Gene Hoglan

Обсуждаем барабанщиков поодиночке и в больших количествах.

Moderators: Mayo, Модераторы

User avatar
Svartthrone
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 363
Joined: 27 Dec 2009 19:49

Re: Gene Hoglan

Post by Svartthrone »

Это автограф.На диске цена 30$,а сколько всего я что -то подзабыл.
User avatar
Angry Metallist
колотушечний фахівець
Posts: 689
Joined: 06 Jul 2006 22:45
Location: Україна

Re: Gene Hoglan

Post by Angry Metallist »

Я підкажу усього вийшло - $42. Стандартна ж aвіа пересилка в Україну коштує $15, якщо замовляти прямо з сайту сюди.
User avatar
medard
Ремонтник Барабанов
Posts: 446
Joined: 16 Mar 2007 15:49
Location: Borispyl

Re: Gene Hoglan

Post by medard »

Коли викладете в мережу??? бажано на торенти
Идеальная женщина это мужчина
User avatar
unklemoses
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 4120
Joined: 28 Sep 2009 09:54
Location: Житомир

Re: Gene Hoglan

Post by unklemoses »

ну да, ну да..)) вот прямо щас взяли и выложили..)) не, было б хорошо, конечно, но что-то мне подсказывает, что..ээ.. не в этот раз..)
If god created man in his own image, I have no interest in meeting him
Русич
Пластики уже рвал...
Posts: 28
Joined: 23 Mar 2007 12:46

Re: Gene Hoglan

Post by Русич »

del
Last edited by Русич on 03 Feb 2021 02:31, edited 1 time in total.
User avatar
3ub
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2168
Joined: 19 Nov 2007 16:32
Location: Хмельницкий
Contact:

Re: Gene Hoglan

Post by 3ub »

User avatar
Kravis
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 228
Joined: 11 Aug 2006 16:43
Location: Кишенев

Re: Gene Hoglan

Post by Kravis »

ГДЕ ДВД(((((((((((
Esperoza - Symphonic/Extreme Metal - Moldova - Chisinau.
User avatar
Neskwik
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2331
Joined: 29 Sep 2007 18:33
Contact:

Re: Gene Hoglan

Post by Neskwik »

такие боты, педали на одиночной цепи, т.е. не топ, или старый топ, и так валит!!! :shock: еще и нога наверное весит как две моих... у него с атакой я думаю проблем нет)))
"Без музыки жизнь была бы ошибкой"
(с) Фридрих Ницше
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Gene Hoglan

Post by Drumbulldog »

Думаю, якщо підійти до справи об"єктивно, то можна зробити так: всі кому треба це ДВД, відписуються тут, ми бачимо скільки таких бажаючих буде, а далі просто поділимо вартість того ДВД (я так розумію десь 400 грн) на кількість нас - зацікавлених і кожен може переслати свою частку власнику ДВД, а останній просто перешле кожному копію диска на звичайній болванці за 2 грн.
Тільки для цього треба хоча б декількох бажаючих мати таке відео і згода власника ДВД записати пару копій і розіслати їх нам, а натомість отримати гроші, за які ДВД було куплене...думаю, це дієво і справедливо.... прохання до бажаючих мати відео і того, хто його придбав - ВІДПИСАТИСЬ ТУТ З ПРИВОДУ ТАКОГО ВАРІАНТУ.
User avatar
Kravis
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 228
Joined: 11 Aug 2006 16:43
Location: Кишенев

Re: Gene Hoglan

Post by Kravis »

выкладывайте на рус торрентах)))))) :evil: :twisted:

рабочий у него супер, кто знает что за фирма и модель? о н на нем лабает еще с 93 года с Death
Esperoza - Symphonic/Extreme Metal - Moldova - Chisinau.
User avatar
Svartthrone
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 363
Joined: 27 Dec 2009 19:49

Re: Gene Hoglan

Post by Svartthrone »

Kravis wrote:выкладывайте на рус торрентах)))))) :evil: :twisted:

рабочий у него супер, кто знает что за фирма и модель? о н на нем лабает еще с 93 года с Death
Покупайте оф.дивиди.Чувак ненастолько богат,зачем нужно это пиратство.Видите даже на педали не заработал,20 лет на camco шпилит.А малый у него Pearl 14*8 латунь вроде как,конкретно модель он не называт.
User avatar
3ub
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2168
Joined: 19 Nov 2007 16:32
Location: Хмельницкий
Contact:

Re: Gene Hoglan

Post by 3ub »

Svartthrone wrote:.А малый у него Pearl 14*8 латунь вроде как,конкретно модель он не называт.
фри флоатинг походу, но я могу ошибаться.
Ктото из форумчан уже заказал же ж себе, если вам так нетерпиться, заплатите ему.
User avatar
medard
Ремонтник Барабанов
Posts: 446
Joined: 16 Mar 2007 15:49
Location: Borispyl

Re: Gene Hoglan

Post by medard »

Drumbulldog wrote:Думаю, якщо підійти до справи об"єктивно, то можна зробити так: всі кому треба це ДВД, відписуються тут, ми бачимо скільки таких бажаючих буде, а далі просто поділимо вартість того ДВД (я так розумію десь 400 грн) на кількість нас - зацікавлених і кожен може переслати свою частку власнику ДВД, а останній просто перешле кожному копію диска на звичайній болванці за 2 грн.
Тільки для цього треба хоча б декількох бажаючих мати таке відео і згода власника ДВД записати пару копій і розіслати їх нам, а натомість отримати гроші, за які ДВД було куплене...думаю, це дієво і справедливо.... прохання до бажаючих мати відео і того, хто його придбав - ВІДПИСАТИСЬ ТУТ З ПРИВОДУ ТАКОГО ВАРІАНТУ.

Я вже давно хочу купити, але мене чогось ігнорять продавці(((
Идеальная женщина это мужчина
User avatar
Drumbulldog
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 2071
Joined: 07 Apr 2010 23:39
Location: Tarnopol' Galicia district

Re: Gene Hoglan

Post by Drumbulldog »

Svartthrone wrote:Покупайте оф.дивиди.Чувак ненастолько богат,зачем нужно это пиратство.
Саша, ну ти даєш :| ми ж в Україні живемо, заробітки в нас українські (а ше в "нагрузку" доставка :!: ), тим більше шо в самих штатах наївних ідейно-принципових покупців офіціозу все менше і менше....... якщо на те пішло, я ж не пропоную просто подарувати нам ДВД на халяву (хоча сам би так і зробив), а просто розкинути його вартість на кількох людей, ти ж приміром дав би його подивитись і копірнути своєму сусідові чи колезі на роботі - чи теж би сказав "не дам, купуй оф.ДВД"..... який сенс тримати диск в себе і тішитись "я дивлюсь, а ви ні, гагага, бо ви не купуєте оф.диск"...?......щодо піратства, то в мене дома пару тисяч переписаних ДВД/СД/МП3 дисків...б"юсь об заклад, більшість твоїх теж переписані на болванки за 1,5 грн, тож про яке ідейне антипіратство може йти мова?..це смішно...
medard wrote:Я вже давно хочу купити, але мене чогось ігнорять продавці(((
о, тепер нас двоє...хто ще хоче приєднатися до компанії бажаючих мати ДВД Хоглана...підписуйтесь...чим нас більше, тим дешевше буде :idea: :idea:
User avatar
Svartthrone
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 363
Joined: 27 Dec 2009 19:49

Re: Gene Hoglan

Post by Svartthrone »

Закажите Лёше "Angry Metallist" и делов-то.Я же ими не торгую...
Post Reply