DRUMCRAFT - drums & hardware

Барабаны, тарелки, палочки и вообще все, чем и на чем вы играете.

Moderators: unklemoses, Модераторы

User avatar
3ub
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2168
Joined: 19 Nov 2007 16:32
Location: Хмельницкий
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by 3ub »

папа, а шо лучче пулємьот чи танк (С) :mrgreen:
User avatar
Zartiss
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 771
Joined: 19 Jun 2008 03:15
Location: Киев
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by Zartiss »

Drumbulldog wrote:
Zartiss wrote:vadrum все равно в классике круче )
:shock: чаво?
...... вкрай не згоден, до Террани з його подачею і драйвом йому ой як далеко, крім того партії в Vadrum'а скудо-бідно-нещасні порівняно з Терраною, і більшн того - часто невпопад і неспівзвучні з музикою :!: :!:
Ну ты даешь... Я не буду рассуждать сейчас что я думаю о Терране и его клоунаде и о том как он меняет бренды, но вслушайся в партии обоих, НЕУЖЕЛИ Террана лучше звучит?
Кстати прошу заметить что Террана прожженный опытом профи, а вадрам любитель с ютуба.
User avatar
COSTAFUN
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1146
Joined: 12 Nov 2005 00:55
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by COSTAFUN »

вставлю свои 5 копеек:

Террана техничен, но......... он тупо ДОЛБИТ, и динамически его игра скучна...
А вот Vadrum более чувствителен к своим партиям и играет с более широкой палитрой динамики
User avatar
unklemoses
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4120
Joined: 28 Sep 2009 09:54
Location: Житомир

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by unklemoses »

А вот Vadrum более чувствителен к своим партиям и играет с более широкой палитрой динамики
да и вообще, оригинальнее и талантливее играет.. при всем уважении, в последнее время смотрю на террану - он превратился в тупую хард-рок деревенщину, в том состоянии, что он сейчас - играть ему примитивный классик повер хеви метал а-ля раннинг вайлд и потолок. по поводу синфоники: мало того, что сама идея, мягко говоря, уже с душком, так и он там предсказуем, однообразен, скучен.. самое обидное, что ведь могёт, в принципе, на самом то деле он же хороший музыкант.. но, видимо, все эти немецкие повер-метолисты забили его истинную музыкальность глубоко под диван.. а жаль :?
If god created man in his own image, I have no interest in meeting him
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by Varfolom »

страница DrumCraft вконтакте

http://vkontakte.ru/club23111304
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by Varfolom »

Artist DrumCraft - Henrik Ohlsson Scar Symmetry / Altered Aeon

Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by Drumbulldog »

unklemoses wrote:да и вообще, оригинальнее и талантливее играет.. при всем уважении, в последнее время смотрю на террану - он превратился в тупую хард-рок деревенщину, в том состоянии, что он сейчас - играть ему примитивный классик повер хеви метал а-ля раннинг вайлд и потолок. по поводу синфоники: мало того, что сама идея, мягко говоря, уже с душком, так и он там предсказуем, однообразен, скучен.. самое обидное, что ведь могёт, в принципе, на самом то деле он же хороший музыкант.. но, видимо, все эти немецкие повер-метолисты забили его истинную музыкальность глубоко под диван..
Послухай їх альбоми з Терраною - Soundchaser (2003) і Speak of the Dead (2006) - мегатехнічний і мегарізноманітний матеріал, а вживу вони взагалі фантастично звучали.

Sinfonika - сама по собі вже прекрасна ідея, а в виконанні Террани блискуча - він не перший підтверджує тезу про те, що метал як такий існує давно, просто раніше його грали без спотворення, обробки звуку і ... належних барабанів, бо до ХХ століття ніхто не знав ні електрогітар, ні ударних установок як таких :!: :!: :idea:
COSTAFUN wrote:Террана техничен, но......... он тупо ДОЛБИТ, и динамически его игра скучна...
взагалі-то "долбіт" - це не що інше як ваша легендарна подача, а те що дядько любить повибивати з драмсів лайно, так хто ж з нас цього не любить - в студії чи гаражі працюєш і потієш, а на сцені чи на зйомках відриваєшся і граєш на публіку в своє задоволення.
І взагалі - для Террани характерне притаманне виключно для профі вміння зображати "рубилово" і в той же час грати з адекватною силою - зверніть увагу як бережно він поводиться з залізом наприклад - креші 19-20" - він їх ледве торкається, те саме з чайнами.....тупої долбожки "на силу" (як в Баркера наприклад) В Террани і близько нема.
Щодо динаміки - зверніть увагі на його роботу з двома бочками - там парадидли рівня Ленга, я вже мовчу про розкладку рук по томах спереду, зліва і справа.

Може вам просто слабО зрозуміти ЩО він грає і ЯК..? :lol: :lol: ..або заздрість роз"їдає, що мужику за 50 перевалило, а він реальний МАЧО шо в музиці, шо в житті 8) 8), 30 років як грає, пише альбоми з десятками технічних знаменитостей і буде далі грати тоді, коли ви всі давно забудете про барабани і бідкатиметесь про розмір пенсії :shit: :shit:
Zartiss wrote:Ну ты даешь... Я не буду рассуждать сейчас что я думаю о Терране и его клоунаде и о том как он меняет бренды, но вслушайся в партии обоих, НЕУЖЕЛИ Террана лучше звучит?
Міняти бренди як шкарпетки - це не клоунада, це привілегія, якою можуть похвалитися тільки затребувані і прославлені профи. А Майк в пошуку, як і всі ми, пробує все по черзі, не сумніваюсь, що до нього черга від брендів на ендорсмент.
І ТАК, я вважаю, що якраз Вадрам доволі сірий, хай в нього все прилизано, але це ж скукатіща, а під Сінфоніку на місці всидіти важко :)
Last edited by Drumbulldog on 20 Mar 2011 00:47, edited 2 times in total.
User avatar
Zartiss
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 771
Joined: 19 Jun 2008 03:15
Location: Киев
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by Zartiss »

Тем не менее вадрам интереснее в классике. А Терана... я не говорю что он плох или что он "долбит" в барабаны... Терана по своему крут, но мне кажеться он больше шоумен, чем барабанщик.
Кстати то как он меняет бренды означает только то что он заметен и что он человек шоу, а не музыки.
User avatar
3ub
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2168
Joined: 19 Nov 2007 16:32
Location: Хмельницкий
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by 3ub »

та ладно тобі, бульдог. террана одноманітний драмер, і звучить він однаково всюди і виглядає теж. звісно він не лох, але до його фінтів вже всі привикли і не охають ахають як раніше. А Рейдж вже давно не на піку своєї популярності. Мені Вадрум подобається більше.
що метал як такий існує давно, просто раніше його грали без спотворення, обробки звуку і ... належних барабанів, бо до ХХ століття ніхто не знав ні електрогітар, ні ударних установок як таких
не кажи такого більше, метал це метал, а класична музика це класична музика. Те що класику можна обіграти на барабанах у роковому стилі неробить класику "металом який грали без спотворення, обробки звуку і ..."
Чайковского вон в джаз переробляють, але ніхто не каже шо Чайковский це джазовий композитор.
User avatar
Zartiss
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 771
Joined: 19 Jun 2008 03:15
Location: Киев
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by Zartiss »

Самое смешное что я практически со всеми согласен и все дело говорят, жаль только к одному мнению не могут придти ))))
User avatar
Varfolom
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4265
Joined: 19 Dec 2006 12:09
Location: Киев
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by Varfolom »

если все будет хорошо, осенью (по крайней мере планировалось), выступления Майка в Киеве. в этой теме давай лучше про барабаны :)
Image

Image

ACROPOLIS - MEINL, LP, TOCA, GIBRALTAR, GRETSCH, GEWA, SONOR, DRUMCRAFT, MEDELI
:arrow: icq - 371-272-630
:arrow: тел.: (093)-834-11-97, (098)-591-42-98, (099)-343-63-57
:arrow: e-mail: drumstar85@gmail.com
:arrow: skype: maxim_vorfolomeev
User avatar
3ub
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2168
Joined: 19 Nov 2007 16:32
Location: Хмельницкий
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by 3ub »

Varfolom wrote:если все будет хорошо, осенью (по крайней мере планировалось), выступления Майка в Киеве. в этой теме давай лучше про барабаны :)
хорошо Image
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by Drumbulldog »

3ub wrote:не кажи такого більше, метал це метал, а класична музика це класична музика. Те що класику можна обіграти на барабанах у роковому стилі неробить класику "металом який грали без спотворення, обробки звуку і ..."Чайковского вон в джаз переробляють, але ніхто не каже шо Чайковский це джазовий композитор.
ти дуже прямолінійно трактуєш стилі, я не це мав на увазі, говорив про те, що (і це не я придумав) ще до ХХ століття цілком класичні композитори експериментували з розстановкою басових інструментів в оркестрі, писали твори з ритмічними перестановками/змінами і домагалися від живого звуку того що ми зараз називаємо "тяжеляком", тобто заповненої звукової палітри з перевагою середніх і нижніх, яка б давила на слухача звуком, тримала в напрузі, створювала інтригу і змушувала думати - на противагу поширеним тоді (і сьогодні в певному сенсі) розважальним напрямкам типу вальсів тощо (я навмисне примітивізую для кращого протиставлення).

Ну перше що в голову приходить - Вагнер, згадай перші 10 хвилин І частини "Подорожі металіста", там про це згадується.

............................
І взагалі це все більше нагадує банальний конфлікт смаків.
Крім того, я вже давно тут спостерігаю певний негатив "за замовчуванням" щодо драмерів, які грають на кухнях дуже нестандартного вигляду і комплектації "більше середнього"....не знаю чому так :|
Того самого Баркера тут половина народу захищало.
User avatar
Zartiss
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 771
Joined: 19 Jun 2008 03:15
Location: Киев
Contact:

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by Zartiss »

Drumbulldog wrote:
3ub wrote:не кажи такого більше, метал це метал, а класична музика це класична музика. Те що класику можна обіграти на барабанах у роковому стилі неробить класику "металом який грали без спотворення, обробки звуку і ..."Чайковского вон в джаз переробляють, але ніхто не каже шо Чайковский це джазовий композитор.
ти дуже прямолінійно трактуєш стилі, я не це мав на увазі, говорив про те, що (і це не я придумав) ще до ХХ століття цілком класичні композитори експериментували з розстановкою басових інструментів в оркестрі, писали твори з ритмічними перестановками/змінами і домагалися від живого звуку того що ми зараз називаємо "тяжеляком", тобто заповненої звукової палітри з перевагою середніх і нижніх, яка б давила на слухача звуком, тримала в напрузі, створювала інтригу і змушувала думати - на противагу поширеним тоді (і сьогодні в певному сенсі) розважальним напрямкам типу вальсів тощо (я навмисне примітивізую для кращого протиставлення).

Ну перше що в голову приходить - Вагнер, згадай перші 10 хвилин І частини "Подорожі металіста", там про це згадується.

............................
І взагалі це все більше нагадує банальний конфлікт смаків.
Крім того, я вже давно тут спостерігаю певний негатив "за замовчуванням" щодо драмерів, які грають на кухнях дуже нестандартного вигляду і комплектації "більше середнього"....не знаю чому так :|
Того самого Баркера тут половина народу захищало.
Фигня ))))
Хотя бывает, чего уж скрывать, гонят на барабанщиков с большими кухнями.
Я сам стараюсь понемногу собрать кухоньку немногим меньше чем у тераны... и никогда не гнал на людей с большими кухнями, кроме моментов когда реальный перебор.. Но Терана мне лично не нравиться и немного бесит, пофиг на размер кухни.....
User avatar
HusH
за мной 5000 постов и я все еще тут ;)
Posts: 5370
Joined: 13 May 2008 15:07
Location: Украина,АР Крым

Re: DRUMCRAFT DRUMS

Post by HusH »

Унылые зануды, Вам бы все ярлыками и шаблонами мерять
Listen
HusH, HusH
Thought I heard her calling my name now
HusH, HusH
She broke my heart but I love her just the same now
HusH, HusH
Thought I heard her calling my name now
HusH, HusH
I need her loving and I'm not to blame now
(с) DP

(с) арыть бабра
Post Reply