5 професійних і не дуже питань по edrums

Электронные ударные установки, сэмплеры, библиотеки сэмплов и пр.

Moderator: Модераторы

Post Reply
User avatar
galiley
Пластики уже рвал...
Posts: 39
Joined: 25 Oct 2007 16:17
Location: Галичина

5 професійних і не дуже питань по edrums

Post by galiley »

Я нова людина в електронних ударних, прочитав 5-6 сторінок форуму і крім відповідей на купу питань які в мене були отримав ще декілька нових, тому з вашою допомогою хотів би висвітлити їх. Отже по порядку
Двух зонні педи томів/малого.
Наскільки я зрозумів, дві зони дають більш натуральне звучання, але ніякої магії не відбувається, модуть просто підставляє один з двох вшитих у ньому звуків в залежності від того по якому тригеру лупнули?
Гра двійками, форшлаги і таке інше
Читаючи наприклад про DTX400 зробив висновок що як і більшість модулів подібного рівня швидкі удари двійками або форшлаги не обробляються.
Крім того те що оброляється вирівнюютья на стільки що навіть лажа може зазвучати рівно і красиво, так звана "пулеметность". А які модулі у Роланда, Ямахи і Алесіса не мають цієї хвороби? Наприклад TD4, DTX500, DM10 ?
Електронні ударні + EZdrummer/Addictive Drums/etc.
Припустимо установка початкового рівня, та ж ямахa dtx400, чи Алесіс DM5, чи зможе зазвучати на ноуті Windows + Dual Pentium 2.4 GHz/4 GB RAM? Ноут з інтегрованою аудіокартою, але оскільки в деяких установках Midi out відсутній а йде відразу USB то схоже що можна обійтися і інтегрованою картою, чи не помиляюся я?
Електронні ударні + завантаження власних семплів через USB
Серед установок Alesis є варіанти які дозволяють завантажити власні семпли через флешку.
Можливо є сенс брати подібну установку і пласмасові семпли вручну переписати з флешки чи не все так просто як я думаю в цьому випадку? :D
Нові та б/у інструменти
Наскільки виправдана покупка бу інструменту, наприклад TD4 за 750$, або dtx400 що обійдеться в останньому випадку 500-600 долларів? Гітари, скрипки з часом майже не втрачають якість звучання, а у випадку з барабанами ніби не так однозначно.. Тригери можливо зношуються, над модулем проводяться різні експерименти.. Враховуючти не малу ціну навіть на бу TD4 дуже не хотілося би напоротися на несправний модуль чи пед.

Грати планую виключно дома, виключно для отримання задоволення і розрядки після робочого дня. Розглядаю TD4 бу, dtx400 бу або щось із Alesis, наприклад Forge.
Буду вдячний за ваш відгук та інтерес до цієї статті. 8)
Post Reply