ТАка ситуація виникла....обмін(відео)

Соседи, девушки, жены, дети, родители, гитаристы, начальники, сотрудники и многие другие могут сюда жаловаться на барабанщиков. Но мы ничего не обещаем :)

Moderator: Модераторы

Post Reply
Игареша-ударничек
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1054
Joined: 10 Feb 2012 13:37

ТАка ситуація виникла....обмін(відео)

Post by Игареша-ударничек »

Мої вітання,колеги
2 тижні тому вирішив обміняти свою педаль dw 5002,побачив на форумі тему користувача Yacik в якій він продам кардан Gibraltar G-class double.
Я запропонував рівноцінний обмін,своєї 5002 на його Gibraltar,при цьому запитав про стан педалі,на що мені Yacik відписав-"все працює відмінно,майже нова,в користуванні була 2 тижні"скинув кілька фото
домовились вислати педалі в один день,але так вийшло,що він відправив на день пізніше.
як тільки я забрав педаль з пошти,спробував її на базі і виявив,люфти в 4 місцях-карданний вал в 2х хресовинах та люфти футбордів обох.
цього ж дня я відписав Yacik,що педаль не нова,і що є явні сліди користування і люфти в 4х місцях,я сказав,що такий варіант мені не підходить,і що він,як продавець,мав би повідомити мені про ці важливі нюанси!
моя dw 5002,яку вислав йому не люфтила взагалі,тільки вал мав малий люфт у 1й з хрестовин,тому моя інформація,про педаль була об'єктивною!
Yacik просто приховав нюанси та несправності.я йому телефонував,щоб якось вирішити питання,домовитись про повернення педалі чи альтернативні варіанти,на що він мені повідомив,що в цей день її продав і "поезд ушел"!Але постарається домовитись про повернення.ясно що ні про яке повернення там не йшлось...
Я запропонував варіант вирішення питання,через те що він не дав повний опис стану товару,приховав важливі нюанси,а значить ошукав мене.Я довів йому до відома,що реставрація вала коштує тут на форумі близько 1500 грн,щоб він відшкодував кошти хоча б за це,а футборди я б ремонтував за свій кошт.
але Yacik(Aндрій) почав мене переконувати,що люфти усі заводські,і що так має бути!але я теж маю справу трохи з барабанним стафом,у користванні з 2008 р я мав топові педалі Cobra Eliminator DW 9000 Dw5000,нові та бу,і прекрасно розуміюсь у понятті та похибці люфту "заводського",люфт можливий,але мінімальний-це випадок не той...https://www.youtube.com/watch?v=AwEMCrj ... e=youtu.be
я взагалі людина не конфліктна,і завжди прагну вирішувати справи чесно і без образ особистих
Це йому повідомив,що не хочу псувати його рейтинг та авторитет на форумі та OLX,щоб усе було по людськи
на що він мені відповів-"пиши куда хочеш і шо хочеш,мені на нас**ть"
ми говорили кілька днів по телефону,і він обіцяв вирішити питання і зателефонувати ближче до вечора...
так я чекаю дзвінка 17.10 до сьогодні(26.10.2016)
потім кілька разів телефонував йому,трубки більше не брав,совпадєніє?-нєдумаю)
дуже не приємно,отримувати такі сюрпризи від користувачів з рейтингом та певною довірою.
така ситуація...

-Користувач Yacik (Яценко Андрей Григорьевич) зараз грає у А.Приходько
його сторінка вк https://vk.com/id6597006
номер телефону 067 466 86 65


про викладення даного посту та інформації,він був повідомлений
Last edited by Игареша-ударничек on 07 Nov 2016 13:53, edited 2 times in total.
User avatar
unklemoses
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4120
Joined: 28 Sep 2009 09:54
Location: Житомир

Re: ТАка ситуація виникла....обмін

Post by unklemoses »

неприятно.. хуже всего, когда человек "отмораживаться" начинает, это так по-детски. не по мужски, так сказать. однако, хотелось бы услышать версию противоположной стороны, конечно, перед тем как делать какие то выводы
If god created man in his own image, I have no interest in meeting him
Yacik
на drummer.org.ua я живу
Posts: 108
Joined: 17 Sep 2007 13:47

Re: ТАка ситуація виникла....обмін

Post by Yacik »

Добрый день господа форумчане Мне тут мой друг скинул ссылку на этот текст . Прочитавши его я понял что не могу промолчать .я тот самый Андрей yaycik, который чуть выше обвиняется во всех смертных грехах. Я больше 20 лет играю на барабанах, и за это время довольно много покупал, продавал и менял барабанной утвари. Но в такую ситуацию попадаю, если честно, впервые.

И ситуация эта совершенно не так однозначна, как изложено выше.

Итак, моя версия, как вы догадываетесь, несколько отличается от версии Игоря. Я выставил на продажу свою педальку Gibraltar. Через время мне написал Игорь с предложением поменяться на его DW 5000. Через некоторое время я согласился. Ответил на все вопросы о комплектации и состоянии педали.
Я рассказал, что педаль практически новая и что я ей пользовался около месяца. Также я сообщил о минимальном заводском люфте.

В общем, поменялись Он мне отправил DW, и я действительно на день задержал отправку Гибралтара, т.к. элементарно не успел вовремя из-за работы.

Я отправил педаль 14 октября. А жалоба от Игоря поступила 17 октября, когда его педаль я уже продал.
Я объяснил ему, что люфт (о котором я его предупреждал заранее!) на педали заводской и в пределах нормы. И это действительно так. Я предложил Игорю сходить в магазин и попробовать поиграть на новой такой педали (кстати, каждый из вас тоже может это сделать, чтобы убедиться). В этом случае Игорь обнаружил бы на магазинной педали совершенно такой же люфт, как на моем экземпляре.
Т.е. получается что я должен был меняться назад просто потому, что ему не понравилась педаль, а не потому что с ней действительно что-то не так. Хотя никакой договоренности о возможном обмене назад не было.
Не смотря на это я действительно пытался договориться, забрать педаль и обменять ее назад, чтобы не доводить ситуацию до вот такого холивара. Но мне это не удалось. Я так же предложил Игорю самому поговорить с новым хозяином его девайса но он не захотел .

Кстати, если говорить о люфте, то в его педали тоже был люфт, о котором до обмена он умолчал, в отличии от меня. Он сам мне об этом сказал в беседе после обмена Но это уже лирика.

Потом он начал требовать с меня деньги на ремонт. При чем он с меня требовал 1800 грн, теперь на форуме он пишет про 1500. Такое ощущение, что он цифры каждый раз от балды выдумывает.
Я не понимаю, почему я должен отправлять ему деньги, если я ему отправил педаль точно в том состоянии, которое описал.

Если подвести итог. Я настаиваю, что точно и полно описал состояние педали перед отправкой, ничего не скрыл и не упустил. Более того, состояние педали со всеми люфтами ровно такое же, в котором Игорь бы обнаружил новую педаль в магазине, если бы озадачился этим вопросом.
Поэтому в данной ситуации неправым и нечестным я себя не считаю. Мне жаль, что Игорю не подошла моя педаль, и совершенно жаль, что Игорь, по сути, публично обвинил меня в мошенничестве. Но, как вы можете видеть, у меня тоже есть аргументы в этой ситуации.
И кстати мог бы и написать мне о том что написал на форуме .
Игареша-ударничек
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1054
Joined: 10 Feb 2012 13:37

Re: ТАка ситуація виникла....обмін

Post by Игареша-ударничек »

Шановний,Андрію!а тепер по пунктах

1-"жалоба"від мене поступила через 2 години,після того,як я забрав педаль з пошти та перевірив.Тоді й вам зателефонував,і спробував все пояснити
2-про люфти нічого сказано не було взагалі,і ви мене попередньо не попередили!

3-прінт скрін вашої теми по продажу педалі(додав знизу)вказано,що вона НОВА,з ваших слів,це ще раз доводить-не достовірна інформація!

4-"Я объяснил ему, что люфт (о котором я его предупреждал заранее!) на педали заводской и в пределах нормы."- про це мене Андрій повідомив,коли я вже забрав та перевірив товар,а не перед продажем!

5-Так,можу підтвердити,що під час розмови 17.10 я повідомив,що у моїй педалі dw теж мається мінімальний люфт валу в 1 хрестовині,але я отримав педаль де люфтить майже все!невже Gibraltar мають таку низьку якість виробництва лінійки топових педалей?
чи просто мені на обмін дісталась педаль добре юзана,але видана за нову?!!

6-Андрію,питання до вас-з 17.10-26.10 я вам телефонував кулька разів,а ви все обіцяли зателевонувати ввечері та вирішити питання!так от звідки мороз такий?чому не дочекався вашого дзвінка більше,як тиждень?

7-На рахунок ремонту вала-ремонтує форумчанин Nihilist,в якого близько 2х років тому робив реставрацію вала кобри,і це коштувало 1500-1600 грн,на даний момент він мені повідомив,що реставрація вала коштує +- 2500 грн!тому ціну я не видумую,а спираюсь на попередню інформацію!Можу додати скрін з перепискою про ремонт!я обміняв педаль не щоб ремонтувати,а щоб грати,от в чому справа!

8-"Я не понимаю, почему я должен отправлять ему деньги, если я ему отправил педаль точно в том состоянии, которое описал."
Опису ніякого не було,на скріні теж видно!ні за один люфт(та навіть заводський) продавець теж нічого не повідомив!

9-ПРо те,що напишу на форумі,повідомив Андрія у телефонній розмові
Attachments
prodaj_798x449.png
prodaj_798x449.png (182.4 KiB) Viewed 9749 times
User avatar
3im
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1115
Joined: 23 Feb 2008 20:19
Location: Київ

Re: ТАка ситуація виникла....обмін

Post by 3im »

ТС, засними люфт на камеру да выложи, прояснится же)
Каждый из нас обладает определенным количеством отведенных сердцебиений, подобно часам, отсчитывающим секунды, приближающимся к нулевой отметке.
User avatar
Slava McSyutenko
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1658
Joined: 04 Dec 2006 18:10
Location: Rovno, Ukraine

Re: ТАка ситуація виникла....обмін

Post by Slava McSyutenko »

Игареша-ударничек wrote:Відео додав https://www.youtube.com/watch?v=AwEMCrj ... e=youtu.be
Честно говоря глянул эти люфты 8) их можно устранить за 1 час работы. Скорее всего в карданном вале китайская сталь-пластилин.
А так красивая модная педаль.
Image
Long Live Rock'n'Roll !
User avatar
Voron
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2482
Joined: 31 Aug 2007 12:03
Location: Харьков
Contact:

Re: ТАка ситуація виникла....обмін(відео)

Post by Voron »

скорее всего, все эти люфты заводские
User avatar
happyboy
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 427
Joined: 26 Jul 2008 20:34
Location: Одесса

Re: ТАка ситуація виникла....обмін(відео)

Post by happyboy »

Прочитал все и посмотрел видео. Я на эти люфты вообще внимания бы не обратил
Игареша-ударничек
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1054
Joined: 10 Feb 2012 13:37

Re: ТАка ситуація виникла....обмін(відео)

Post by Игареша-ударничек »

Справа в тому,що багато відомих брендів спримають поняття "заводський люфт" як брак продукції!
Хто грав не НОВИХ педалях Iron Cobra,Elimenator,DW...спробуйте порухати футборди чи вал,що може усе називати нормою!?
для прикладу, Їду на щойно купленому автомобілі(який в користуванні був кілька місяців 5 тис пробігу)і відчуваю,що веде у бік постійно,як виявилось там ходову треба добре робити,але це нормально,і я навіть не помічаю нічого,так задумано заводом виробником!-таке ж трактування у продавця-несправності та явні сліди використання та зношення вузлів деталі це норма і стандарт заводу!
Вдумайтесь,шановні,що ви пишете....
Останні мої педалі це DW 9000 та 5002,за рік користування 9000 не було мінімального натяку на люфт,ні платформи,ні колотушки і педаль я купував далеко не нову
І ще такий нюанс:G Class це ТОПОВА лінійка виробниства педалей GIBRALTAR


Slava McSyutenko Я готовий співпрацювати,як можеш допомогти у вирішенні питання?

Voron "скорее всего, все эти люфты заводские" аргументуй будь ласка
happyboy wrote:Прочитал все и посмотрел видео. Я на эти люфты вообще внимания бы не обратил
-воно може й так,але під час гри напр.двійок слайдом,добре чути клацання платформи,так не має бути....
User avatar
Voron
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2482
Joined: 31 Aug 2007 12:03
Location: Харьков
Contact:

Re: ТАка ситуація виникла....обмін(відео)

Post by Voron »

а ты сравнивал с такой же педалью ?
дв 9000 дороже в два раза и качественнее этой

на кобрах такое встречалось постоянно. и на самом деле, ничем эти люфты не мешали.
Игареша-ударничек
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1054
Joined: 10 Feb 2012 13:37

Re: ТАка ситуація виникла....обмін(відео)

Post by Игареша-ударничек »

Обов'язково зрівняю,найближчим часом
на кобрах таке зустрічалось після 3-4 років активного використання!
зараз маю Кобру p900 карадан,Спідкобру,DW 9002 та 5002
можу зняти відео кожної з перерахованих на тему "заводський люфт,міф чи реальність" і продемонструю усі вузли педалей(усі б.у),щоб не виникало лишніх запитань,тоді можна дуже просто порівняти
Але факт залишається фактом,люфт платформи і валу суттєво впливає на комфорт під час гри
kuzya
Пластики уже рвал...
Posts: 27
Joined: 20 Jan 2013 23:40
Location: харьков

Re: ТАка ситуація виникла....обмін(відео)

Post by kuzya »

Игареша-ударничек wrote:-Продам- педаль GIbraltar Б.у в хорошому стані,усе працює справно
трохи люфтять футборди та вал
я 2й власник
причина продажу-граю на dw 5002 та demon drive
немного почитать тему в которой продается эта педаль сразу понятно что реально написано все сверху от балды, чувак перепродает стаф думал выгодно заработать не получилось )) обидно
Игареша-ударничек
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1054
Joined: 10 Feb 2012 13:37

Re: ТАка ситуація виникла....обмін(відео)

Post by Игареша-ударничек »

Якраз зацікавлений в перепродажі моєї 5002 був пан Yacik,так як уже наступного дня повідомив,що педаль моя продана з доплатою 50$
А те що маю педалі різних брендів це вже моя справа,можу собі дозволити
ще запитання будуть?
Post Reply