В The Heavy Crawls потрібен барабанщик або барабанщиця. Київ

Для объявлений о поиске барабанщиков.

Moderators: Mayo, Модераторы

Post Reply
User avatar
serj manerny
Новый участник
Posts: 2
Joined: 20 Nov 2016 20:50

В The Heavy Crawls потрібен барабанщик або барабанщиця. Київ

Post by serj manerny »

В гурт The Heavy Crawls потрібен барабанщик або барабанщиця. В планах запис 4го альбому (перші три були видані на закордонних лейблах) та нові євротури (було 3 тури і декілька концертів в Європі, в Україні набагато більше). Поки що в групі сесійний барабанщик, хочеться знайти на регулярній основі (основна проблема це прив'язаність до роботи і відсутність змоги виступати/турити так часто, як би хотілося). В програмі пісні від блюз року, до психоделу, стоунер рока, основні орієнтири на кого рівняємось: Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Black Sabbath, Allman Brothers, Deep Purple. Сучасні орієнтири: Rival Sons, Doyle Bramhall II, Black Keys.

Основні вимоги: рівень гри вище середнього, свій стаф, приблизно одного віку з іншими учасниками групи, змога виступати і поїхати в тур (навскидку нехай тричі на рік по 3 місяці, може бути 1 тур на 10 днів, а може на місяць), тобто мати змогу відпроситися з роботи, або типу того.

Від себе пропоную: багато концертів, які можна розбавляти концертами в пабах (підміняти мій блюз бенд), щоб більше виступати і трошки заробляти додатково, користування моєю студією, можемо записувати всі нові пісні, демо, ідеї безкоштовно, попередні альбоми виходили на вінілах та дисках на німецьких лейблах, тому ви, як повноцінний учасник групи, теж будете там видаватися, ми неодноразово виступали на фестивалях та саппортах відомих музикантів, запрошення були і будуть, найкращий концерт був з Улі Джон Ротом, одним із засновників Scorpions. При цьому, я реально не можу знайти людину, яка підходить по цим критеріям.

Якщо ти думаєш, що підійдеш - давай дружити! Прошу тільки добре подумати, тому що я втомився грати з кимось пару місяців, а потім людина міняє роботу, одружується, народжуються діти і група з музикою вже не актуальні. Не витрачайте свій і мій час. Шукаю довгостроко. Є новий не записаний матеріал також. Якщо ви пишете музику в таких стилях - з радістю попрацюємо над спільними піснями!

Послухати матеріал можна тут:
Max Tovstyi - Musician (https://www.facebook.com/mtovstyi)
The Heavy Crawls (https://www.facebook.com/thecrawls)

Зв'язок: https://www.facebook.com/maxtovstyi

User avatar
Slava McSyutenko
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1658
Joined: 04 Dec 2006 18:10
Location: Rovno, Ukraine

Re: В The Heavy Crawls потрібен барабанщик або барабанщиця. Київ

Post by Slava McSyutenko »

"Прошу тільки добре подумати, тому що я втомився грати з кимось пару місяців, а потім людина міняє роботу, одружується, народжуються діти і група з музикою вже не актуальні. Не витрачайте свій і мій час. Шукаю довгостроко."

По таким критериям надо не на drummer.org.ua искать, а в псих-лечебницах. Там таких много... :mrgreen:
Image
Long Live Rock'n'Roll !

Post Reply