SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практика

Околобарабанные разговоры.

Moderators: Mayo, unklemoses, Модераторы

User avatar
bonza
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1861
Joined: 17 Apr 2011 14:45
Location: киев

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by bonza »

Тут такой вопрос.
Я всего несколько раз слышал как звучат малые с однослойным кадлом. (гнутое на пару кадло с одним местом склейки).
Как по мне, я не понимаю почему они такие дорогие. Если их сложно делать, а разница в звуке не существенная, то нафикнадо? Или это мода, фетиш.....
Кто-то может охарактеризовать на сколько яркое различие в звуке с другими типами кадушек? Интересно услышать отзывы владельцев подобных инструментов.
Спасибо.
STRIKER drum workshop
приват карта 4149 6258 0956 4444 Виктор Гарарук
050 462 5009 Киев
User avatar
JUR.I.
Постоянно на этом сайте
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2010 23:01
Location: Львів

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by JUR.I. »

На мою думку,для цього не потрібно бути власником барабана з "однослойним кадлом".Достатньо взяти дві дощечки одної породи деревени,тільки одна дощечка має бути "однослойна" високої-"музичної" якості, а друга "фанерна" склеєна з високоякісного шпону під належним тиском і т.д..ну і ясно що вони мають бути однакових розмірів.Потім постукати по черзі то по одній то по другій,знайшовши точку максимального резонансу...і я впевнений,що різниця у сустейні,частотах і резонансі і т.д. і т.п.,буде суттєво відчутна навіть для людині у якої відсутній музикальний слух),звісно ж що на користь суцільної(однослойної) дощечки..)).хоча, це самий примітивний і доступний спосіб "тестування")..є багато чого ще на цей рахунок.Саме головне - чим менше клею тим ліпше...).Так ось,враховуючи те що зігнути належним чином товсту дошку у коло,це досить проблематично і потрібно мати професійну оснастку і майстерність і досвід і т.д....,а саунд цільного масиву то є -максимально можливий і бажаний,плюс належної-музичної якості деревина то зараз майже дефіцит ... От тому і ціна на такі барабани - відповідна....десь так..)
User avatar
bonza
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1861
Joined: 17 Apr 2011 14:45
Location: киев

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by bonza »

Тести з дощечками ... Я вже стукав по кадлах одноцільних та клеєних зі шпону. Норм.
З деревом торба. У австралійців купа різних пород гарних та твердих. Нас природа трохи обділила.
Клену та бересту наскладав на досушку. Явір обіцяли. Черешню та горіх 20мм дошку шириною 25 см. замовив друзям у яких є своя пилорама. сушити буду сам. Цікаво як бук себе поведе?
STRIKER drum workshop
приват карта 4149 6258 0956 4444 Виктор Гарарук
050 462 5009 Киев
User avatar
JUR.I.
Постоянно на этом сайте
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2010 23:01
Location: Львів

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by JUR.I. »

сушити треба не один рік,сушка має бути природньою.Оце - найголовне...і "проблема" )..Бук звучить добре,але він не стабільний і його "крутить",треба знати деякі "секрети" на рахунок бука...)
User avatar
JUR.I.
Постоянно на этом сайте
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2010 23:01
Location: Львів

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by JUR.I. »

..природа нас не обділила),нас наділили комплексами на рахунок нашої Країни.І ще у нас,в Україні,майже відсутня культура барабанів...завжди старші люди(батьки)казали так:- "..хто не вміє грати на гітарі,сідає за барабани..").Тому такі "комплекси" виникли...).От наприклад у Фінляндії, є барабанна фірма- Куму,так от вони принципово роблять барабани виключно з карельської берези що росте саме там,на Батьківщині).У нас так само є досить цікаві і достойні за для "барабанобудування" породи,головне - професійно і з душею і вірою підійти до цієї справи....і тоді навіть із верби барабани будуть- "співати"..))...На рахунок акації не думав?..сама тверда порода в Україні, доречі...)...
User avatar
bonza
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1861
Joined: 17 Apr 2011 14:45
Location: киев

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by bonza »

Думав, думав. Вже сохне. .)
Крутить її сильно. Збираю все. Навіть липу нашу хочу спробувати.
Ціль - скрутити однакових в розмірах та за фурніком, пластами 5-6 барабанів з різною породою деревини. Однаковісінько вистроїти і прописати. ;)
STRIKER drum workshop
приват карта 4149 6258 0956 4444 Виктор Гарарук
050 462 5009 Киев
User avatar
JUR.I.
Постоянно на этом сайте
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2010 23:01
Location: Львів

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by JUR.I. »

)а я от маю наразі акацію 10 років природньої сушки,роблю пару корпусів,цікаво яким буде саунд.Акацію крутить коли вона "сира",а от коли суха...тоді спробуй її дати ладу.))...але-це життя...))...
User avatar
JUR.I.
Постоянно на этом сайте
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2010 23:01
Location: Львів

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by JUR.I. »

..а вигляд у акації - просто супер! дуже красива....
User avatar
bonza
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1861
Joined: 17 Apr 2011 14:45
Location: киев

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by bonza »

Нужен работник с руками, мозгами, не обязательно шарящий в барабанах. умеющий работать на всем столярном оборудовании. Любящий точность и качество в производственных процессах. Зависимых от змия прошу не беспокоить.
звоните, предлагайте.
0504625009
спасиб
STRIKER drum workshop
приват карта 4149 6258 0956 4444 Виктор Гарарук
050 462 5009 Киев
User avatar
bonza
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1861
Joined: 17 Apr 2011 14:45
Location: киев

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by bonza »

Насчитал 28 кадл по углам слоеных и 18 блок-стейвов (не считая готовых комплектов и 29 малых различной масти.) Думаю, надо вывалить десяток бюджетных установок на продажу, куда уйдет все складированное лаго-кадловое добро! .) Все это пройдет под названием REINСARNATION или REVIVAL (второе покороче, хотя в первом смысл более подходящий)
Это будут тройки
Бас б, том, флор.
И тут вопрос первый:
Фурнитура не маловажный элемент ценообразования.
Есть возможность ставить лаги Taye и есть возможность ставить PEARL Forum.
И те и другие нормального качества.
Есть возможность купить хорошо сделанные трубчатые и это реально удорожает на долларов 80-100 весь комплект.
Устроит ли нашего искушенного барабанщика фурнитура Тай-Перл или презрение возьмет верх и 100 баксов не станет барьером!? .))
Вопрос второй:
Я бы хотел выставить два-три комплекта в таком месте, где можно бы было сесть, самого себя любимого послушать и барабаны оценить. Есть идеи, где устроить праздник такой? Сильно надо определиться в вопросе "А правильной ли мы дорогой идем, товарищ!?" Можем ли мы противопоставить себя именитым брендам или нет? Есть ли смысл в дальнейшем развитии или оставить только малыши гнутые на парУ (которые сами по себе нормально продаются не у нас)?
К примеру, я сомневался, что моя тройка 26-14-18 будет нужна. Но оказывается один комплект сразу был заказан, а второй в процессе обдумывания. ( Я тоже думаю, может свой 24-12-16 продать и себе побольше оставить!? .)) )
А может я не одинок в своих начинаниях и пора сделать выставку или туссе, где будут только украинские производители околобарабанного и барабанного добра?
Attachments
11119507_570287893113306_8283283989391145261_n.jpg
11119507_570287893113306_8283283989391145261_n.jpg (21.99 KiB) Viewed 5925 times
STRIKER drum workshop
приват карта 4149 6258 0956 4444 Виктор Гарарук
050 462 5009 Киев
User avatar
JUR.I.
Постоянно на этом сайте
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2010 23:01
Location: Львів

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by JUR.I. »

приємно читати роздуми-бажання пана Бонзи.Часи "вєлікой імітації" скінчилися,настали часи "вєлікой дєпрєссії"....треба всьо то пережити.На мою думку,потрібно створювати щось своє,це я на рахунок фурнітури.На рахунок виставки українського "виробника барабанів"-дуже цікаво),але,скільки наразі є майстрів в Україні?...
User avatar
bonza
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1861
Joined: 17 Apr 2011 14:45
Location: киев

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by bonza »

JUR.I. wrote:приємно читати роздуми-бажання пана Бонзи.Часи "вєлікой імітації" скінчилися,настали часи "вєлікой дєпрєссії"....треба всьо то пережити.На мою думку,потрібно створювати щось своє,це я на рахунок фурнітури.На рахунок виставки українського "виробника барабанів"-дуже цікаво),але,скільки наразі є майстрів в Україні?...
Я не зрозумів про що йдеться (імітация-депресія)
Своя фурнітура - наступний етап і не факт, що її вироблятимуть в Україні.
Я, наприклад, не знайшов поки що місце чи людину, яка з бронзи-латуні може дати мені лагу за ціною в 50 центів.
Або литий обод за 25 баксів. А якщо витрачати більше, то ціна не буде цікава нашим хлопцям. (не маю на увазі ексклюзивні фельдеперсові вироби)
Деревяні ободи можна робити як і лаги (можна взагалі без лаг). Легенький джаз на деревяних ободах грати можна. Я розвиваюсь в більш важкій музиці. У мене є дуже класно звучаща 12ка. Я якось поставив на неї кленові ободи. За пів року вони явно змінили свою форму! .) Ну і далеко не всім подобається грати в деревяний обод. Треба залізяку.
Кадла я роблю. Взагалі немає проблем з ними в технологічному плані. Матеріалу нема. Шпон знайти товщиною в 2мм. майже нереально, а кленовий... - зливай воду відразу! Фанера класна? нема. 3мм - тільки модельна, яка продається на дециметри! .) Робити одні стейви - печаль. Хоча, це один з виходів піднятися до якогось рівня.
ФУРНІК
А знайти на аукціонах окремі речі можна. Несверлені кадла, некомплектні чи зламані барабани, компоненти. На якомусь етапі це ціцаво. Це непогана школа. І відроджені барабани на технологічно правильних компонентах, то непогана ідея.
ВИСТАВКА
Може окрема, присвячена рукоблудам виставка - то закруто... Можливо, треба скинутись на окремий павільйон на музичній виставці, де будуть представлені інструменти державного виробництва. А може хтось з магазів у себе б зробив хоча б стенди невеликі де б продавалось виключно Українське...
STRIKER drum workshop
приват карта 4149 6258 0956 4444 Виктор Гарарук
050 462 5009 Киев
User avatar
JUR.I.
Постоянно на этом сайте
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2010 23:01
Location: Львів

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by JUR.I. »

Я так само,не зрозумів вашой реакції.Якщо ви спочатку рахуєте гроші а потім ви збираєтесь робити інструмент-барабан тільки за для того щоб отримати прибуток,то тоді то не можливо в Україні...бо йде процесс -"імітації-депрессії"...Ви- інвєстор-справжній,чи -рукоблуд?...без образ..
User avatar
bonza
Барабанщик тут уже давно ;)
Posts: 1861
Joined: 17 Apr 2011 14:45
Location: киев

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by bonza »

Витрачаю трохи на придбання дерева, обладнання. Тут я - інвестор.
"Рукоблуди" для мене - люди які щось можуть добре зробити руками. Майстри - самопальщики. То я "рукоблуд"! .))))
Last edited by bonza on 26 Sep 2015 18:40, edited 1 time in total.
STRIKER drum workshop
приват карта 4149 6258 0956 4444 Виктор Гарарук
050 462 5009 Киев
User avatar
JUR.I.
Постоянно на этом сайте
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2010 23:01
Location: Львів

Re: SNARE CUSTOM:: ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ СТРОИТЬ M.Б. теория,практик

Post by JUR.I. »

от бачиш)..все ще попереду....можливо
Post Reply