Garry777 - не надійна людина.

Соседи, девушки, жены, дети, родители, гитаристы, начальники, сотрудники и многие другие могут сюда жаловаться на барабанщиков. Но мы ничего не обещаем :)

Moderator: Модераторы

Post Reply
User avatar
vodim
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1358
Joined: 25 May 2010 20:08
Location: Тернопіль

Garry777 - не надійна людина.

Post by vodim »

Ось яка сталася ситуація. Написав мені товариш Garry777 на рахунок придбання кадла Пірл Експорт 12". Ми про все договорилися 28,11,14р. Зразу ж відправити я кадло не зміг так як навчаюсь у Львові а воно в Тернополі і відповідно заразу ж попередив що відправку зроблю тоді коли буду вдома на вихідних. І от коли я приїхав на вихідін зробити відправку, написав ще раз товаришу Garry777 як відправляти (тобто чи накладним платижем і так далі). Відписав він мені аж в суботу в годині 22.00 приблизно ну і відповідно відправити тих самих вихідних я не зміг. Саму відправку я зробив 6.12.2014. і вона мала прибути 9.12.2014р. після прибуття до цього моменту мені вже разів 10 приходила смс що вантаж не забраний, звонили з відділення кажуть що отримувач не бере трубки, я сам писав смс і навіть раз дозвонився і почув відповідь, шо типу зараз я не в місті, я потім заберу і так далі. Одним словом така от ситуація(((
наразі чекаю 30 робочих днів дозволених перебування на складі і оформляю повернення. Саме обідно шо я студент і для мене та сума в яку я попадаю трошки вибє мене з коліїї.

Дані покупця для того шоб ви не звязувалися з ним.

Garry777
Калінич Ігор
Кривий Ріг
0680086250
User avatar
A.Antoniy
за мной 5000 постов и я все еще тут ;)
Posts: 6814
Joined: 19 Sep 2012 21:55

Re: Garry777 - не надійна людина.

Post by A.Antoniy »

vodim wrote:Ось яка сталася ситуація. Написав мені товариш Garry777 на рахунок придбання кадла Пірл Експорт 12". Ми про все договорилися 28,11,14р. Зразу ж відправити я кадло не зміг так як навчаюсь у Львові а воно в Тернополі і відповідно заразу ж попередив що відправку зроблю тоді коли буду вдома на вихідних. І от коли я приїхав на вихідін зробити відправку, написав ще раз товаришу Garry777 як відправляти (тобто чи накладним платижем і так далі). Відписав він мені аж в суботу в годині 22.00 приблизно ну і відповідно відправити тих самих вихідних я не зміг. Саму відправку я зробив 6.12.2014. і вона мала прибути 9.12.2014р. після прибуття до цього моменту мені вже разів 10 приходила смс що вантаж не забраний, звонили з відділення кажуть що отримувач не бере трубки, я сам писав смс і навіть раз дозвонився і почув відповідь, шо типу зараз я не в місті, я потім заберу і так далі. Одним словом така от ситуація(((
наразі чекаю 30 робочих днів дозволених перебування на складі і оформляю повернення. Саме обідно шо я студент і для мене та сума в яку я попадаю трошки вибє мене з коліїї.

Дані покупця для того шоб ви не звязувалися з ним.

Garry777
Калінич Ігор
Кривий Ріг
0680086250
Можна ,написав заявление, сразу возвратить груз))Если он месяц будет пребывать на Новой почте, то за хранение надо сбудет платить))
User avatar
vodim
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1358
Joined: 25 May 2010 20:08
Location: Тернопіль

Re: Garry777 - не надійна людина.

Post by vodim »

доречі влетів у 170 грн(((
Post Reply