Електро установка на реп-базі Yamaha DTXP4SP

Предложение репетиционных баз, студий и т. п.

Moderators: Mayo, Модераторы

Forum rules
6.3. В форуме "Информация" подфорум "Обучение" предназначен для публикации спроса и предложения по обучению игре на ударных инструментах, а подфорум "Реп. базы и студии" форума "Информация" – для объявлений о репетиционных базах и студиях.
Post Reply
damad
Барабаню :)
Posts: 6
Joined: 16 Mar 2011 00:56

Електро установка на реп-базі Yamaha DTXP4SP

Post by damad »

Маю намір зробити базу в нормальному районі Києва, біля метро з електро-барабанами Yamaha DTXP4SP http://www.music-shop.su/elektronnay...u0i4202887n886 , інший апарат відповідний, хочу дізнатися наскільки актуально, і скільки це може реально коштувати за годину репетиції,, З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЮ НА ВІДГУКИ,, більш детальну інформацію можна отримати: 80939387998 sashko.obriy@gmail.com
Attachments
2010_12_09_02-25-20-Yamaha DTXP4SP.jpeg
2010_12_09_02-25-20-Yamaha DTXP4SP.jpeg (76.59 KiB) Viewed 3833 times
User avatar
Marco
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2705
Joined: 07 Jan 2008 18:09
Location: Київ, Shiva the Destructor

Re: Електро установка на реп-базі Yamaha DTXP4SP

Post by Marco »

Угрохають твою Yamaha "піонери" й "дроворуби" на раз-два. Навіть якщо ти будеш їх жорстко фільтрувати, то, з особистого досвіду знаю, на репбазі барабани зношуються дуже інтенсивно, що в цьому випадку означатиме дуже серйозні витрати.
https://shivathedestructor.bandcamp.com/

Малых нужно иметь, как жену. Cначала поиграть на всех в округе, потом купить один. Но раз в пару месяцев под пиво с друзьями поигрывать на их малых © Watcher
User avatar
klim
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1621
Joined: 13 Apr 2009 22:45
Location: Киевская обл. пгт Ворзель.

Re: Електро установка на реп-базі Yamaha DTXP4SP

Post by klim »

Marco wrote:Угрохають твою Yamaha "піонери" й "дроворуби" на раз-два. Навіть якщо ти будеш їх жорстко фільтрувати, то, з особистого досвіду знаю, на репбазі барабани зношуються дуже інтенсивно, що в цьому випадку означатиме дуже серйозні витрати.
причем не ппойдет и года.
саня ставь акустику
Делай то, что любишь, иначе придётся полюбить то, что делаешь...
damad
Барабаню :)
Posts: 6
Joined: 16 Mar 2011 00:56

Re: Електро установка на реп-базі Yamaha DTXP4SP

Post by damad »

О, і ти тут Колян,,, та в мене ж нема акустики, і куди я буду дві установки на базі ставити, ну невже немає профі, які потребують данного апарату,,
User avatar
Dmee3
Починаючий Експерт...
Posts: 5454
Joined: 03 Nov 2007 03:41
Location: Лос Анджелес
Contact:

Re: Електро установка на реп-базі Yamaha DTXP4SP

Post by Dmee3 »

крім того електроніка не буде нічим дорожча, бо це не проф. інструмент
Image
Image
Post Reply