Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Соседи, девушки, жены, дети, родители, гитаристы, начальники, сотрудники и многие другие могут сюда жаловаться на барабанщиков. Но мы ничего не обещаем :)

Moderator: Модераторы

User avatar
DIOmant
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 639
Joined: 05 Feb 2009 11:28
Location: Крым,Джанкой
Contact:

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by DIOmant »

mbirja wrote:Всім привіт. Та шо ви мозги довбете))) Зробіть так як на фростері. Нашо видумувати колесо знов))). Хай буде прикріплена тема на форумі в розділі оголошення. І там всі бажаючі зможуть залишити вдгук.
Наприклад продавець такий-то купив те-то пройшло все ок. Позитивний відгук або
продавець такий-то купив те-то продавець фігня. (і чому фігня, якщо якісь проблеми можна створити тему для обговорення ситуації)Відкуг негативний
і вся любов.......
аминь :jap:
User avatar
Sneg
Креативщик
Posts: 4057
Joined: 07 May 2009 14:46
Location: Киев

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Sneg »

mbirja wrote:Всім привіт. Та шо ви мозги довбете))) Зробіть так як на фростері. Нашо видумувати колесо знов))). Хай буде прикріплена тема на форумі в розділі оголошення. І там всі бажаючі зможуть залишити вдгук.
Наприклад продавець такий-то купив те-то пройшло все ок. Позитивний відгук або
продавець такий-то купив те-то продавець фігня. (і чому фігня, якщо якісь проблеми можна створити тему для обговорення ситуації)Відкуг негативний
і вся любов.......
і буде 100000000000000 сторінок
краще зробить рейтинг і ставить + і -
Image Image
Image snow.dpt(гав-гав)gmail.com
User avatar
mbirja
Постоянно на этом сайте
Posts: 77
Joined: 20 Sep 2011 13:49

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by mbirja »

Sneg wrote:
mbirja wrote:Всім привіт. Та шо ви мозги довбете))) Зробіть так як на фростері. Нашо видумувати колесо знов))). Хай буде прикріплена тема на форумі в розділі оголошення. І там всі бажаючі зможуть залишити вдгук.
Наприклад продавець такий-то купив те-то пройшло все ок. Позитивний відгук або
продавець такий-то купив те-то продавець фігня. (і чому фігня, якщо якісь проблеми можна створити тему для обговорення ситуації)Відкуг негативний
і вся любов.......
і буде 100000000000000 сторінок
краще зробить рейтинг і ставить + і -
Нічого подібного. На фростері продається набагато більше ніж тут та зайдіть подивіться яких там 10000000000 сторінок... пурга
User avatar
mbirja
Постоянно на этом сайте
Posts: 77
Joined: 20 Sep 2011 13:49

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by mbirja »

можна глянути хто не може знайти)))
http://www.froster.org/forum/index.php?showtopic=87298

і зверніть увагу сторінка то всього навсього одна))) Просто не потрібно запускати і вчасно модерувати.
User avatar
Sneg
Креативщик
Posts: 4057
Joined: 07 May 2009 14:46
Location: Киев

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Sneg »

mbirja wrote:можна глянути хто не може знайти)))
http://www.froster.org/forum/index.php?showtopic=87298

і зверніть увагу сторінка то всього навсього одна))) Просто не потрібно запускати і вчасно модерувати.
ааа ну так то модератор відписує там
у нас модери цим займатись не будуть нажаль
Image Image
Image snow.dpt(гав-гав)gmail.com
User avatar
mbirja
Постоянно на этом сайте
Posts: 77
Joined: 20 Sep 2011 13:49

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by mbirja »

Sneg wrote:
mbirja wrote:можна глянути хто не може знайти)))
http://www.froster.org/forum/index.php?showtopic=87298

і зверніть увагу сторінка то всього навсього одна))) Просто не потрібно запускати і вчасно модерувати.
ааа ну так то модератор відписує там
у нас модери цим займатись не будуть нажаль

Так в них запитати або знайти когось для того щоб модерував цей розділ. Хай відпишуться на цей рахунок...


там не модер відписує, він тільки потім добавляє до теми, а відписують ті хто купую або продає, там зараз просто немає записів, після того як покупець або продавець залишає відгук, модер його добавляє в список, і видаляє повідомлення продавця або покупця...
Elano
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2739
Joined: 29 Jun 2010 15:30

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Elano »

тільки щось я сумніваюся що на фростері набагато більше продається...скоріше наоборот, якщо з драммера мої продажі-купівлі йдуть ліком на СОТНІ, та на фростері немає й десяти...чуєш різницю ? )))
Доставка товаров из США,Канады.Европы и Японии Ebay и другие ресурсы самые приятные цены!
098 617 64 30
User avatar
Cofyjon
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1553
Joined: 20 Jul 2010 18:10

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Cofyjon »

Elano wrote:тільки щось я сумніваюся що на фростері набагато більше продається...скоріше наоборот, якщо з драммера мої продажі-купівлі йдуть ліком на СОТНІ, та на фростері немає й десяти...чуєш різницю ? )))
потому-что фростер по большому счёту гитарный форум.
User avatar
mbirja
Постоянно на этом сайте
Posts: 77
Joined: 20 Sep 2011 13:49

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by mbirja »

Elano wrote:тільки щось я сумніваюся що на фростері набагато більше продається...скоріше наоборот, якщо з драммера мої продажі-купівлі йдуть ліком на СОТНІ, та на фростері немає й десяти...чуєш різницю ? )))
ПРосто там тема по ударках не дуже ... Там в основному продається гітарне обладнання. Але це суті не міняє. Таку штуку можна булоб зробити це не важко.
User avatar
mbirja
Постоянно на этом сайте
Posts: 77
Joined: 20 Sep 2011 13:49

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by mbirja »

Cofyjon wrote:
Elano wrote:тільки щось я сумніваюся що на фростері набагато більше продається...скоріше наоборот, якщо з драммера мої продажі-купівлі йдуть ліком на СОТНІ, та на фростері немає й десяти...чуєш різницю ? )))
потому-что фростер по большому счёту гитарный форум.

і я про теж)))
suxxl
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 216
Joined: 22 Feb 2011 15:00
Location: Запорожье-Орел транзит

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by suxxl »

Mr_splash из Запорожья.
Обещал купить у меня одиночную педаль. В Л.С. писал, что забирает сто процентов, в итоге отказал другому покупателю. Сейчас читает мои личные сообщения, и включает мороз. Из-за этого подонка пришлось педаль везти на Украину из России. Будьте осторожны с этим треплом.
ЗЫ: Не надо выдумывать про "могло что-то поменяться". В таких случаях просто по-мужски было бы написать и извиниться за то, что подставил. А включать мороз - родственник драмбульдога что-ли? ))
No one do what you do like you do
Big.B Drumm
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 657
Joined: 31 Dec 2011 14:11

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Big.B Drumm »

Самый оскорбительный из всех покупателей был Артем Завадский! с ним я дело никогда больше иметь не буду! :!: :!: :izmena: :Shokked:
User avatar
Ramonsterator
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 883
Joined: 28 Nov 2009 01:33
Location: Rivne

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Ramonsterator »

Big.B Drumm wrote:Самый оскорбительный из всех покупателей был Артем Завадский! с ним я дело никогда больше иметь не буду! :!: :!: :izmena: :Shokked:
Деталі в студію!!
User avatar
klim
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1621
Joined: 13 Apr 2009 22:45
Location: Киевская обл. пгт Ворзель.

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by klim »

Ramonsterator wrote:
Big.B Drumm wrote:Самый оскорбительный из всех покупателей был Артем Завадский! с ним я дело никогда больше иметь не буду! :!: :!: :izmena: :Shokked:
Деталі в студію!!
Теж цікаво!!!
Делай то, что любишь, иначе придётся полюбить то, что делаешь...
Big.B Drumm
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 657
Joined: 31 Dec 2011 14:11

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Big.B Drumm »

я переписки все удаляю в вк, но было в конце много матов, послов. и нецензурных унизителых оскорблений! :izmena: хотя я вообще по началу на "вы" обращался к человеку.
Post Reply