Ramon Sampson 18 years

Обсуждаем барабанщиков поодиночке и в больших количествах.

Moderators: Mayo, Модераторы

Post Reply
User avatar
newdrummerUK
Пластики уже рвал...
Posts: 29
Joined: 09 Nov 2008 11:56

Ramon Sampson 18 years

Post by newdrummerUK »

?
Last edited by newdrummerUK on 26 Jul 2009 19:09, edited 1 time in total.
User avatar
Sander
Пластики уже рвал...
Posts: 21
Joined: 26 Aug 2007 17:13
Location: Луганск, Киев
Contact:

Re: Ramon Sampson 18 years

Post by Sander »

Хороший парень. Правой ногой выделывает просто невероятное что-то.
Но вот этот звучит по-моему четче. Звук извлекает просто amazing
http://www.youtube.com/watch?v=6D9LGuVWpaQ
Вы только что начали читать предложение, чтение которого вы уже заканчиваете
User avatar
P@R@Zit
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 685
Joined: 07 Apr 2008 14:07
Location: Ua, Krasnodon
Contact:

Re: Ramon Sampson 18 years

Post by P@R@Zit »

Ха, классно играет... Начало 20век Фокс :lol:
...я здесь, я везде, я всегда...
http://vkontakte.ru/id13911872

-Не ковыряй в носу пальцем, будет война с китайцем
Timon
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 769
Joined: 21 Jan 2007 12:09

Re: Ramon Sampson 18 years

Post by Timon »

Ани оба деманы :mrgreen:
User avatar
Йа-барабансчег
Groove-man
Posts: 953
Joined: 22 Aug 2007 10:20
Location: 28
Contact:

Re: Ramon Sampson 18 years

Post by Йа-барабансчег »

у нигеров сильные и легкие руки....и в спорте они более успеваемы!
User avatar
Marco
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2705
Joined: 07 Jan 2008 18:09
Location: Київ, Shiva the Destructor

Re: Ramon Sampson 18 years

Post by Marco »

У спорті, і що цілком можливо, у грі на барабанах негри мають перевагу за рахунок специфічної антропометрії (тільки не треба кричати, що я весь такий расист - факт той, що антропометрія кожної раси людства має свою специфіку) можуть досягти кращих результатів. Довші руки, довші ноги - от і думайте, як це може вплинути но спортивні досягнення й на гру на барабанах теж. Проте погляньте на легенду NBA Дірка Новіцкі. "Істиний арієць" :mrgreen: , проте суперники його бояться як вогню. Просто Дірк славний тим, що не валить весь час слем-данки, а, скажімо так, активно застосовує головний мозок. Сподіваюся, натякі аналогія з грою на барабанах зрозумілі :).
Це, знаєте, як відповідь на запитання: "Який головний сексуальний орган чоловіка? Ні, не це - мозок". Так само головний огран барабанщика теж мозок.
https://shivathedestructor.bandcamp.com/

Малых нужно иметь, как жену. Cначала поиграть на всех в округе, потом купить один. Но раз в пару месяцев под пиво с друзьями поигрывать на их малых © Watcher
User avatar
Amal`
Carbokiller
Posts: 4561
Joined: 24 Feb 2005 02:48
Location: Киев

Re: Ramon Sampson 18 years

Post by Amal` »

у негров более развито чувство ритма. исторически сложилось так.
Играй пока можешь, а когда уже не можешь, то упади сохраняя ритм...

Image
Image
User avatar
Angry Metallist
колотушечний фахівець
Posts: 689
Joined: 06 Jul 2006 22:45
Location: Україна

Re: Ramon Sampson 18 years

Post by Angry Metallist »

Без сумніву, всі вище викладені думки є цікавими. Я хотів додати своє спостереження з приводу чорних і білих барабанщиків. Як на мене, то білі барабанщики (я говорю про високу майстерність) у своїх соло грають "від розуму" (тут я підтримую Марко) в той час як негри "від серця". тобто вони більше передають свої емоції, ніж "політ думки". Я хочу згадати МД2008 і Тода Зукермана - подивіться уважно наскільки все чітко продумано, зіграно і які всі переходи логічні. І згадайте МД2006 Ronald Bruner Jr.
У негрів соло класні, але в основному вони всі хаотичні і "заболтані" (і цей хлопець, i Ronald Br. не виключення). Так дуже швидкі, купа всяких фішок з крутінням палок, cross sticking etc., але заболтано! Та ще й хотів звернути вашу увагу, що дуже мало негрів у важкому році, бо там, як правило, мало місця для імпровізу - все чітко і відточено, а от у джазі, блюзі - їх якраз більшість. Коротше кажучи, це круто :) - що негри і білі і тут відрізняються. До речі, якось дивився серіал "доктор Хауз" і почув там, що у негрів слабший іммунітет!
До речі, Guitar Center's Drum-Off '08 Champ Jerome Flood II дійсно крутий, мені він більше сподобався.
User avatar
Yankee
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 752
Joined: 14 Mar 2007 17:44
Location: Киев
Contact:

Re: Ramon Sampson 18 years

Post by Yankee »

с влючением мозга есть одна большая проблема, его нужно развивать, учиться, придумывать абстракции и т.д. и т.п. ... можно достичь большего, но не каждому дано...

имхо, лучше иметь игру от сердца )). и даже если ты белый, нужно искать путь к своему сердцу, имхо.

"негры и птицы не репетируют - они не лажают" - не помню кто сказал...
Banana King
Post Reply