Наша кухня (кто на чем играет)

Барабаны, тарелки, палочки и вообще все, чем и на чем вы играете.

Moderators: unklemoses, Модераторы

User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Varfolom »

мне кажется люди тут просто завидуют вот и все.
насчет зачем кардан и отдельно педаль так ничего удивительного, первое что пришло на ум, у Дерека Роуди так же стоят педали.
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
purposeful
на drummer.org.ua я живу
Posts: 144
Joined: 30 Jun 2010 11:23

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by purposeful »

Дякую Шановний Drumbulldog. Вибачаюсь, що забруднював єфір, але вважаюя, що мав відстояти свою точку зору. Я навмисно не приводив приклади і не торкався конкретних імен. Впевненний, що багато хто мене зрозумів. А щоб в подальшому не виникало таких перепалок, пропоную кому це цікаво створити таку підтему, або нову тему, скажімо: "Моя нестандартная кухня", де всі хто поділяють такий підхід висловлять свою думку. Я цього не зроблю, бо мені тепер якось не зручно. Єдине, додам, що велика "кухня" - це не тільки великий драйв, але і ще велика проблема і я з задоволенням поділюся, як я особисто вирішую цю проблему з усіма зацікавленними.
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Varfolom »

я тож мечтаю о таком же кол-ве барабанов и стоек для тарелок :)
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
User avatar
Napalmer
Брутальщик
Posts: 1333
Joined: 09 Jan 2008 11:59
Location: Луганск
Contact:

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Napalmer »

Ну мне пока все понятно, состоявшийся взрослый мужик решил вспомнить школьные годы, накупил гору барабанов и крешей (чего естесственно не мог сделать будучи молодым), и с учетом своего возраста чувствует себя теперь на голову выше всех среднестатистических барабанщиков, это же видно по менере общения...

Я думаю живое видео сразу разрешило бы все вопросы... :P
Обещаю досмотреть до конца!
Last edited by Napalmer on 20 Jul 2010 12:22, edited 2 times in total.
http://vk.com/super_futbolka - печать футболок на заказ
http://vk.com/napalmer
purposeful
на drummer.org.ua я живу
Posts: 144
Joined: 30 Jun 2010 11:23

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by purposeful »

И правильно делаешь! Мечты сбываются только у тех у кого они есть. Уверен, и у тебя они сбудутся.
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Varfolom »

purposeful wrote:И правильно делаешь! Мечты сбываются только у тех у кого они есть. Уверен, и у тебя они сбудутся.
спасибо на добром слове :) Sonor forever 8)
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
Hi-Gain
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1725
Joined: 18 Nov 2004 15:31
Contact:

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Hi-Gain »

Varfolom wrote:
purposeful wrote:И правильно делаешь! Мечты сбываются только у тех у кого они есть. Уверен, и у тебя они сбудутся.
спасибо на добром слове :) Sonor forever 8)
:mrgreen: 3005?
Image
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Varfolom »

Санчес wrote:
Varfolom wrote:
purposeful wrote:И правильно делаешь! Мечты сбываются только у тех у кого они есть. Уверен, и у тебя они сбудутся.
спасибо на добром слове :) Sonor forever 8)
:mrgreen: 3005?
нет, с классик или дилайт, ну про скью 2 я умалкиваю :)
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
User avatar
Angry Metallist
колотушечний фахівець
Posts: 689
Joined: 06 Jul 2006 22:45
Location: Україна

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Angry Metallist »

purposeful wrote:Благодарю Всех кто уже высказал и еще выскажет свое личное мнение!
Спасибо за помощь и поддержку!
А чайны действительно в планах: Sabian HH 16" и Sabian HH Mini-Chinese 14". Благо место есть.
На счет стиля, думаю, что барабанщик не должен ограничивать себя каким-то конкретным стилем,
а должен стремиться сыграть под все, что услышит. Думаю так, и к этому стремлюсь.
По-поводу относительно большого количества барабанов (12), сразу же оговорюсь, что это совершенно не означает, что они должны все одновременно "светиться" на всех углах есть ли в том надобность или ее нет. Считаю, что в каждом конкретном случае их количество должно быть необходимым и достаточным. А вот их совместное присутствие - это прежде всего возможность полноценно развиваться музыкально, не ограничивая себя отсутствием какого-либо барабана.
А еще - это возможность научиться граммотно обращаться с инструментом: собрать, разобрать, удобно расставить и главное - подобрать пластики и хорошо настроить.
Это мое личное мнение.
Я за радію Вас і підтримую! Як казав тут Ерік Мур: "Man, don't worry about what nobody would say... keep on practicing! Practice makes perfect! And even if you think you perfect... you not :). Keep on practicing!".

Кілька попередніх злобних постів просто буллшіт кентів, які чомусь вважають себе великими авторитетами.

З.І. Два ББ і дві педальки Sonor Giant Step теж одна з моїх мрій :).
User avatar
Napalmer
Брутальщик
Posts: 1333
Joined: 09 Jan 2008 11:59
Location: Луганск
Contact:

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Napalmer »

Angry Metallist wrote:Кілька попередніх злобних постів просто буллшіт кентів, які чомусь вважають себе великими авторитетами.
Нет Леша, я себя великим авторитетом не считаю, в отличие от тов. purposeful. А вот его высокомерие (в силу возраста наверное) присутствует во всех постах. Видео нигде не выкладывает, сет без единой эффект-тарелки (и при этом гора крешей и томов...). Ему дали объективную критику (она же не всегда бывает положительной), а он начинает свысока "глаголить истину" в стиле Макиевского...
http://vk.com/super_futbolka - печать футболок на заказ
http://vk.com/napalmer
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Drumbulldog »

Покажи де він "глаголить" істину? немає такого.
А щодо віку, то він взагалі молодець, дійсно займається захопленням молодості - і це чудово, в його віці чоловіки або тупо бабло заробляють, або спиваються к чортам, а ця людина - ідейна, це з усього видно.
Napalmer wrote:Ну мне пока все понятно, состоявшийся взрослый мужик решил вспомнить школьные годы, накупил гору барабанов и крешей (чего естесственно не мог сделать будучи молодым), и с учетом своего возраста чувствует себя теперь на голову выше всех среднестатистических барабанщиков, это же видно по менере общения...

Я думаю живое видео сразу разрешило бы все вопросы...
Обещаю досмотреть до конца!

А ось це чистої води хамство!.... ти спочатку зароби на таку гору крешів і томів, обкладись ними, пограй, а тоді зрозумієш що таке "присутність", а не "відсутність" як у тебе, чи може можеш похвалитись таким же обширним, але "збалансованим, продуманим і логічним" сетом? Давай фото.....зацінимо...хоча... ой, я забув, так... текнікал-дєз грають ТІЛЬКИ з 2 томами, 3 тарілками і ОБОВ"ЯЗКОВО карданом з 1(!!) бочкою....ВСІ!!! :mrgreen: :mrgreen:

За Purposeful я ніде жодного хамства і зверхності не помітив, а тебе ну просто роздирає від заздрості, бо мало того, що в нього вже є, так він ще й чайни собі докупить....непорядок, так, товаришу Напалмер? :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Napalmer
Брутальщик
Posts: 1333
Joined: 09 Jan 2008 11:59
Location: Луганск
Contact:

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Napalmer »

Я смотрю бульдоги любят поговорить ни о чем и мимо кассы.... :lol: Чушь городишь ;)

Чему завидовать? По твоей логике мне нужно было бы завидовать любому состоятельному по финансам драммеру? Ох и ересь...
http://vk.com/super_futbolka - печать футболок на заказ
http://vk.com/napalmer
User avatar
Napalmer
Брутальщик
Posts: 1333
Joined: 09 Jan 2008 11:59
Location: Луганск
Contact:

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Napalmer »

Drumbulldog wrote:текнікал-дєз грають ТІЛЬКИ з 2 томами, 3 тарілками і ОБОВ"ЯЗКОВО карданом з 1(!!) бочкою....ВСІ!!! :mrgreen: :mrgreen:
Давай еще уподобимся школьникам, и будем кричать Рэп - это кал. Что за наезды на техно-дез, бульдог? Ты в нем шибко разбираешься? Да и не школьник вроде...
http://vk.com/super_futbolka - печать футболок на заказ
http://vk.com/napalmer
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Drumbulldog »

І де там "чушь"? тикни пальцем...шо прям в точку попав? заїло..... :shit:
Кожен як хоче так і грає, на якій хоче кількості бочок і заліза, розкладає теж як хоче, і в кожного на це свої причини, і тупо наїжджати на людину тільки через те, що в неї великий сет, а "ота тарілка стоїть не так, як поставив би хтось там", примітивно......а щодо відео і твоїх прозорих натяків на нетехнічність і низький рівень товариша Purposeful, то скажу, що на цьому форумі взагалі майже немає драмерів супер-пупер рівня, бо технарі грають, а не "наговорюють" тисячі постів, так шо не треба цих понтів.... мені не подобається більшість сетів, які люди тут викладають, не подобається більшість музики, на яку дають посилання в "моїй творчості" і яку грають наживо на концертах групи, драмери яких є тут на форумі, але я ніколи і нікому не дорікнув, шо мол "в тебе шось не так, як має бути", бо автор і власник драмів краще знає як має бути, а не знає, то принаймі вчиться........
....а те, що я тут говорю, то це тому, що неприємно, коли людина півжиття носилася з мрією, нарешті її реалізувала, а тут такі тупі наїзди, абідна.......
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Наша кухня (кто на чем играет)

Post by Drumbulldog »

Napalmer wrote:Давай еще уподобимся школьникам, и будем кричать Рэп - это кал. Что за наезды на техно-дез, бульдог? Ты в нем шибко разбираешься?
Притворяєшся? Де ти бачиш наїзд на технодез? :shit: :shit: Люблю і поважаю цей стиль, як і багато суміжних, слухаю з 99 року, тож трохи і розбираюсь :P :wink: Коментар стосувався того, що багато хто (прозорий натяк :!: :wink: ) грає таку складнючу музику на таких скромних кухнях, що просто диву даєшся, коли дивишся фотки.....закони жанру трохи інші...
Post Reply