Drumbulldog

Соседи, девушки, жены, дети, родители, гитаристы, начальники, сотрудники и многие другие могут сюда жаловаться на барабанщиков. Но мы ничего не обещаем :)

Moderator: Модераторы

Post Reply
User avatar
Batterista
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 379
Joined: 31 Mar 2010 18:10
Location: Киев
Contact:

Re: Drumbulldog

Post by Batterista »

Сам звонив. Наче все нормально...В понеділок приїхав і завтра має бути.
Да будет больше сильных долей в нашей жизни!
User avatar
BAXtheGREATEST
Mustang-Drummer
Posts: 680
Joined: 30 Jan 2007 02:26
Location: Сумы

Re: Drumbulldog

Post by BAXtheGREATEST »

Batterista wrote:Сам звонив. Наче все нормально...В понеділок приїхав і завтра має бути.
мне такое его родители, каждый раз говорят... :(
сегодня еще не стал говорит, что сын - ворюга еще тот... но завтра, если его не будет все выскажу...
User avatar
BAXtheGREATEST
Mustang-Drummer
Posts: 680
Joined: 30 Jan 2007 02:26
Location: Сумы

Re: Drumbulldog

Post by BAXtheGREATEST »

только что объяснил всю ситуацию его отцу...
удивления в голосе не услышал...
просто сказал, что передаст ему, что звонил...

П.С. Когда я только позвонил и спросил Данилу, то он попросил подождать минутку и отошел, на фоне было слышно два мужских голоса, но очень тихо и я не разобрал о чем говорили... Подозреваю, что второй голос - Данилы...
User avatar
unklemoses
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4120
Joined: 28 Sep 2009 09:54
Location: Житомир

Re: Drumbulldog

Post by unklemoses »

ебануться
If god created man in his own image, I have no interest in meeting him
bush
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 243
Joined: 06 Mar 2009 22:47

Re: Drumbulldog

Post by bush »

Drumbulldog wrote:Головна ідея полягає в тому, щоб не розсмоктувати тут вже реальні факти кидалова, а попереджати їх, бо ганити кидалу можна хоч 100 сторінок теми, грошики все одно тютю, а от перевірити все "до тогО" - ось це має сенс :idea: :idea: :!:
не верю что такое вероломство возможно :|
Продам стойку для малого RMIF +в подарок щетки:http://drummer.org.ua/forum/viewtopic.php?f=30&t=30512
User avatar
Sneg
Креативщик
Posts: 4057
Joined: 07 May 2009 14:46
Location: Киев

Re: Drumbulldog

Post by Sneg »

спокійно дядьки!я з Даньой токо шо розмовляв!у дядьки Драмбульдога вже є інтернет казав ща поїм і зайду на форум :D
Image Image
Image snow.dpt(гав-гав)gmail.com
User avatar
SlipknoT
†АнТи-ГопниК†
Posts: 2773
Joined: 31 Dec 2006 22:14
Location: Тирасполь
Contact:

Re: Drumbulldog

Post by SlipknoT »

ахахаха :mrgreen: пора уже самим научиться с ибэя тянуть добро, уже какой год на дворе !!!!!!
† Смерть админам †
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Drumbulldog

Post by Drumbulldog »

трапитись може багато що, але при чому тут кидалово?

великі вибачення перед всіма замовниками за затримку в термінах доставки і мою тимчасову відсутність на форумі і вконтакті!

ситуація дійсно неприємна, але це точно не обман, можна було б додуматися, що кидала робив би все по-іншому.

Навіть не знаю з чого починати, зараз пробіжусь по темі, перечитаю.

Влад з Сум - окремо дякую, ти переплюнув навіть мене самого в манері радикальних суджень... :?
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Drumbulldog

Post by Drumbulldog »

SlipknoT wrote:ахахаха пора уже самим научиться с ибэя тянуть добро, уже какой год на дворе !!!!!!
здоров Молдавії!...
по темі - вже не одній людині брався по телефону розмусолювати схему доставки, ніхто ще не дослухав навіть до середини, віс списуються на те, що "накладно", "геморно" і ще купа факторів.....від себе скажу - організувати доставку для українця можливо, я ж от організував, і не тільки я, на форумі ще пару людей таких є, але для цьог7о дійсно треба ттрохи напрягтися як організаційно, так і мовно, крім того є купа аспектів в роботі на самому ібеї, які треба розібрати або по англійських інструкціях, або напрягти когось досвідченого, інакше продавці просто посилатимуть куди подалі.
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Drumbulldog

Post by Drumbulldog »

BAXtheGREATEST wrote:сегодня еще не стал говорит, что сын - ворюга еще тот...
вау!... а обгрунтувати можеш цю думку??.... тупо з твого боку робити такі поспішні висновки...
от припустимо гіпотетично, що я реально хотів би забрати побільше грошей і злиняти, напевне діяв би по іншому - ти хотів брати не тільки том, а й бочку наприклад, ми кільик днів підряд вели переговори з продавцем, що завадило б мені сказати що бочку ми беремо також і вказати ціну "зі стелі"??
крім того - том брали за 9-10 днів до твоєї зарплати, ти сам просив про відстрочку на частину грошей, в результаті вислав лише вартість тома без доставки і т.д., хотів там в когось позичати решту щоб швидко дослати її, я ж сам сказав, що можу спокійно почекати, щоб ти без напрягів вислав свої, а не позичені гроші, все одно поки продавець її відправить і на дорогу по США піде мінімум 10-12 днів......якби я хотів тебе кинути, чи робив би я так?....включи логіку!
User avatar
serj_drummer
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1671
Joined: 04 Jul 2010 13:29

Re: Drumbulldog

Post by serj_drummer »

Дань, так а куди ж ти пропадав так надовго, що аж всі замовники так налякалися? хоч пару слів розкажи...
User avatar
BAXtheGREATEST
Mustang-Drummer
Posts: 680
Joined: 30 Jan 2007 02:26
Location: Сумы

Re: Drumbulldog

Post by BAXtheGREATEST »

Drumbulldog wrote:
BAXtheGREATEST wrote:сегодня еще не стал говорит, что сын - ворюга еще тот...
вау!... а обгрунтувати можеш цю думку??.... тупо з твого боку робити такі поспішні висновки...
от припустимо гіпотетично, що я реально хотів би забрати побільше грошей і злиняти, напевне діяв би по іншому - ти хотів брати не тільки том, а й бочку наприклад, ми кільик днів підряд вели переговори з продавцем, що завадило б мені сказати що бочку ми беремо також і вказати ціну "зі стелі"??
крім того - том брали за 9-10 днів до твоєї зарплати, ти сам просив про відстрочку на частину грошей, в результаті вислав лише вартість тома без доставки і т.д., хотів там в когось позичати решту щоб швидко дослати її, я ж сам сказав, що можу спокійно почекати, щоб ти без напрягів вислав свої, а не позичені гроші, все одно поки продавець її відправить і на дорогу по США піде мінімум 10-12 днів......якби я хотів тебе кинути, чи робив би я так?....включи логіку!
а что мне оставалось думать?! пропал, связи никакой,... и ни разу не потрудится войти в интернет и объяснится... или хотя бы написать телефон новый...
вот поставь себя на место других...
да просил выслать взять том, но мы не договорились и я позычил деньги у гитариста, до зарплаты и оплатил стоимость тома с доставкой по америке. просто нет гарантии, что ты вообще разговаривал с продавцом... он выкладывал еще несколько таких томов... я спросил у продавца, он сказал в переводе: "я отправил за последние 2,5 месяца 8 подобных томов, а если твой посредник не выходит на связь - то можешь забыть про том и деньги"....

так что я думаю, должен дать правдивое объяснение...
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Drumbulldog

Post by Drumbulldog »

BAXtheGREATEST wrote:просто нет гарантии, что ты вообще разговаривал с продавцом... он выкладывал еще несколько таких томов... я спросил у продавца, он сказал в переводе: "я отправил за последние 2,5 месяца 8 подобных томов, а если твой посредник не выходит на связь - то можешь забыть про том и деньги"....
ок, давай ще тут поговоримо :shit:

ну що за чепуха?
якщо ти навіть написав продавцеві, то вже треба було уточнити чи спілкувався він з покупцем з моїм ніком (таким же як і тут), чи отримував гроші за том від мене і чи відправив на мої координати.....8 посилок - це небагато, можна всі пам"ятати, я пам"ятаю десятки посилок, які я за півроку відсилав, а він не може?.. тим більше можна попросити його заглянути в ПейПал (там мій нік аналогічний) і там система швидко нагадає йому чи отримував він від мене гроші чи ні.....якби ти реально хотів це перевірити - перевірив би.
User avatar
BAXtheGREATEST
Mustang-Drummer
Posts: 680
Joined: 30 Jan 2007 02:26
Location: Сумы

Re: Drumbulldog

Post by BAXtheGREATEST »

Drumbulldog wrote:
BAXtheGREATEST wrote:просто нет гарантии, что ты вообще разговаривал с продавцом... он выкладывал еще несколько таких томов... я спросил у продавца, он сказал в переводе: "я отправил за последние 2,5 месяца 8 подобных томов, а если твой посредник не выходит на связь - то можешь забыть про том и деньги"....
ок, давай ще тут поговоримо :shit:

ну що за чепуха?
якщо ти навіть написав продавцеві, то вже треба було уточнити чи спілкувався він з покупцем з моїм ніком (таким же як і тут), чи отримував гроші за том від мене і чи відправив на мої координати.....8 посилок - це небагато, можна всі пам"ятати, я пам"ятаю десятки посилок, які я за півроку відсилав, а він не може?.. тим більше можна попросити його заглянути в ПейПал (там мій нік аналогічний) і там система швидко нагадає йому чи отримував він від мене гроші чи ні.....якби ти реально хотів це перевірити - перевірив би.
то сообщение до вконтактовское...

ты мне не говорил ник на ибее... ;) и увы я пока не сталкивался ни с пейпалом, и не знаю, как проверять... а продавец, не стал отвечать на остальные вопросы...
FRiO
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2956
Joined: 04 Oct 2007 18:11

Re: Drumbulldog

Post by FRiO »

По всей стране есть компьютерные клубы, где можно зайти в интернет и написать сообщение пацанам, чтоб не волновались.
Post Reply