Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Барабаны, тарелки, палочки и вообще все, чем и на чем вы играете.

Moderators: unklemoses, Модераторы

User avatar
Neskwik
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2331
Joined: 29 Sep 2007 18:33
Contact:

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Neskwik »

блин, а я читать не буду. так многа букав. и без этого хватает читать.
Drumbulldog, Varfolom, я вам доверяю. а ну ка в трех словах суть статьи! :mrgreen: :mrgreen:
заранее: ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!!
"Без музыки жизнь была бы ошибкой"
(с) Фридрих Ницше
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Varfolom »

Neskwik wrote:блин, а я читать не буду. так многа букав. и без этого хватает читать.
Drumbulldog, Varfolom, я вам доверяю. а ну ка в трех словах суть статьи! :mrgreen: :mrgreen:
заранее: ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!!
а ты понемногу, не спеши, лично мне интересна статья, осилил без проблем
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
User avatar
Neskwik
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2331
Joined: 29 Sep 2007 18:33
Contact:

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Neskwik »

Drumbulldog wrote:ооо...клен...такя ж он теж суперстар зливаю - мож надумаю вернутись до сонора :opa:

а там кажись ще 4-й "форс" був - їх всього ж чотири нових..?
еще из бука стали делать.

Varfolom wrote:
Neskwik wrote:блин, а я читать не буду. так многа букав. и без этого хватает читать.
Drumbulldog, Varfolom, я вам доверяю. а ну ка в трех словах суть статьи! :mrgreen: :mrgreen:
заранее: ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!!
а ты понемногу, не спеши, лично мне интересна статья, осилил без проблем
вот добрый человек :( :cry:

тогда коротко: гретч - рулит!! :mrgreen:
"Без музыки жизнь была бы ошибкой"
(с) Фридрих Ницше
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Varfolom »

Drumbulldog wrote:ооо...клен...такя ж он теж суперстар зливаю - мож надумаю вернутись до сонора :opa:

а там кажись ще 4-й "форс" був - їх всього ж чотири нових..?
надумывай, есть расширенной комплектации
Bass Drum 22" x 20",Snare Drum 14" x 6.5", Tom Tom 10" x 6.5", Tom Tom 12" x 7", Floor Tom 14" x 12", Floor Tom 16" x 14"
то не 4-й форс, то Ascent Series, считается уже барабанами про-уровня
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
User avatar
Neskwik
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2331
Joined: 29 Sep 2007 18:33
Contact:

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Neskwik »

Щиро дякую, Drumbulldog!

:D

І нафік тобі той сонор. Замов Реноун з 24" і буде мясо)))) :mrgreen: :mrgreen:
"Без музыки жизнь была бы ошибкой"
(с) Фридрих Ницше
User avatar
Neskwik
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2331
Joined: 29 Sep 2007 18:33
Contact:

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Neskwik »

Макс, извини. Я забыл, тема про Сонор. Все. Молчу, меня здесь нет. Ушел. Не сердись, пожалуйста ;)
"Без музыки жизнь была бы ошибкой"
(с) Фридрих Ницше
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Varfolom »

Neskwik wrote: тогда коротко: гретч - рулит!! :mrgreen:
еще короче, Image :mrgreen:
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Varfolom »

Neskwik wrote:Макс, извини. Я забыл, тема про Сонор. Все. Молчу, меня здесь нет. Ушел. Не сердись, пожалуйста ;)
прости ты тоже :mrgreen:
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Drumbulldog »

Neskwik wrote:І нафік тобі той сонор. Замов Реноун з 24" і буде мясо))))
для початку дочекаюся поки прийде моя суперстаровська бочка 24*18....якщо виявиться такий самий шлак як решта Суперстара, то треба буде вже шось серйозно думати :wink: 8)
Varfolom wrote:надумывай, есть расширенной комплектации Bass Drum 22" x 20",Snare Drum 14" x 6.5", Tom Tom 10" x 6.5", Tom Tom 12" x 7", Floor Tom 14" x 12", Floor Tom 16" x 14"
а доступне замовлення драмів по індивідуальному плану - скажем дві бочки, без малого, і томи від 10 до 18 включно з 13" і 15"?
purposeful
на drummer.org.ua я живу
Posts: 144
Joined: 30 Jun 2010 11:23

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by purposeful »

Хочу внести ясность по-поводу клен, клен бюджетный и топовый, клен - серверо-американский и канадский и вообще как влияет на звук наличие того или иного материала и его расположения в слоях.
Ну во-первых запустив поиск я приятно был удивлен, когда в результате оказалось, что канадский клен есть, а вот северо-американского, как вида в ботанике нет. Возможно я плохо искал, поправьте, если, что.
Во-вторых собственно деревья между собой врядли делятся на бюджетки и топы, разве что наружный слой плотнее серцевины. Тоже могу ошибаться, пусть спецы поправят. И последнее - это звук, который зависит в большей степени от наружных и внутренних слоев кадушки, если верить авторитетным статьям.
И на последок для тех, кто занимается экономикой, просчитайте исходя из стоимости готовых барабанов скажем серии Delite и Force 3007 стоимость кадушек за минусом фурнитуры и пластиков. Я думаю, что будете приятно удивлены полученой разницей. Вот отсюда и соотношение цены и качества и секрета звука Сонор.
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Drumbulldog »

purposeful wrote:Ну во-первых запустив поиск я приятно был удивлен, когда в результате оказалось, что канадский клен есть, а вот северо-американского, как вида в ботанике нет. Возможно я плохо искал, поправьте, если, что.
ні, річ не в тому, "північно-американський клен" мається на увазі в розумінні охоплення всього американського континенту, а яка держава на півночі цього континенту - Канада....кленів там купа видів, зокрема знаменитий цукровий, але як сировина для кадушок дорогих топових барабанів використовується скелястий (скельний) гірський клен - "north american rock maple"
purposeful wrote:Во-вторых собственно деревья между собой врядли делятся на бюджетки и топы, разве что наружный слой плотнее серцевины.
дуже діляться і відрізняються. Річ у тому, що в систематиці як рослин так і тварин з часів дарвіна, тобто вже понад півтора століття, панує (і слава богу!) генеалогічний підхід щодо визначення спорідненості видів - простіше кажучи - види можуть рости (бігати) ледь не на різних континентах, але за наявності в них спільних предків вони оголошуються спорідненими і займають сусідні місця в систематиці, при тому їх зовнішній вигляд може докорінно різнитися, головне зараз для вчених - ДНК, по них і встановлюють генетичну близькість чи віддаленість видів один до одного.........
...... в барабанному контексті це має приблизно такий сенс - клен, який росте в південній зоні завдяки волозі та теплу вимахує до певної висоти і діаметру стовбура за якихось 15-20 років (думаю всі бачили мультик з бамбуком), при тому в цьому діаметрі буде 15-20 річних кілець, кожне з яких товсте і рихле по структурі - густина деревини невелика.....НАТОМІСТЬ скажімо скелястий клен з Канади (чи сибірської тайги - але то вже не скелястий, а просто тамтешній вид клену) до того ж діаметра стовбура і висоти вимахує не за 15-20 років, а за 50-60 (для прикладу), у стовбурі відповідно не 15-20, а 50-60 кілець, вони тонші, але деревина по своїй структурі жорстка, важка, волокна тісніше переплетені між собою, тобто дерево реально "густіше", бо маса наростала повільно...... думаю всім зрозуміло, що акустичні показники таких деревин будуть доволі різними, особливо об"єм/густина тону - ось чому на топові драмси не будуть брати клен з Китаю чи навіть нашої помірної зони, і тому топові драмси і звучать відповідно.

і ще одне - щодо ціни - хороша деревина з відповідних зон вартує в рази дорожче від південних аналогів, оскільки багато де в Азії наприклад можна знайти гори рихлого клену і купити його по одній ціні, а попробуйте замовити зрубку багатодесятилітнього лісу в США чи Канаді - держава не дасть зробити це просто так, це її ресурси, тому ціна там зовсім інша, плюс ще транспорт їх з півночі через океани - от вам і і набігає ціна топових кадушок :idea:
кадло напівпроф і проф ну ніяк не може бути аналогічним і звучати аналогічно :!:
до речі, філіпінська махагоні і дорога бубінга - така сама взаємозалежність.
purposeful
на drummer.org.ua я живу
Posts: 144
Joined: 30 Jun 2010 11:23

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by purposeful »

Drumbulldog! Дуже дякую за фахове пояснення, але згоден з цим частково, бо скоріше за все таку якісну і цінну деревину використовують у верхньому шарі (багатошарового) шпону для отримання дорогої і якісної поверхні топових драмів. Інакше весь канадський клен пішов на драмси, але з нього ше роблять багато чого цінного: меблі дорогі, інші музичні інструменти і т.д.
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Drumbulldog »

purposeful wrote:скоріше за все таку якісну і цінну деревину використовують у верхньому шарі (багатошарового) шпону для отримання дорогої і якісної поверхні топових драмів
ну це було б верхом шахрайства брати по 500-1000 баків за один том і ліпити лише верхній шар крутого клену, топи робляться однозначно з повністю високоякісного дерева.
наприклад всесвітньовідомі келлеровські кадушки роблять з того ж таки північно американського клену -
http://www.ebay.com/itm/Keller-6-ply-Dr ... 27b723ee30
These American made 6 ply drum shells are hand-crafted from custom-molded North American Rock Hard Maple.
впевнений що топи всіх відомих брендів робляться з аналогічної деревини - просто ліньки зараз ритися в пошуках інфи по DW, Тамі, Перлу, тому ж Сонору, Мапексу і т.д.
purposeful wrote:Інакше весь канадський клен пішов на драмси, але з нього ше роблять багато чого цінного: меблі дорогі, інші музичні інструменти і т.д.
ну простори Канади не менші за Сибір, і при тому думаю, що державне регулювання і здоровий глузд дозволяють раціонально використовувати ті ресурси з поправкою на відновлення. Куди простіше, напевно, вирубати половину тайги в Росії, давши хабара в мінекоресурсів і місцевому губернатору :shit: 8)
purposeful
на drummer.org.ua я живу
Posts: 144
Joined: 30 Jun 2010 11:23

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by purposeful »

Можливо я помиляюсь, але враховуючи різницю у вартості між скажімо Sonor 14"x14" Delite Floor Tom (http://www.thomann.de/gb/search_GF_acou ... _PG_3.html) 555 євро і Sonor 14"x14" Force 3007 Floor Tom (нажаль вже чомусь вже не має на цьому сайті) 312 євро, а також порівняти різницю у вартості: обручів, лагів, ножок і кріплень, а також і фірмових пластиків, і звичайно не дешевої німецької робочої сили, то виявляється, що різниця не така вражаюча. Тому я хочу підкреслити, що хай там дійсно різниця між "кленами" існує, але Форси робили і роблять із якісної і не дешевої деревини, тому і результат такий.
User avatar
Cofyjon
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1553
Joined: 20 Jul 2010 18:10

Re: Ударные установки SONOR - история, новости, мнения

Post by Cofyjon »

а зачем высчитывать фурнитуру, пластики и прочее если можно просто взять и сравнить звук.
Тогда ты увидишь что серия 3007 как говориться и рядом не лежит возле серии делайт.
Post Reply