Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Соседи, девушки, жены, дети, родители, гитаристы, начальники, сотрудники и многие другие могут сюда жаловаться на барабанщиков. Но мы ничего не обещаем :)

Moderator: Модераторы

User avatar
Marco
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2705
Joined: 07 Jan 2008 18:09
Location: Київ, Shiva the Destructor

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Marco »

Оце ви даєте. Почали з теми про шахраїв, закінчили абсолютно абсурдними ідеями. Знаєте, що я в основному на форумі роблю? Вам втовкмачую, що правила читати треба. А тут ще перевіряй, що у кого в сраці. Хто завадить шахраю надати фіктивні паспортні дані й потім просто викинути сім-карту? І якби мені на форумі треба було лишати такі дані, то на 3 букви пішов би такий форум. Нічого путнього не придумали ви поки.
https://shivathedestructor.bandcamp.com/

Малых нужно иметь, как жену. Cначала поиграть на всех в округе, потом купить один. Но раз в пару месяцев под пиво с друзьями поигрывать на их малых © Watcher
User avatar
Boris B
Б. значит Барабанщик
Posts: 1628
Joined: 04 Apr 2006 15:41
Location: Кривой Рог
Contact:

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Boris B »

Marco wrote:Оце ви даєте. Почали з теми про шахраїв, закінчили абсолютно абсурдними ідеями. Знаєте, що я в основному на форумі роблю? Вам втовкмачую, що правила читати треба. А тут ще перевіряй, що у кого в сраці. Хто завадить шахраю надати фіктивні паспортні дані й потім просто викинути сім-карту? І якби мені на форумі треба було лишати такі дані, то на 3 букви пішов би такий форум. Нічого путнього не придумали ви поки.
Дорогой мой=) Ты модератор ты и думай тогда=)))))))))))))) :mrgreen:
Image
Image






Life is pretty exciting!
You don't know what's gonna happen!

(Любящий Pearlовку)
http://www.theburnedup.com
User avatar
Jenia
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 861
Joined: 05 Sep 2009 21:55
Contact:

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Jenia »

Marco wrote:Оце ви даєте. Почали з теми про шахраїв, закінчили абсолютно абсурдними ідеями. Знаєте, що я в основному на форумі роблю? Вам втовкмачую, що правила читати треба. А тут ще перевіряй, що у кого в сраці. Хто завадить шахраю надати фіктивні паспортні дані й потім просто викинути сім-карту? І якби мені на форумі треба було лишати такі дані, то на 3 букви пішов би такий форум. Нічого путнього не придумали ви поки.
тема с отзывами.
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Drumbulldog »

Marco wrote:Оце ви даєте. Почали з теми про шахраїв, закінчили абсолютно абсурдними ідеями. Знаєте, що я в основному на форумі роблю? Вам втовкмачую, що правила читати треба. А тут ще перевіряй, що у кого в сраці. Хто завадить шахраю надати фіктивні паспортні дані й потім просто викинути сім-карту? І якби мені на форумі треба було лишати такі дані, то на 3 букви пішов би такий форум. Нічого путнього не придумали ви поки.
Марко, в тебе все більше і більше деяка зверхність проявляється :|
Ми тут багато варіантів обговорили, читай уважно :!: :!: і врешті зійшлись на тому що найрозумніше буде зробити список перевірених людей у всіх регіонах і вирішувати усі спірні чи підозрілі випадки купівель і продажів зусиллями спільноти так сказати......а що запропонувала нам модеро-адміністрація? Хоч один варіант чи хоча б заікавлення темою кидалова було з вашої сторони, ви щось пропонували?

Мене до речі, на вашому сайті кинули на гроші і не тільки мене.....ти хоч разок цим поцікавився? :evil:

А критикувати ти добре вмієш, як і застосовувати свій репресивний інструментарій, дістало вже!!... прикрию, закрию, видалю, забаню....... хіба це людський підхід??.... та бань хоч 5 разів....

А казати що "нічого путнього не придумали" - це вже хамство.....якраз придумали і обговорили нормально, я наприклад вже 2 рази на прохання людей з інших міст ходив і дивився на товар у своєму місті, знайомився з продавцями......думаю що не один десяток форумчан просто з людської доброти може витратити свій час щоб допомогти колезі купити девайс, навіть гроші прийняти, купити і самому відправити первізниками. А що можете ви?? Окрім як критикувати і погрожувати..??.. Це до речі, "Скарги", тільки щось я не бачив щоб хтось з адміно-модераторів переймався проблемами, тут висловленими??....ото зробили косметичний ремонт форуму і папа....

В даному випадку зберіться своєю адміністративною групою, складіть список людей, в кого більше так скажемо 400-500 постів і хто регулярно появляється на форумі, продає чи купує, далі звяжіться з ними в ЛС, запитайте чи вони готові при потребі допомогти, якщо так - заносьте в наступний список, коротше вкінці кінців можна з кожного регіону мати по пару людей - тобто вийде така собі сітка, через яку можна буде вийти на будь-кого і з"ясувати будь-що. Кінцевий список викладаєте окремою темою і прикріплюєте її. ЩО тут непутнього????
Для цього треба докласти трохи часу і небагато зусиль, але на те ви тут і є - влада це не лише права, а перш за все обов"язки, а якщо вам напряжно, то робіть за європейським принципом - передавайте повноваження іншим.
User avatar
Marco
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2705
Joined: 07 Jan 2008 18:09
Location: Київ, Shiva the Destructor

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Marco »

2 Женя: Так тема уже є, ось вона. Ще так-сяк ідея з рейтингом, але в ній є технічні складності.
2 Драмбульдог: Те, що тебе кинули, прикро, але де тут винна адміністрація? Ви, між іншим, знаєте різницю між модератором і адміном? Я просто біоробот, який може терти пости, закривати й терти теми, банити. Все! Більше нічого. Так от, де ти бачив форум, де збирають паспортні дані й модератори телефонують юзерам? Ти усвідомлюєш, що пропонував? Ініціативні групи у містах? Ок, але нащо вам для цього адміни? Наскільки тверезо ти оцінив ідею? Шанси її успішного втілення малі.
https://shivathedestructor.bandcamp.com/

Малых нужно иметь, как жену. Cначала поиграть на всех в округе, потом купить один. Но раз в пару месяцев под пиво с друзьями поигрывать на их малых © Watcher
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Drumbulldog »

Marco wrote:де ти бачив форум, де збирають паспортні дані й модератори телефонують юзерам?
так, в нас це фантастика.
Marco wrote: Ініціативні групи у містах
а от це вже реально і навіть доволі просто
Marco wrote:але нащо вам для цього адміни
відповів вище:
Drumbulldog wrote:В даному випадку зберіться своєю адміністративною групою, складіть список людей, в кого більше так скажемо 400-500 постів і хто регулярно появляється на форумі, продає чи купує, далі звяжіться з ними в ЛС, запитайте чи вони готові при потребі допомогти, якщо так - заносьте в наступний список, коротше вкінці кінців можна з кожного регіону мати по пару людей - тобто вийде така собі сітка, через яку можна буде вийти на будь-кого і з"ясувати будь-що. Кінцевий список викладаєте окремою темою і прикріплюєте її.
ну якось нелогічно оце мені сидіти і обліковувати форумчан з понад 500 постами в активі і всім писати в ЛС повідомлення, якщо є адміністрація, яка може (ну і має!) зробити це швидко і чітко.
Marco wrote:Наскільки тверезо ти оцінив ідею
повністю...
Marco wrote:Шанси її успішного втілення малі.
якраз зі списком надійних форумчан по регіонах все реально - склали список, всіх повідомили, хто погодився - залишили, хто не погодився - видилили, в результаті - сітка народу по всій Україні.....що тут нереального? це значно простіше ніж вносити якісь корективи в систему, робити рейтинги, фідбеки, а про паспорти і віддзвонювання взагалі мовчу.
User avatar
HusH
за мной 5000 постов и я все еще тут ;)
Posts: 5370
Joined: 13 May 2008 15:07
Location: Украина,АР Крым

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by HusH »

Да ну, паспорт - это не дело.
Ну и потом не забывайте, это форум в первую очередь общения, где делятся опытом, знаниями и т.д., а потом уже барахолка.
Вы пытаетесь инициировать какие то ГБшные нормы и правила, в связи с чем уйдет добрая половина форумчан, которым вообще ни к чему эти сложности.
Создайте отдельную ветку или тему с отзывами, составьте список часто продающих, на пример:
HusH
и пишите:
-Вася Пупкин, не однократно покупал у HusHa, проблем не было.
-Ливенштейн Соломон Абрамович, таки покупал у HusHa пластик, а на нем какая то пылинка была, не покупайте у него ничего, он кидала.
-Леля Сохатая, HusH покупал у меня малый барабан, все было сделанно во время и без проблем
А рейтинг - представьте, что зарегестрируется определенное число школоло и они\он\оно возьмет и поставит Вам "минус" за то что просто у Вас аватар без эмо челки, ну и т.д.
Listen
HusH, HusH
Thought I heard her calling my name now
HusH, HusH
She broke my heart but I love her just the same now
HusH, HusH
Thought I heard her calling my name now
HusH, HusH
I need her loving and I'm not to blame now
(с) DP

(с) арыть бабра
User avatar
Pavlentiy
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1318
Joined: 30 Jan 2009 19:51
Location: Хмельницкий

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Pavlentiy »

Безусловно, рейтинг и паспортные данные - это излишне, трудоёмко и никто не будет с этим играться. Повторюсь - достаточно просто выбрать инфу о случаях недобросовесности, в которых расставлены все точки, и поместить её в закрытую от постов тему, чтоб всё было компактно и информативно.
Для продавцов, которые уже давно продают на форуме и хотят чтоб их репутация помогала в продаже тоже есть простое решение. Можно попросить администрацию выделить для них на форуме ветку, в которой к примеру продавец, заитересованный в репутации, создает тему со своим именем. Всякий желающий, после сделки (или кто раньше имел с ним дело) может зайти в эту тему по свему желанию или по просьбе продавца и оставить свой отзыв. Понятно что это нужно только тем кто продает много и чел. продавший за два года одну тарелку в такой теме не нуждается.
Еще раз подчернку - эти предложения просто наименее трудоемки для администрации, не требуют изменения функционала сайта и в определенной степени реализуют идеи по "хорошим" и "плохим" продавцам. 8) Просто не забывайте, что администрация занимается этим делом на добровольных началах и требовать от них каких-то еще лишних телодвижений просто так, не есть корректно
FRiO
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2956
Joined: 04 Oct 2007 18:11

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by FRiO »

Тема с отзывами и все, первый пост темы модерируется ("ник" - "комменты"), в других люди отписуют о проблемах/нормальном всем.
User avatar
Marco
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2705
Joined: 07 Jan 2008 18:09
Location: Київ, Shiva the Destructor

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Marco »

Покажіть мені форум, де збирають паспортні дані. Я щиро не знає, де взагалі таке існує.
https://shivathedestructor.bandcamp.com/

Малых нужно иметь, как жену. Cначала поиграть на всех в округе, потом купить один. Но раз в пару месяцев под пиво с друзьями поигрывать на их малых © Watcher
User avatar
johnybit
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1435
Joined: 27 Jun 2010 11:50
Location: [Харьков]
Contact:

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by johnybit »

Pavlentiy wrote:Безусловно, рейтинг и паспортные данные - это излишне, трудоёмко и никто не будет с этим играться. Повторюсь - достаточно просто выбрать инфу о случаях недобросовесности, в которых расставлены все точки, и поместить её в закрытую от постов тему, чтоб всё было компактно и информативно.
Для продавцов, которые уже давно продают на форуме и хотят чтоб их репутация помогала в продаже тоже есть простое решение. Можно попросить администрацию выделить для них на форуме ветку, в которой к примеру продавец, заитересованный в репутации, создает тему со своим именем. Всякий желающий, после сделки (или кто раньше имел с ним дело) может зайти в эту тему по свему желанию или по просьбе продавца и оставить свой отзыв. Понятно что это нужно только тем кто продает много и чел. продавший за два года одну тарелку в такой теме не нуждается.
Еще раз подчернку - эти предложения просто наименее трудоемки для администрации, не требуют изменения функционала сайта и в определенной степени реализуют идеи по "хорошим" и "плохим" продавцам. 8) Просто не забывайте, что администрация занимается этим делом на добровольных началах и требовать от них каких-то еще лишних телодвижений просто так, не есть корректно
И на пример каждый продавец у кого есть такая тема выложит ссылку в подписи, и каждый желающий покупатель сможет посмотреть и почитать отзывы о продавце.
Image
Image
Я ТАК ЛЮБЛЮ, КОГДА МЕНЯ ХЛЕБОМ КОРМЯТ. МЕНЯ ХЛЕБОМ НЕ КОРМИ, ХЛЕБОМ ПОКОРМИ :D

_____________contacts_____________
http://facebook.com/johnybit
тел. 093-359-09-68(life:) или
099-087-00-25(МТС)
User avatar
3im
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1115
Joined: 23 Feb 2008 20:19
Location: Київ

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by 3im »

биометрические данные снимайте и каждому юзеру по аппарату для идентификации сетчатки глаза
Каждый из нас обладает определенным количеством отведенных сердцебиений, подобно часам, отсчитывающим секунды, приближающимся к нулевой отметке.
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Drumbulldog »

а як бути новачкам, або просто тим зто раз в рік-два щось продає? як їм продати без авторитету? І як бути людям, які тут просто гості і хочуть купити в "неавторитетних" продавців. Тут є від сили 10 людей, які постійно щось купують/продають, і сотні, які це роблять спорадично, плюс ще сотні гостей. не зареєстрованих......ідея ваша хороша, але вузька і не зможе нормально поінформувати/допомогти всім, а я пропоную створити систему. коли будь-хто може попросити перевірену людину щось типу "тут в твоєму місті є Іван Іванич такий, продає девайс, хотів би купити, але фіг його знає в якому стані девайс і що за людина той Іван Іванич, можеш сходити подивитися на девайс і якщо там все ОК, я тобі перешлю кеш, ти купиш в Івана Іванича девайс "з рук в руки" і перешлеш мені інтаймом" ........і всім добре, іван Іванич продав, не морочився з пересилом, а форумчанин купив перевірений товар і точно його отримає......

....тільки треба пару годин часу від адміністрації і потім ще протягом деякого часу уточнювати/поповнювати список........ніяких паспортів, припиніть вже про них говорити, смішно ж....!

Головна ідея полягає в тому, щоб не розсмоктувати тут вже реальні факти кидалова, а попереджати їх, бо ганити кидалу можна хоч 100 сторінок теми, грошики все одно тютю, а от перевірити все "до тогО" - ось це має сенс :idea: :idea: :!:
User avatar
Voron
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2482
Joined: 31 Aug 2007 12:03
Location: Харьков
Contact:

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by Voron »

я б например не хотел бы для незнакомого человека с другого города, идти к незнакомому человеку у меня в городе домой и что-то там у него смотреть :)
поэтому это все надо решать по-случаю, и не создавать никаких схем
User avatar
dagdrum
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1567
Joined: 10 Jul 2009 17:10
Location: Кировоград
Contact:

Re: Черный список недобросовесных продавцов/покупателей

Post by dagdrum »

Писсец стока мутива из -за пустяковой проблемы :
:!: :arrow: проще отправлять наложкой(как страховка для обоих )--и никаких недобросовестных продавцов не будет вообще-не дашь бабло -перевозчик(тот же интайм) -не даст те товар----единственный минус-если покупатель не заплатит бабло или вообще предумает брать-то возврат прийдеться мутить за свои бабки-впрочем это мелочи как правило
:arrow: иметь типа представителя в каждом городе-кому эт нах надо?
да и не все будут тратить СВОЕ личное время на кого-то( работа - дела-телки и все такое :twisted:)---по дружбе -базара нуль ,а в целом________
Да и лично я не могу дать гарантии отсутствия кидалова ,если к примеру в моем городе у моего кента драммера будут брать товар-киданет он или нет,другое дело если я возьму у него -а потом передам заказчику-но эт уже отдельная тема
Image
Image
Image
Image
Image
Post Reply