mudvayne & primus

Обсуждаем барабанщиков поодиночке и в больших количествах.

Moderators: Mayo, Модераторы

Post Reply
User avatar
bandacrew
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 379
Joined: 08 May 2005 04:25
Location: Cherkassy
Contact:

mudvayne & primus

Post by bandacrew »

товарищи соотечественники колеги драммеры ... кароче пиплы подкиньте инфы про драммеров mudvayne & primus.

очень благодарен заранее
Worst Drummer

Primus

Post by Worst Drummer »

Кто такий Mudvaine? А де ж подівся Tim Alexandr? Я нещодавно (місяці зо 2 тому) відвідував Прімусовський сайт, так у складі був ще зазначений Тіма. От і тільки що був на сайті.
Worst drummer

http://www.primusville.com/

Post by Worst drummer »

http://www.primusville.com/ - The official site of primus.
By the way, Primus and Les Claypool among my favorite bands and players.
User avatar
bandacrew
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 379
Joined: 08 May 2005 04:25
Location: Cherkassy
Contact:

Re: Primus

Post by bandacrew »

[quote="Worst Drummer"]Кто такий Mudvaine? А де ж подівся Tim Alexandr? Я нещодавно (місяці зо 2 тому) відвідував Прімусовський сайт, так у складі був ще зазначений Тіма. От і тільки що був на сайті.[/quote]


ууууууууу чел!!!!! это жесть!!!! в коей то мере тот же примус только жестокий до жути... советую найти их первый альбом самый тру ад!!! ;) LD 50 вроде так называется... как послушаеш скажеш
Worst drummer

Post by Worst drummer »

Якого року??? Я думав перший це Sailing the seas of cheese!?
Mudwayne - це людина, чи назва групи? (Зараз пошукаю у павутинні)
Worst drummer

Post by Worst drummer »

:D Я неуважно прочитав. Ти мав наувазі барабаннерів групп Mudwayne i Primus :) Я вже знайшов їх сайт і ваш теж глянув. Поки що можу сказати - виглядає непогано. Сподіваюсь, ти вже відвідав Прімусовський сайтець і заодно Лес Клейпуловський (там можна скачати семпли з його альбомів). Mudwayne обов"язково роздобуду, тому що Прімус - це супер, а якщо музон такого типу і ще й поважче, то це взагалі - кайф. Якщо ти любиш музон такого типу, то тобі повинен саподобатись Fantomas. Подивись ще відео Заппи (у мене є Baby Snakes -прикольно, тим більш, що там Террі Боззіо!)
User avatar
bandacrew
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 379
Joined: 08 May 2005 04:25
Location: Cherkassy
Contact:

Post by bandacrew »

я был и там и там.. ничё интересного не нашол :( просто интересно узнать что на них так повлияло что они пришли к такой игре и стилю... кого они слушали и тд... просто сами люди интересны
User avatar
bandacrew
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 379
Joined: 08 May 2005 04:25
Location: Cherkassy
Contact:

Post by bandacrew »

спасибо заценю...
Post Reply