Stand-Griffin.jpg (13.74 KiB) Viewed 3241 times
kesha58
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1278
Joined: 28 Jul 2009 09:00
Location: Кривий Ріг

Re: Хто знає як розібрати стійку???

Post by kesha58 »

drozd wrote:Всім привіт! Допоможіть розібрати стійку, потрібно її поремонтувати, а для цього треба її розібрати на запчасти, незнаю як це правильно зробити( на фото я помітив отвір, в якому я так розуміє є якийсь спец зажим, не можу зрозуміти чи він якось знімається чи відкручується, спочатку думав що там шестигранник, але нажаль ні, тому прошу мене просвітити! Дякую!
Привіт.
Одразу обмовлюсь, якщо ти раніше нічого подібного не робив, то дешевше для тебе буде залучити людину з досвідом слюсарним.
Там забито трубчатий штіфт, не просто із прутка, а із пружинной листової сталі зігнутого в формі трубочки.
Якщо отвір під штифт наскрізь, то штифт можна просто вибити використовуючи виколотку потрібного диаметра. Виколотка мусить бути с пласким (затупленим) кінцем!
Коли отвір не наскрізь, попробуй підібрати шуруп с тоненьким гостряком і закрутити його в ту трубочку, а потім тягнучи за шуруп вийняти штифт. Принцип такий, як ніби витягуєш корок з пляшки за допомогою штопора.
Удачі.
User avatar
unklemoses
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4120
Joined: 28 Sep 2009 09:54
Location: Житомир

Re: Хто знає як розібрати стійку???

Post by unklemoses »

kesha58 wrote: Коли отвір не наскрізь, попробуй підібрати шуруп с тоненьким гостряком і закрутити його в ту трубочку, а потім тягнучи за шуруп вийняти штифт. Принцип такий, як ніби витягуєш корок з пляшки за допомогою штопора.
Удачі.
о, спасибо! тоже нужно вынять один такой, попробую :)
If god created man in his own image, I have no interest in meeting him
User avatar
drozd
на drummer.org.ua я живу
Posts: 102
Joined: 23 Aug 2011 13:30

Re: Хто знає як розібрати стійку???

Post by drozd »

Дуже дякую за інформацію, буду пробувати)
aleksss
Постоянно на этом сайте
Posts: 72
Joined: 19 Dec 2013 16:14

Re: Хто знає як розібрати стійку???

Post by aleksss »

drozd wrote:Всім привіт! Допоможіть розібрати стійку, потрібно її поремонтувати, а для цього треба її розібрати на запчасти, незнаю як це правильно зробити( на фото я помітив отвір, в якому я так розуміє є якийсь спец зажим, не можу зрозуміти чи він якось знімається чи відкручується, спочатку думав що там шестигранник, але нажаль ні, тому прошу мене просвітити! Дякую!
я высверливал сверлом 3.5 мм, затем нарезал резьбу М4 и фиксировал винтом держит смертельно.
Post Reply