Тарелки DIRIL

Барабаны, тарелки, палочки и вообще все, чем и на чем вы играете.

Moderators: unklemoses, Модераторы

ashim654321
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 533
Joined: 07 Feb 2009 12:59
Location: Червоноград (Львів)

Re: Тарелки DIRIL

Post by ashim654321 »

8-й ноті Мейнлів були всі серії. Зілджанів А та А кастом. У мого вчителя зараз є К хай-хет( до того був К кастом) та K custom dry ride.
User avatar
H2Obi
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 322
Joined: 26 Mar 2009 21:47
Location: Київ, без гурту
Contact:

Re: Тарелки DIRIL

Post by H2Obi »

Люди) та чого ви причепились до людини?))

Ну не подобаються йому зіли, шо поробиш?)
Image
Image
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Тарелки DIRIL

Post by Varfolom »

ashim654321 wrote:8-й ноті Мейнлів були всі серії. Зілджанів А та А кастом. У мого вчителя зараз є К хай-хет( до того був К кастом) та K custom dry ride.
и шо вот реально все по звуку г@вно? :mrgreen:
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
Hi-Gain
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1725
Joined: 18 Nov 2004 15:31
Contact:

Re: Тарелки DIRIL

Post by Hi-Gain »

ashim654321 wrote:8-й ноті Мейнлів були всі серії. Зілджанів А та А кастом. У мого вчителя зараз є К хай-хет( до того був К кастом) та K custom dry ride.
ты перечислил сотую часть их разновидностей, считай что зил ты не слышал.
Image
ashim654321
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 533
Joined: 07 Feb 2009 12:59
Location: Червоноград (Львів)

Re: Тарелки DIRIL

Post by ashim654321 »

Санчес wrote:
ashim654321 wrote:8-й ноті Мейнлів були всі серії. Зілджанів А та А кастом. У мого вчителя зараз є К хай-хет( до того був К кастом) та K custom dry ride.
ты перечислил сотую часть их разновидностей, считай что зил ты не слышал.
Ну я що маю перечислювати всі моделі які я чув?
А та А кастом я чув, К та К кастом я чув, Аведіс до сих пір стоїть в Елтоні( вже напевне рік пройшов), також там стоїть EFX( чи як там, точно не памятаю).
Ну хіба не чув Z.
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Тарелки DIRIL

Post by Drumbulldog »

ashim654321 wrote:А для мене Мейнл та Зілджан це взагалі Г@вно(звук взагалі не сподобався). В їхню сторону не дивився і дивитись не буду.
ashim654321 wrote:Мейнлів слухав майже всі. У Львові у 8-й ноті. Зілджан в Елтоні( серії А) та і у мого вчителя є(серії К)- та я їх не переварюю.
Йоперметр :shock: :shock: Перехрестись, друже, і покайся, бо за таке в руки інквізиції віддавати треба :| :shit:
Щодо майнла.....ні, я неправильно висловився, щодо "8 ноти", то весь асортимент Майнла там дійсно на рідкість лайно, вся стіна в залізі, а не звучить практично жодна тарілка, я був у шоці з того львівського цимбал-антифільтра під назвою "8 нота", тим більше, що ціни там як у "Тік-Таку" - словом, фігня...
Щодо "Елтона", то це, як на мене, взагалі не магазин, а захолусна конура одного львівського жидо-бариго-лабуха, який добре вміє понти ганяти і вішати лапшу на вуха, ну і націнку ставити процентів едак зі сто - чайни Істанбул Агоп по 2,5-3 штуки грн впарювати (а звук там як в совкової 16" банки з-під оселедців :mrgreen:

Ну і нарешті щодо названих тобою брендів, про майнл хай тут специ відписуються, а щодо Зілів, то нічого наїжджати, серед них є тарілки БУДЬ-ЯКОГО спрямування для БУДЬ-ЯКОГО стилю, треба тільки в серіях розбиратись і знати що конкретно тобі треба і якого розміру, а також які тарілки з різних серій для чого поєднувати в сеті, це на 200% стосується хетів, крешів, райдів, ну і трохи менше ефект-тарілок, зокрема чайн (суб"єктивно, правда).........все одно Зіли одні з найкрутіших в світі :!: :!: 8)

П.С. А твого вчителя бува не Славіком звуть?
ashim654321
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 533
Joined: 07 Feb 2009 12:59
Location: Червоноград (Львів)

Re: Тарелки DIRIL

Post by ashim654321 »

Я говорю про те що я чув. І на свойому буду стояти до кінця. Не подобаються вони мені і все. скільки я не слухав і не грав на них- не лежить "душа" мені до них.
І до речі - яка різниця де я їх чув. Я не говорю про те що я читав про ці тарілки. Я говорю про те що я слухав вживу і міг сам спробувати.
А про магазини-то йди до них і розкажи що їхні таріли які стоять в магазинах то повний відстій. А слухав я якраз все в тих магазинах.
І ще одне- кожен хвалить ту річ яку він має і вважає за найкращу.
Last edited by ashim654321 on 19 Jul 2010 21:30, edited 1 time in total.
User avatar
Sneg
Креативщик
Posts: 4057
Joined: 07 May 2009 14:46
Location: Киев

Re: Тарелки DIRIL

Post by Sneg »

ashim654321 wrote:Я говорю про те що я чув. І на свойому буду стояти до кінця. Не подобаються вони мені і все. скільки я не слухав і не грав на них- не лежить "душа" мені до них.
а що подобаїться?
Image Image
Image snow.dpt(гав-гав)gmail.com
ashim654321
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 533
Joined: 07 Feb 2009 12:59
Location: Червоноград (Львів)

Re: Тарелки DIRIL

Post by ashim654321 »

Сабіан та Істанбул.
User avatar
Sneg
Креативщик
Posts: 4057
Joined: 07 May 2009 14:46
Location: Киев

Re: Тарелки DIRIL

Post by Sneg »

ashim654321 wrote:Сабіан та Істанбул.
який саме сабіан і який істанбул?чи всі серії?
Image Image
Image snow.dpt(гав-гав)gmail.com
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Тарелки DIRIL

Post by Varfolom »

Йоперметр :shock: :shock: Перехрестись, друже, і покайся, бо за таке в руки інквізиції віддавати треба :| :shit:
Щодо майнла.....ні, я неправильно висловився, щодо "8 ноти", то весь асортимент Майнла там дійсно на рідкість лайно, вся стіна в залізі, а не звучить практично жодна тарілка, я був у шоці з того львівського цимбал-антифільтра під назвою "8 нота", тим більше, що ціни там як у "Тік-Таку" - словом, фігня...
а какой там ассортимент в 8-ой ноте? там представлены все серии?
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
ashim654321
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 533
Joined: 07 Feb 2009 12:59
Location: Червоноград (Львів)

Re: Тарелки DIRIL

Post by ashim654321 »

Sneg wrote:
ashim654321 wrote:Сабіан та Істанбул.
який саме сабіан і який істанбул?чи всі серії?
З Сабіанів НН та ННХ, з Істанбулів- Alchemy.
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Тарелки DIRIL

Post by Drumbulldog »

Varfolom wrote:а какой там ассортимент в 8-ой ноте? там представлены все серии?
Якщо цікаво, буду якось у Львові, запишу які там є серії Майнла, але то шо звук відстій - точно, хоч там і дофіга тих тарілок, може їм спеціально лайно таке зливають, чорт його знає, а може підйо.....даруйте, підробка... :shit:
ashim654321 wrote:І до речі - яка різниця де я їх чув. Я не говорю про те що я читав про ці тарілки. Я говорю про те що я слухав вживу і міг сам спробувати.
А про магазини-то йди до них і розкажи що їхні таріли які стоять в магазинах то повний відстій. А слухав я якраз все в тих магазинах.
велика різниця - де ти їх чув, Львів - чудове місто - смачна кава, старовинна архітектура і дух креативу в повітрі, але......у Львові ти ніколи не знайдеш НОРМАЛЬНИХ БАРАБАНІВ І ТАРІЛОК, перевірено, хіба надійні знайомі з США притаскають і продадуть за адекватну ціну, а так - обман на обмані, впарюють лайно за такі гроші, шо "мама нє горюй", окрема тема - підробки, їх там валом, місцеві майстри клепають що хочеш - Таму, Прем"єр і т.д.х, а недосвідчена малишня на те все ведеться........ну і останнє, я не раз говорив у тих магазинах, що товар у них відстій, а в "Елтоні" - що і сам власник - відстій, і що з того..... то ж якщо ти дійсно судиш по тих магазинах, то й зрозуміло, чому враження твоє хибне...
User avatar
1oVVa
Пластики уже рвал...
Posts: 30
Joined: 27 Dec 2008 23:48
Contact:

Re: Тарелки DIRIL

Post by 1oVVa »

Что-то в какие-то дебри вы забрались, господа.
Сессионный вокалист. Портфолио: https://vk.com/club11101864

Dan Deagh Wealcan
INFECTED


Экстрим-вокал ВКонтакте: http://vk.com/extreme_vox
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Тарелки DIRIL

Post by Varfolom »

1oVVa wrote:Что-то в какие-то дебри вы забрались, господа.
всегда интересно когда вокалисты вмешиваются :mrgreen:
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
Post Reply